Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Reportáž

O zápasu rozhodla červená karta, poté již domácí na trávníku dominovali


Do vedení šli hosté z Jakubčovic. Domácí ještě do pauzy dokázali srovnat. Klíčový okamžik přišel po hodině zápasu, kdy byl vyloučen hostující hráč a domácí přesilovku náležitě využili. 


Článek

1. A třída odkládá jeden zápas

22.04.2017 19:20

Který to je?

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Když někdo vyhraje anketu, letí odměna do kabiny a jelikož kluci rádi dodržují pitný režim, tak to bude něco, co je zahřeje

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 20.04.2017 18:08

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na pár otázek odpověděl Daniel Charvát ze Staré Bělé. Na fotce je v červené košili uprostřed. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

20.04.2017 11:46

Nečekaná sněhová kalamita způsobila problémy i účastníkům I. A třídy, ale podle nejnovějších informací by se téměř všude mělo hrát, když reálně zatím hrozí pouze odložení zápasu mezi Krásnými Loučkami a Vítkovem. Největší pozornost bezesporu poutá prestižní derby mezi Štítinou a Kravařemi. Velice atraktivní podívanou jistě nabídne také střetnutí domácí Staré Bělé s Jakubčovicemi. Sobotní program pak uzavírá utkání Ludgeřovic s Bohuslavicemi. V neděli si určitě nenechejte ujít duel mezi Štěpánkovicemi a Oldřišovem či Bolaticemi a Chlebičovem. Úplně na závěr jsme si ponechaly Darkovičky, které narazí na Mokré Lazce.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 19.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

16.04.2017 23:01

Stará Bělá zvítězila v Bohuslavicích. Mokré Lazce přetlačily Bolatice. Oldřišov doma padl se Štítinou. Chlebičov doma nestačil na Krásné Loučky. Jakubčovice remizovaly se Štěpánkovicemi. Stejně se vedlo Kravařím s Darkovičkami. Vítkov doma přetlačil Ludgeřovice.

Reportáž

Přestřelku zvládla lépe Štítina


V utkání padlo šest branek. Dvě dali domácí, čtyři hosté. Výsledný resultát josu tři body pro Štítinu. 


Reportáž

Bělá má díky výhře na čele čtyřbodový náskok


Rozhodující okamžik zápasu přišel po čtvrthodině zápasu, kdy hosté svítili jedinou branku střetnutí. 


Reportáž

FOTO: Kravaře plichtily s Darkovičkami


Obě branky padly v rozmezí tří minut. Každá na jedné straně, a body se tak dělily mezi obě družiny. 


Reportáž

Rozhodl Galvas z penalty


Klíčový okamžik zápasu přišel těsně před pauzu, kdy padl jediný gól, který zajistil domácím tři body. 


Reportáž

Štěpánkovice si odvážejí bod


Hosté vedli po první půli o jeden gól Domácí skóre otočili, ale poslední slovo patřilo hostům, kteří srovnali skóre deset minut před koncem.


Reportáž

Vítkov konečně zabral


Vítkov šel do vedení, ale hosté vyrovnali vzápětí z penalty. Domácí si schovali rozhodující zásah na sedmdesátou třetí minutu. 


Reportáž

Chlebičov padl doma s Krásnými Loučkami


Loučky o své výhře rozhodly dvě zásahy na přelomu prvního a druhého poločasu. Chlebičov už jen snižoval. 


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Lukáš Fojtík: Mým skalním fanouškem je tříletá blondýnka

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 13.04.2017 11:03

Titul hráče kola si tentokrát v I. A třídě vysloužil pětadvacetiletý Lukáš Fojtík, který od loňské sezony hájí dres Ludgeřovic. S osmi vstřelenými brankami patří k elitním kanonýrům soutěže, i když jeho hlavním úkolem je góly spíše připravovat. O hlasy se přetahoval hlavně s Ondřejem Malíkem ze Staré Bělé. V jeho prospěch nakonec rozhodlo pár procent.

Na fotce je Lukáš Fojtík ten bez balonu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

13.04.2017 10:57

Ve víkendovém kole I. A třídy opět nebude nouze o zajímavé zápasy, protože postupová tajenka zdaleka ještě není odhalena a ani do okresního přeboru se nikomu nechce. Mezi sobotními zápasy poutá pozornost zejména střetnutí mezi sestupem ohroženým Vítkovem a ambiciózními Ludgeřovicemi. Jakubčovice pak přivítají Štěpánkovice a Chlebičov poměří síly s Krásnými Loučkami. V neděli dopoledne se tradičně hraje v Mokrých Lazcích, kam dorazí Bolatice. Ze zbývajících duelů lze potom vyzdvihnout důležitou bitvu mezi posledními Bohuslavicemi a lídrem soutěže ze Staré Bělé. Spousta fanoušků jistě zavítá do Oldřišova, kde se představí Štítina a rovněž do Kravař, kam cestují Darkovičky.

Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Diváci branku neviděli


Nedělní souboj mezi Štěpánkovicemi a Bohuslavicemi branku nepřinesl. 


Celkový počet článků: 353
Zpět na Moravskoslezský kraj