Moravskoslezský | Krajský přebor

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Do pátečního večera jsem měl za to, že jdu ráno do práce

Moravskoslezský 27.04.2017 17:10

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Podruhé nasš redakce vyzpovídala krnovského Jakuba Hrubého.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

27.04.2017 07:48

Víkendové kolo krajského přeboru nám zabídně tyto zápasy: Čeladná-Bílovec, Heřmanice-Orlová, Český Těšín-Šenov, Břidličná-Bruntál, Polanka-Háj ve Slezsku, Krnov-Dětmarovice, Bohumín-Frenštát pod Radhoštěm, Kobeřice-Vendryně. Velice zajímavý a napínavý bude hlavně boj o to, komu připadne Černý Petr, neboť spodek tabulky je hodně nahuštěný.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

23.04.2017 23:20

V neúplném víkendovém kole zvítězil Krnov v Šenově. Háj ve Sleszku těsně vyhrál nad Heřmanicemi. Dětmarovice remizovaly bezbranek s Bohumínem. Freněrát bodově vyloupil Bílovec. Orlová doma zvítězila nad Těšínem a získala důležité body. Hlasujte až do středečního poledne. Pokud máte fotky, chcete-li ohodnotit zápas, pokud chcete přinést nějaké info o zápase pište na mail tomas.holata@fotbalunas.cz

Reportáž

Frenštát pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát na něj nestačil Bílovec

Frenštát nadále živí naději na záchranu. Bílovec se sice ujal vedení, ale Frenštát čtyřmi góly zápas obrátil. Bílovec už jen snižoval dvě minuty před koncem.

Reportáž

Továrek vsítil jedinou trefu zápasu

Háj ve Slezsku přivítal před vlastními fanoušky ambiciózní Heřmanice, které by se v nejbližší budoucnosti rády podívaly do divize. Domácí mužstvo sice spřádá mnohem skromnější plány, přesto chtělo ze sobotního duelu urvat všechny body. Misi splnili díky úspěšnému zásahu Továrka.

Reportáž

Orlová doma přetlačila Těšín

Orlová vybojovala v souboji s Českým Těšínem velmi důležité tři body. V prvním poločase vsítila jednu branku, ve druhém přidala druhou branku. Český Těšín snižoval na konečných 2:1 až pět minut před koncem zápasu.

Reportáž

V deštivém sobotním odpoledni zajížděl rozjetý Krnov na půdu trápícího se Šenova.

Reportáž

I remíza v derby navýšila odstup!

Těsně po závěrečném hvizdu okresního derby v Dětmarovicích se ve tvářích hráčů Bosporu dalo vyčíst zklamání z bezbrankové remízy, ale dobrou pohodu jim pak vrátilo po pár minutách zjištění výsledku duelu z Háje ve Slezsku, kde prohrály druhé Heřmanice 0:1. Bohumínský tým tak vede krajský přebor osm kol před koncem už o sedm bodů!

21.04.2017 15:11

A máme tu další kolo krajského přeboru. Dva zápasy budou určitě odloženy. Jedná se o zápas mezi Čeladnou a Kobeřicemi, a utkání mezi Bruntálem a Polankou nad Odrou. Vedoucí Bohumín zajíždí do nedalekých Dětmarovic. Šenov bude hostit Krnov. Orlová přivítá tým z Českého Těšína. Háj ve Slezsku změří síly s Heřmanicemi. Až do Vendryně si udělá výlet mužstvo z Břidličné. Bílovec přivítá ve svém domovském stánku mužstvo Frenštátu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Před zápasem se dobře najím a napiji kávy a jdu na to

Moravskoslezský 20.04.2017 18:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na naše otázky odpověděl pan Jan Oberherr z Kobeřic.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Frenštát podruhé za sebou zvítězil

I když Frenštát prohrával, tak dvěma góly na přelomu poločasu dokázal skóre obrátit a zvítězit.

SESTAVA KOLA - 21.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

16.04.2017 21:07

Břidličná doma přehrála čeladnou. Háj si odváží bod za bezbrankovou remízu z Českého Těšína. Heřmanice taky remizovaly bezbranek s Bruntálem. Krnov velmi těsně porazil Orlovou. Bohumín jasně porazil Šenov. Kobeřice vyhrály nad Bílovcem. Polanka deklasovala Vendryni. Frenštát přetlačil Dětmarovice. Hlasujte do středečního poledne.

Reportáž

Kobeřice překvapily Bílovec

Fotbalisté Kobeřic se stejně jako v minulých letech perou v krajském přeboru o záchranu, takže hlavně v domácím prostředí jim povinnost velí zvítězit. V tomto duchu probíhal i jejich nedělní duel proti Bílovci.

Reportáž

Polanka deklasovala Vendryni

Po poločase vedla Polanka pouze o jednu branku. Pak ale přišla branková smršť, a výsledkem je výhra o pět branek.