Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Reportáž

Přestřelka pro Ludgeřovice


Domácí se brankově prosadili až za stavu 0:3. Pak sice snížili až na 2:3, ale hosté okamžitě kontrovali na 2:4. Ke konci ještě padl gól na každé straně a hosté si tak odvážejí výhru 3:5.


Reportáž

Hartoš se stal bolatickým hrdinou


Bolatice vedly po první dějství o jednu branku. Hosté vyrovnali osm minut před konce. Když už se schylovalo k remíze, tak Hartoš vystřelil svému družstvu tři body. 


Reportáž

Darkovičky deklasovaly Bohuslavice


O všem rozhodla první půle, kterou Darkovičky vyhrály 6:1. Ve druhé se už zápas pouze dohrával. Domácí přidali už jen jednu branku. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

27.03.2017 14:43

Loučky doma prohrály se Starou Bělou. Chlebičov doma pouze plichtil s Oldřišovem. Štítina v zápase plnm obratu těsně porazila Vítkov. Mokré Lazce pokořily Kravaře. Darkovičky deklasovaly Bohuslavice. Bolatice vyhrály brankou v poslední minutě. Přestřelku ve Štěpánkovicích lépe zvládly Ludgeřovice. 

Reportáž

Lazce porazily Kravaře


V nedělním dopoledni porazily Lazce dvěma góly Kravaře a připsaly si tak tři důležité body.


Reportáž

Chlebičov doma plichtil s Oldřišovem


Oldřišov byl vždy o krok dopředu a Chlebičov neustále dotahoval těsnou ztrátu. Nakonec se oba soupeři o body podělili.


Reportáž

Tkadleček dvěma góly vydoloval výhru pro Štítinu


Zápas dvou obratů. Nejdříve zvrátili skóre hosté z Vítkova, a pak domácí ze Štítiny, kterí už tři body udrželi.


Reportáž

Stará Bělá rozhodla třemi údery v první půli


Stará Bělá rozhdola o osudu třemi góly v úvodním dějství. Pak už svou výhru udržela a odvezla si domů plný bodový zisk.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

23.03.2017 09:36

Dlouhá zimní pauza je u konce, takže fanoušci I. A třídy už netrpělivě vyhlížejí první jarní kolo, které nabídne hned několik nesmírně atraktivních zápasů. V bitvě o čelo tabulky se střetnou Štěpánkovice s Ludgeřovicemi a v neděli rozhodně poutá pozornost také hlučínské derby mezi Darkovičkami a Bohuslavice. Vysoká návštěva se očekává rovněž v Mokrých Lazcích, kam zavítají nedaleké Kravaře. Ze zbývajícího programu nesmíme opomenout utkání Štítiny s Vítkovem anebo Chlebičova s Oldřišovem. Krásné Loučky dále čeká těžká bitva proti Staré Bělé a vše uzavírá souboj Bolatic s Jakubčovicemi.

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

FOTOSERIÁL: Trenérské zkušenosti v praxi

23.01.2017 20:37

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

16.01.2017 10:43

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

Hashtag #fotbalunas žil na Instagramu i v podzimní části sezóny!

10.01.2017 15:14

Naši fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé polovině sezóny sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromědě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na našem Instagramu i vy a přidávejte fotky z vašeho fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky.

Celkový počet článků: 311
Zpět na Moravskoslezský kraj