Redaktor: Jaroslav Linhart

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016

07.06.2016 09:10 Jaroslav Linhart 0

Ani po dalším odehraném kole nebude chybět sestava kola, v níž můžete hlasovat pro nejlepšího hráče uplynulého víkendu! Stane se jím pětigólový Robek, penaltový hrdina Horák nebo snad někdo jiný? Hlasujte do úterní půlnoci!

Reportáž

Lídr napravil porážku


Mladé Buky v minulém kole ztratili a tentokrát potřebovali vyhrát, aby zůstali v čele soutěže. Do utkání šli po hlavě a to se jm vyplatilo!

Bližší info z utkání připravujeme!


Reportáž

Spanilá jízda Vítězné končí


Dlouhou neporazitelnost chtěli fotbalisté Víátězné prodloužit i na půdě skandálem zmrazeného Poříčí. Ti již bez středopolaře Pilného čelil nelehkému úkolu-uhlídat rozjetého kanonýra Robka.

 


Reportáž

Utkání o baráž!


Karty byly rozdány jasně. Výhra=útěk z baráže. Obě mužstva si to uvědomovala a šla do utkání s absolutním nasazením. Kdo se ve finále radoval a jak utkání probíhalo se dočtete v reportu.

Bližší info z utkání připravujeme!


Reportáž

Zasloužená remíza


Horské derby mělo od úvodních minut jasného favorita. Harta se ovšem na novém Vrchlabském stadionu nechtěla dát bez boje a vyplatilo se. 

Bližší info z utkání připravujeme!


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 23.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016

30.05.2016 17:38 Jaroslav Linhart 0

Ani v tomto kole nechybí výběr jedenácti borců, kteří v tomto kole vynikli svým výkonem a vysloužili si tak nominaci v ideální jedenáctce. Našli jste v ní svého favorita? Tak hlasujte!

Reportáž

Vyrovnaný zápas s jasným koncem


V utkání předních týmů tabulky bylo k vidění několik zajímavých příležitostí, branky ovšem padali jen na jedné straně. 


Reportáž

Nečekaně jednostranné skóre


Souboj týmů, kteří jsou na místech zaručujících sestup. To byl souboj Bohuslavic a Lánova. Že by měl být výsledek až tak jednoznačný asi nečekal nikdo. Ostatně ani průběh utkání tomu nenapovídal. 


Reportáž

Improvizovaná sestava na Rtyni nestačila


Utkání, které slibovalo zajímavou podívanou bylo nakonec plné branek na obou stanách a muselo potěšit oko diváka. Především toho hostujícího. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2015-2016

24.05.2016 08:44 Jaroslav Linhart 0

Sestava 22. kola je opravdu plná velkých jmen i několika překvapení. Máte v ní svého favorita? Neváhejte pro něj hlasovat! Každý hlas se počítá!

Reportáž

Ach, ty Bohuslavice..


Jak začít? Bohuslavice dorazili k utkání s osmi muži a více se snad v parexu k utkání ani uvádět nemusí.

 


Reportáž

Zajímavý souboj bratrů Dvořáků


Proti trápísímu se Poříčí Jánky cítily, že mohou doma urvat nějaký bod, který by mohl pod hory přinést klid v podobě posunu mimo sestupové pásmo. 

 


Reportáž

Myslel snad Sokol, že se Strážné porazí samo?


Souboj tabulkových sousedů sliboval vyrovnané utkání, nikdo asi neočekával, že bude utkání tak jednoznačné.

 


Reportáž

Kometa jara se zasekla v Lánově


Rezerva Vrchlabí předvádí v jarní části soutěže solidní výkony a nejen výsledkově, ale především herně patří k překvapením soutěže. Nikdo tak nečekal, že by se na hřišti otloukánka mohlo konat překvapení. 


Reportáž

Baráž je blízko


V utkání mužstev, kterým hrozí baráž se se očekávalo vyrovnané a především bojovné utkání. To se nakonec ukázalo i na hřišti. 


Reportáž

Vítězná jako černý kůň?


V utkání byl nejspíše mírným favoritem hostující celek, který vede tabulku a kráčí za postupem. Ovšem nutno vyzvihnout, že Vítězná drží v této sezoně zatím nejdelší sérii vítězství a určitě ji nechtěla doma zahodit jen tak. 


Reportáž

Rtyně dál ztrácí důležité body


Přestože byli domácí, jasným favoritem, bojovné mužstvo Mostku nechtělo dát body ve Rtyni zadarmo a domácí při nejmenším potrápilo.


Celkový počet článků: 298