Moravskoslezský | 1.A třída sk. B

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

Brušperk těsně vyhrál


Rozhodující okamžik přišel deset minut před koncem, a autorem branky se stal domácí Coufal.


Reportáž

Záchranářský souboj pro Petřvald


Petřvald vsítil dvě branky a obě padly na konci poločasů. Bystřice nevsítila žádnou a důležité tři body zůstaly doma.


Reportáž

Derby pro Stonavu


Stonava se ujala vedení, ale Albrechtice vyrovnaly. Do konce poločasu Stonava se vzdálila o dvě branky, a výhru jistila po přestávce jedním přesným zásahem.


Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Derby skončilo remízou


10. 6. naši fotbalisté odehráli poslední domácí utkání v této sezoně a to proti soupeři nám velmi známému, proti Sedlištím. Ty se nacházely v tabulce s tříbodovým náskokem a o jednu příčku nad námi a my se chtěli pokusit utkání zvítězit a našeho soupeře přeskočit. Také jsme hlavně chtěli po několika zápasech doma naplno bodovat. 


Reportáž

Výhra nad Hlubinou posunula Vratimov zpět na první příčku


Vratimovským fotbalistům vyšla jarní část 1.A třídy skupiny B parádně. Ačkoliv v minulém kole klopýtli v souboji o první příčku na půdě Starého Města, jejich spanilá jízda pokračovala i v dohrávaném 15.kole, kdy hostili na svém hřišti dalšího adepta na postup do KP, ambiciózní mužstvo Hlubiny. Domácí se chtěli rozloučit se svými fanoušky výhrou a poděkovat jim tak za podporu, ale hlavně s cílem udržet se na špici tabulky a bojovat stále o první příčku. 


Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

13.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

Porážka po devíti kolech ve Starém Městě


Ve šlágru 26.kola hostilo v tabulce druhé Staré Město lídra soutěže, mužstvo Vratimova a v krásném letním počasí si to oba rivalové rozdali o první místo. Vratimovští měli před tímto důležitým utkáním velký problém se základní sestavou, když jim chyběla hned trojice hráčů základní sestavy a na jejich hře to bylo hodně znát.


Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Albrechtice zvrátily nepříznivý stav


Ani vedení o dvě branky Bytřici nedstačilo. Albrechtice zápas pěti úspěšnými zásah otočily.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

06.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Petřvald výhrou posílil naději na záchranu


O průběhu zápasu nás informuje report Jakuba Mokroše ze Sedliště.


Reportáž

Hlubina nám dala lekci z produktivity..


V první červnový víkend fotbalisté Dobré hostili TJ Unii Hlubinu. Soupeři, který bojuje o postup do vyšší soutěže, jsme neprodali kůži lacino, a i když si tři body bohužel nakonec fotbalisté Hlubiny odvezli, náš výkon, hlavně v prvním poločase, byl opravdu kvalitní. 


Celkový počet článků: 376
Zpět na Moravskoslezský kraj

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Vratimov 26 59:40 51
2 TJ DURMAN Staré Město 26 54:33 50
3 TJ Unie Hlubina 26 48:29 47
4 SK Brušperk 26 57:37 46
5 TJ Havířov - Dolní Datyně 26 51:43 44
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Dominik Krejčok 20
2 Pavel Štěrba 20
3 Josef Zoller 15
4 Jan Kociolek 13
5 Radim Pařenica 12
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Frait 23 46% 0
2 Petr Munduch 18 51% 0
3 Klára Cieslarová 18 51% 0
4 Tomáš Holata 10 35% 0
5 Jakub Hradil 7 50% 0
Zobrazit celou tabulku