Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Reportáž

Vítkov rozhodl v závěrečné osminutovce

Ještě osm minut před koncem byl bezbrankový stav. Pak Vítkov nasázel soupeři dva góly a připsal si důležité tři body.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Začal jsme v poli v obraně. Poté jsem nasadil palčáky a zůstal u nich

Moravskoslezský 26.05.2017 07:44

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Starobělský brankář Lukáš Slavík poskytl naší redakci rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

25.05.2017 12:31

Ve víkendovém kole I. A třídy bude opět o zábavu postaráno. Sobotní program odstartuje atraktivním zápasem Chlebičova s Ludgeřovicemi a pokračuje neméně zajímavým střetnutím mezi Štítinou a Krásnými Loučkami. V neděli dopoledne se fanoušci tradičně vypraví do Mokrých Lazců, kde se v důležité záchranářské bitvě představí Vítkov. Odpoledne přivítají Kravaře beznadějně poslední Bohuslavice, Oldřišov doma poměří síly s Jakubčovicemi, Darkovičky nastoupí proti Štěpánkovicím a na horkou půdu do Bolatic přicestuje již téměř postupující Stará Bělá.

Reportáž

V dohrávce porazil Chlebičov Štěpánkovice

Chlebičov po poločase vedl o jednu branku a svou výhru pojistil v samém záěvru utkání.

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Bohuslavice se dostaly ke slovu až za stavu 0:4, když pouze korigovaly výsledek.

Reportáž

Štěpánkovice šly do vedení, ale pak už na hřišti úřadovaly Bolatice a čtyřmi brankami otočily skóre.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

22.05.2017 05:48

Vítkov rozhodl o výhře nad Kravařemi ve druhé části. Ludgeřovice během tří minut daly tři branky Mokrým Lazcům. Stará Bělá nadále kráčí za postupem, tentokrát porazila Chlebičov. Darkovičky bodově vybrakovaly Štítinu. Jakubčovice si odvážejí plný bodový zisk z Krásných Louček. Oldřišov přejel Bohuslavice. Štěpánkovice doma padly Bolaticemi.

Reportáž

Tři minuty, tři góly, tři body pro domácí

Stačily tři minuty v první části a Ludgeřovice si zajistily výhru.

Reportáž

Stará Bělá má postup na dosah

Obě branky domácích padly v závěru poločasu a Stará Bělá má další tři body.

Reportáž

Vítkov udělal rázný krok k záchraně

Po bezbrankové první půli dal Vítkov ve druhé tři branky a vyhrál.

Reportáž

Hosté se brzy ujali vedení. Dvěmy góly ve druhé části ho jistili dvěma přesnými zásahy.

Reportáž

Vše podstatné se událo v první části

Jakubčovice vedly po dvaceti minutách o dvě branky. Loučky na konci poločasu snížily. Ve druhém už branka nepadla a hosté si odvážejí tři body.

Rozhovor

Patrik Adamčík: Každý zápas našeho B týmu bývá pravidelně mým novým nejsilnějším zážitkem

Moravskoslezský 19.05.2017 09:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Patrik Adamčík z Darkoviček přesně po roku zodpověděl na naše otázky.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

18.05.2017 09:33

Víkendové kolo I. A třídy znovu nabízí sedm velice atraktivních zápasů. Pět z nich se uskuteční již v sobotu. Fanoušci jsou jistě zvědaví, jak si technicky zdatné Jakubčovice poradí s hrbolatým terénem v Krásných Loučkách. Rozjetý Vítkov se dále představí doma proti silným Kravařím, trápící se Ludgeřovice přivítají Mokré Lazce, Štítina vyzve Darkovičky a na horkou půdu Staré Bělé cestuje nevýrazný Chlebičov.  Nedělnímu programu vévodí prestižní prajzské derby mezi Štěpánkovicemi a Bolaticemi. A abychom to měli kompletní, tak v posledních Bohuslavicích hostí nevyzpytatelný Oldřišov.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

SESTAVA KOLA - 23.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

15.05.2017 05:58

Přes víkend se odehrálo šest zápasů. Už v sobotu přejely Jakubčovice poslední Bohuslavice. V neděli Stará Bělá vykradla Mokré Lazce. Kravaře nasázely trojku Ludgeřovicím. Vítkov překvapivě vyhrál v Oldřišove. Darkovičky neměly problém s Krásnými Loučky. Bolatice doma přestřílely Štítinu.

Reportáž

Důležitá výhra Vítkova

Vítkov vsítil obě branky během sedmi minut prvního poločasu a díky nim si odvezl tři body.