SESTAVA KOLA - 18.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

26.03.2017 23:16

Dětmarovice rozdrtily Orlovou. Háj si poradil s posledním Frenštátem. Krnov dobyl Vendryni. Čeladná porazila Český Těšín. Polanka loupila v Břidličné. Kobeřice překvapivě zdolaly lídra z Heřmanic. Bohumín si zajel pro tři body do Bruntálu. Bílovec si poradil se Šenovem.

Reportáž

Bohumín vykradl Bruntál

Po dvou ztrátách se bohumínský stroj znovu pořádně rozjel. Bospor vyhrál na horké půdě v Bruntále po obratu skóre ve druhém poločase, a protože nečekaně klopýtly Heřmanice v Kobeřicích, vrátili se svěřenci trenérů Marka Poštulky a Martina Kempného zpátky do čela tabulky krajského přeboru. Teď vedou o dva body právě před Heřmanicemi a Čeladnou.

Bruntál během zimy výrazně posílil, když kádr doplnili exbaníkovští bratři Kundrátkové nebo někdejší vicemistr světa do 20 let z roku 2007 Dohnálek. V cestě za záchranou se domácí celek snažili pomoci si ke třem bodům všemi způsoby, a tak přestože panovalo v podhůří Jeseníků nádherné jarní počasí, hrál se duel na umělé trávě, která už něco pamatuje…

Reportáž

Břidličná opět padla

Břidličné se vstup do jarní části vůbec nepovedl a potřetí za sebou prohrála. Tentokrát s Polankou.

Reportáž

Krnov rozhodl v první půli

Výborným výkonem, zejména v 1. poločase, si zajistil všechny body z Vendryně Krnov.

Článek

Krnov zvítězil ve Vendryni

25.03.2017 20:14
Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Partu máme výbornou, už se všichni těšíme, jak vyleze sluníčko a roztáhne se venkovní roleta v hospodě u Šárky.

Moravskoslezský 24.03.2017 20:37

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce položila pár otázek krnovskému Adamovi Ondrovi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

23.03.2017 07:28

Víkendové kolo krajského přeboru nám nabídne tyto zápasy: Dětmarovice-Orlová; Háj ve Slezsku-Frenštát pod Radhoštěm; Vendryně-Krnov; Čeladná-Český Těšín; Břidličná-Polanka n. O.; Kobeřice-Heřmanice; Bruntál-Bohumín; Bílovec-Šenov

Reportáž

Bruntál ve Frenštátě za tři body

Jarní část krajského přeboru zahájil v neděli o udržení bojující FC SO Bruntál v neděli na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm a po skončení bojovného utkání se mohl radovat z důležitého a zaslouženého vítězství v poměru 2:1 ve svůj prospěch.

SESTAVA KOLA - 17.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

20.03.2017 15:13

Máme tu první jarní sestavu kola. Kdo se bude radovat z výhry? To vše se dozvíte se středu v poledne. Až do té doby můžete posílat hlasy svým favoritům. Registrovaní fanoušci každou hodinu, neregistrovaní pouze jeden za den.

Reportáž

Šenov zlikvidoval dvoubrankové manko

Orlová ještě dvacet dva minut před koncem vedla o dvě branky. Šenov však běhěm tří minut srovnal a zajistil si aspoň remízu.

Reportáž

Bod zajistil Háji Dao

Háj ve Slezsku si přes zimu prošel trenérským zemětřesením, když náročného kouče Jiřího Swiecha vystřídal Jan Baránek, který naposledy vedl druholigovou Opavu. Ten se o víkendu společně se svými novými svěřenci vydal do Dětmarovic, kde sice ukořistil plusový bod za remízu 1:1, přesto se ze sobotního zápasu dalo vytěžit více.

Reportáž

Český Těšín potvrdil výhru z Břidličné

Kobeřice nastoupily k prvnímu letošnímu ostrému utkání v Českém Těšíně, který v předchozím týdnu rozdrtil ambiciózní Břidličnou. Domácí si tedy oprávněně dělali zálusk na další body. Hosté samozřejmě nechtěli prodat kůži lacino, ale od zkušeného soupeře dostali lekci z produktivity.