Moravskoslezský | 1.B třída sk. C

Článek

Zazáříš v naší tipovačce? Nejlepší tipéři se nově mohou těšit na ceny od SportFotbal.cz!

23.09.2017 15:26

Tipujete na fotbalunas.cz prostřednictvím registrované sekce zápasy vaší oblíbené soutěže?  Tak to pro vás máme výbornou zprávu – už od tohoto víkendu až do konce sezóny se bude hrát každý víkend v naší TIP LIZE o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz!

Reportáž

Věřnovice ztratily dvoubrankové vedení

Tentokrát nás čekal jeden z favoritů soutěže Lučina. Minulou sezónu jsme s Lučinou jednou prohráli 2:3 a remizovali 1:1. Diváci si slibovali velmi kvalitní utkání podobné tomu se Smilovicemi, které se na našem hřišti představili před dvěma týdny.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

19.09.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Tošanovice přetlačily Václavovice

Další venkovní zápas nám přisoudil za soupeře FK Tošanovice.

Na velmi nekvalitním hřišti se nedal očekávat příliš hezký fotbal. Přijeli jsme  bez Beryho, Hájí a Toncka, ale s uzdraveným Péťou Vojtkem a přípraveným Karlem Bielou.

Reportáž

Soupeři plichtili

Po třech vítězstvích v řadě s čistým kontem nás tentokrát čekala zajížďka na hřiště Hnojníku. V minulé sezóně jsme soupeře nejprve doma porazili 2:0 a na jaře remizovali venku 3:3, když domácí srovnávali až v závěru.

Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

12.09.2017 00:30
Reportáž

​Další tříbodový příděl pro Sokol D. Lutyně

V  ​sobotu jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z popředí současné tabulky celek Tošanovic, který se minulém ročníku prezentoval dobrými výkony. Takže se dal očekávat zajímavý zápas. A taky, že to nakonec skutečně bylo zajímavé utkání. Domácí v neúplné sestavě, bez dvou hráčů základní sestavy.

Článek

Je to tu! Koho Lukáš Vácha vylosoval z vítězů TEAMSTORE sestav roku?

05.09.2017 08:22
Kdo z hvězdné jedenáctky TEAMSTORE sestav roku se může těšit na ceny od TEAMSTORE a AMJ Corporation? To se dozvíte z videa losování, které provedl fotbalista Lukáš Vácha!
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

05.09.2017 00:30
Reportáž

Tošanovice zlomily odpor hostů ve druhé půli

Zápasem s Horní Suchou před necelými sto diváky prodloužili muži sérii vyhraných zápasů v řadě.
Do vedení jsme šli ve 26. minutě brankou Michala Dobiáše. Hosté srovnali šest minut před koncem poločasu. V poločase druhém naši obránci již nepustili soupeře do zakončení a dvěma góly Ondry Boráně jsme šli do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce zápasu.

Reportáž

Věřnovice zvítězily nejtěsnějším rozdílem

Věřňovičtí šli do dalšího utkání s velmi dobrou náladou. Předešlé dvě utkání jsme vyhráli s čistým kontem a chtělo to potvrdit v domácím zápase. Počasí bylo na fotbal ideální a i přes deštivé počasí si našlo na věřňovický stadion cestu opět hodně lidí.

Reportáž

Lutyně si veze všechny body z Petrovic

Celek Sokola D. Lutyně zajížděl na hřiště Interu Petrovice, ten v minulém kole přivezl  z venku 3 body, s cílem potvrdit narůstající podzimní výkonnost a dovézt první bod, či body z venkovního utkání a v neposlední řadě odčinit nelichotivý výsledek z jarní části loňské sezony. Lze říct, že se to povedlo beze zbytku.

Reportáž

Václavovice si vezou bod z Petrovic

Na těžký podmáčený terén přijeli naši muži bojovat, a to doslova, o body do Petrovic Závady. Vzhledem k podmínkám se šance rodily jen ztěžka a šlo spíše o to, kdo udělá fatální chybu.