Moravskoslezský | 1.A třída sk. B

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - My musíme začít vyhrávat, a ne sbírat jen jeden bod.

Moravskoslezský 27.04.2017 22:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Adam Šimíček nám poskytl premiérový rozhovor 1. A třídy skupiny B v této sezóně.

Na fotce Adam Šimíček v horní řadě úplně vlevo.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

27.04.2017 09:53

Toto kolo nás čekají tyto zápasy: Sedliště-Staré Město, Veřovice-Dobratice, Hlubina-Bystřice, Vratimov-Stonava, Dolní Datyně-Petřvald na Moravě, Dobrá-Brušperk, Libhošť-Baník Albrechtice.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 20.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

24.04.2017 20:25

A máme tu první sestavu kola v tomto ročníku. Hlasovat můžete tradičně až do středečního poledne. Tak pojďte hlasovat, ať vyhraje váš favorit.

Reportáž

Ve Starém Městě branka nepadla

Oběma celkům v zápase pořádně zvhlnul střelecký prach, tak se fanoušci žádné branky nedočkaly a oba mančafty si body rozdělily za bezbrankovou remízu.

Reportáž

Dobrá si odváží bod z Petřvaldu

V neděli 23. 4. fotbalisté Dobré sehráli další venkovní utkání, zamířili jsme do Petřvaldu na Moravě. Domácí do tohoto zápasu získal 15 bodů, proto Dobrou nečekalo nic lehkého, jelikož soupeř hraje o bytí a nebytí v 1. A třídě. Utkání ale proběhlo velmi korektně a hrál se otevřený fotbal i přes velkou nepřízeň počasí.

Reportáž

Vratimov loupil v Albrechticích

Ve 20 kole 1.A třídy zajížděli vratimovští fotbalisté do Albrechtic, kde se utkali s místním Baníkem a utkání jim vyšlo na jedničku.

Reportáž

Veřovice si odvážejí bod ze Sedliště

Veřovice po prvním dějství vedly o jednu branku. Ve duhém dokázalo Sedliště skóre obrátit. Poslední slovo měly však Veřovice, které dokázaly účet zápasu srovnat.

Reportáž

Stonava otočila zápas

Po přestávce šla do vedení hostující družina. Stonava však dvěma góly zápas otočila ve svůj prospěch a získala tři body.

Reportáž

Dobratice porazily vedoucí celek!!

Aprílové počasí se sněhovou nadílkou nadělalo pořádné vrásky na tvářích nejen dobratických funkcionářů. Dobratice by nejraději zápas odložily, ale soupeř byl proti a tak se dnes hrálo. Déšť se sněžením byl potřebný na dobratický mlýn, který ukázal na mokrém terénu opravdovou sílu. Domácí byli povzbuzeni výhrou v Libhošti, ale doma je čekala Hlubina, vedoucí celek v tabulce 1.A třídy, skupiny B. Už před zápasem se ozývaly mezi našimi fanoušky hlasy, že nám Hlubina zase pořádně zatopí, byť je zima. Určitě se jim vybavila vysoká prohra u soupeře na podzim.

Reportáž

Dobratice po dlouhé době za tři body

Hrdinou zápasu se stal Hlaváč, který díky proměněné penaltě zajistil hostující ekipě tři body.

Reportáž

Zápas plný obratů

Po deseti minutách šla do vedení domácí družina. Petřvald dokázal ještě v prvním poločase během pěti minut obrátit skóre ve svůj prospěch. Brušperk po hodině hry dvěma góly střetnutí zvrátil na svou stranu a zajistil si tři body.

Reportáž

Hlubina vybojovala bod až v nastavení

Sedliště se ujalo vedení na konci prvního poločasu. Bod pro Hlubinu zachránil v nastavení Petrov a díky tomu nadále vede tabulku této soutěže.

Reportáž

Dobrá přišla o výhru v nastavení

Do Dobré tentokrát přijel soupeř ze Stonavy. Hosté nastřádali do tohoto utkání 27 bodů a přijeli s ambicí získat v tomto utkání další tři body a přiblížit se ke špici tabulky. Nutno říct, že na hřišti to vypadalo jinak a nechybělo mnoho a domů by jeli s prázdnou.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Zasloužený bod z hřiště soupeře, Dolní Datyně - Baník Albrechtice 2:2

Svěřenci Dušana Kohúta uhráli na hřišti silného týmů TJ Havířov - Dolní Datyně zaslouženou remízu 2:2, a to Baníkovci prohrávali 2:0, ale na hrbolatém terénu bojovným výkonem ve druhém poločase skóre zaslouženě srovnali a byli i blízko vítězství. Takže Baník si z hřiště silného protivníka veze domů cenný jeden bod. Obě branky Baníku zaznamenal Antonín Chumchal.