Středočeský | Kolín | Okresní přebor

Reportáž

Již sestupující Č. Pečky sahaly po bodech

Nevyužité šance pro Krakovany v prvním poločase a totéž platilo pro Pečky v poločase druhém. A protože hosté dokázali dát o branku více, odvážejí si po nečekaně těžkém boji tři body.

Reportáž

Plaňany trápily favorita

DVě branky rychle za sebou stanovily poločasový nerozhodný výsledek. Ve druhém poločase nakonec dokázali domácí zvrátit výsledek ve svůj prospěch a po těsné výhře dál drží tříbodový náskok na čele tabulky.

Reportáž

Jevany rozhodly v závěru z penalty

Divácky atraktivní utkání se odehrálo v Jevanech, kde krátce po zahájení druhé půle šli hosté do vedení. Jevanští však zanedlouho srovnali krok a osm minut před koncem rozhodl Hybner z pokutového kopu.

Reportáž

Nučice válí a vezou body z Libodřic

Nučice jedou na vítězné vlně a po kvalitním prvním poločase, kdy si vypracovali rozhodující náskok, ve druhém takticky dovedli k zasloužené výhře a dalším třem bodům.

Reportáž

Viktoria se vydržela bránit necelých čtyřicet minut

Téměř celý první poločas vzdorovala Radim statečně a po první půli ztrácela jeden gól. Dvacet minut po pauze ale byli oslabeni o vyloučeného Dejla a výsledek otočit už nešlo.

Reportáž

Zlepšeným výkonem ve druhé půli do Žiželice dobojovaly ke třem bodům

Po bezbrankovém a nezáživném prvním poločase došlo v kabině domácích k menší bouřce a po přestávce bylo na hřišti jiné mužstvo, které šlo důrazně pro vítězství.

Rozhovor

Aspoň lajnovat že nemusím, těší nučického srdcaře Honzu Vedrala

Středočeský Kolín 18.05.2018 21:01 0

Honzu Vedrala trápí celé jaro třísla, ale přesto trvale odvádí v dresu Nučic výborné výkony, což mu v tomto kole vyneslo nominaci do sestavy kola a díky vašim hlasům i korunu Krále kola. A s Honzou jsme si povídali hlavně o fotbale v Nučicích a o jeho zápalu pro klub.

Celostátní článek

Tohle už se stává jen vzácně. Hráč nastoupil za tým v okresním přeboru načerno

17.05.2018 22:46 0

Zápas mezi Sokolem Lipnice nad Sázavou a Rebelem Dolní Město v OP Havlíčkův Brod se nedohrál po velmi kuriózní události.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.05.2018 19:58 0

Pět kol a patnáct bodů možných pro každý tým. To je to, oč se hraje. Dvojice na čele o titul a případný postup, sedmička namočených, z nichž Č. Pečky mohou mít jistý sestup už po tomto kole.

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

NEJ VÍKENDU: Pět červených karet padlo hned ve dvou zápasech. K vidění byly i neuvěřitelné zvraty

15.05.2018 22:04 0

Největší nakládačky, největší divácká návštěva nebo nejlepší střelec České republiky z víkendu? I o tom se dozvíte v našem unikátním přehledu toho nejlepšího, který zveřejňujeme po každém odehraném kole.

Další vouchery výhercům tipovačky rozdány, tipujte už nyní další zápasy

15.05.2018 10:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte.

Bojkot proti vedení. Odmítáme nadále nastupovat do zápasů, zní od hráčů bývalého divizního klubu

14.05.2018 22:21 0

FK Litol je bývalý divizní fotbalový klub. Litol opustila divizi v roce 2016, když na jaře odstoupila z rozehrané soutěže. Momentálně hraje lll. třídu - skupinu A v okrese Nymburk. V tabulce je Litol na čtvrtém místě, snahu bojovat o postup ale hráči vzdali šest utkání před závěrem ročníku. Hráči přistoupili k razantnímu boji proti vedení klubu.

Rozhodčí po nařčení z pití tvrdí: "Panáka jsem si dal až po utkání!" Ověřit to přijela policie

14.05.2018 21:27 0

Skandál. Tak mluví o zápase proti Živanicím zbuzanský soupeř. Ten tvrdí, že domácím pomáhal k výhře rozhodčí, na kterého hosté po utkání navíc zavolali policii k provedení dechové zkoušky na zjištění alkoholu. Nešlo přitom o žádný pouťák nebo pralesní utkání, utkal se totiž vedoucí tým Divize C se čtvrtým a šlo o hodně….

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

14.05.2018 20:14 0

Na čele drží pečecké AFK stále tříbodový náskok, na druhém pólu ještě stále nemají jistotu ani hráči osmého Dobráče. Na rozluštění zbývá pět kol, ale vy můžete nyní vybírat hráče jedenadvacátého kola.

Reportáž

Kouřim odpadla po prvním obdrženém gólu

Na nučickém place se odherálo derby místních fotbalistů s celkem Kouřimi. Domácí pokračují ve výborných výkonech a berou tentokrát tři body.

BLIKANEC VÍKENDU: Svého činu vůči rozhodčímu hluboce lituji, kaje se hříšník

14.05.2018 05:39 0

Utkání 21. kola III. třídy sk. B okresu Praha – východ mezi Velkými Popovicemi a Dobřejovicemi přineslo další okamžik, který by se stávat neměl. Domácí favorit vedl 1:0 po půli, pak ale navýšil v dalším průběhu na 4:0 a právě po čtvrté brance vypěnil hostující Tomáš Olmr.

Reportáž

Jevany zapracovaly na rozhodujícím náskoku v první půli

Jevany potřebovaly po sobotní výhře Peček bodovat, aby udržely kontakt. To se jim po třech brankách v prvním poločase podařilo a z Plaňan vezou tři body.

Reportáž

Nejstarší hráč domácích autorem hattricku

Na čtyři góly Velimských v první půli dokázali hosté ještě jednou brankou odpovědět, další čtyři góly po přestávce už zůstaly bez odezvy. Č. Pečky si tak odvážejí další příděl a počet obdržených gólů se rychle blíží ke stovce.

Reportáž

Vyrovnaný mač našel vítěze až v závěru

Po bezbrankovém poločase šli krátce po pauze do vedení domácí, ale libodřický Pěkný skóre dokázal srovnat. Už se pomalu hráči smiřovali s penaltovým rozluštěním, když Dobráč dvěma góly krátce za sebou rozhodl o plném bodovém zisku.