Moravskoslezský | 1.B třída sk. D

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Tichá opět neudržela těsné vedení, přesto si z Jeseníku nad Odrou odvezla cenný bod

Další bod o víkendu vybojovali fotbalisté Tiché, když v rámci 24. kola CANIS 1.B třídy, sk. D remizovali v Jeseníku nad Odrou 1:1.

Reportáž

Starý Jičín pokořil Spálov

Spálov se sice ujal vedení, ale pak Jičín pěti přesnými zásahy skóre obrátil. Poslední slovo opět patřilo Spálovu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Ostravice si poradila s posledními Kozlovicemi

Ostravice byla vždy vepředu. Vedla o dvě, pak o tři branky, a Kozlovice snížily pak na konečných 4:2.

Reportáž

Kopřivnice přehrála Fulnek

Kopřivnice se ujala tříbrankového vedení. Fulnek snížil dvěma góly. Poslední slovo patřilo Kopřivnici.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

16.05.2017 00:30
Reportáž

Kocourek rozhodl o výhře Kateřinic

O výhře rozhodli hosté až devět minut před závěrečným hvizdem hlavního arbitra.

Reportáž

Soupeři se rozešli smírně

Tichá se ujala vedení po čtvrthodině hry. Kopřivnice vyrovnala na sklonku poločasu. Ve druhé části se už nic nestalo. Reportáž přinášíme z pohledu Kopřivnice.

Reportáž

Mořkov obrátil skóre ve druhé části

Spálov se ujal vedení po půlhodině hry. Mořkov ale během tří minut druhé části skóre obrátil.

Reportáž

O výhře Jistebníku rozhodl vlastní gól

Zápas plný penalt a vlastních gólů vyzněl pro hosty z Jistebníku.

Reportáž

Ostravice bodově vybrakovala Vlčovice-Mniší

Ostravice po půli vedla o jednu branku. Vedení navýšila po hodině hry. Domácí snížili až v samém závěru.

Reportáž

Fulnek přišel o výhru v poslední minutě

Fulnek vedl velmi dlouho nejtěsnějším rozdílem. O tři body ale přišel v úplném závěru zápasu.

Reportáž

Vlčovice pokořily v dohrávce silný Jeseník

Vlčovice o své výhře rozhodly v prvním dějství dvěma góly. Jeseník už stačil jen snížit.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

10.05.2017 20:53

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Příští kolo nám nabídne tyto zápasy: Fryčovice-Jeseník nad Odrou, Fulnek-Starý Jičín, Vlčovice-Ostravice, Odry-Jistebník, Spálov-Mořkov, Tichá-Kopřivnice, Kozlovice-Kateřinice. Jak bude úspěšným tiperem uvidíme v neděli večer.

Reportáž

Jistebník nejtěsněji porazil Spálov

Jistebník rozhodl o své výhře těsně po přestávce, kdy vstřelil rozhodující branku zápasu.