Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

Březová s přehledem výhrála a slaví postup


Díky páteční přohře Těškovic v Komárově mohli již před zápasem domácí slavit. Zápas ani tak nevypustili a od prvních minut vletěli na Kyjovice. První poločas skončil 2:0. Druhý už byl v podání domácích, kteří přidali ještě čtyři branky. Konečný výsledek tedy 6:0 pro letošní vítěze z Březové.


Reportáž

Skripov konečně zabral


V posledním kole zajížděl Skřipov na půdu Chvalíkovic. V tomto utkání se určit favorita nedalo, protože Chvalíkovice hráli dobře v útoku a Skřipov hledal formu. V prvním poločase se podařilo skórovat hostům. V druhém poločase se hned v úvodu dostal Skřipov do dvoubrankového vedení a domácí paradoxně nevstřelili ani gól. Skřipovští tak berou z Chvalíkovic všechny tři body a zakončili sezónu na pátém místě.


Reportáž

Komárov doma umí


V páteční podvečer se odehrál velmi kvalitní utkání mezi domácím Komárovem a Těškovicemi. Těškovice museli v tomto utkání vyhrát pokud by chtěli ještě pomýšlet na boj o postup. To se jim nepodařilo i přes dostatek šancí nedokázali přestřílet domácí a tři body tak bral Komárov.


Reportáž

Spravedlivá plichta


Poslední kolo přineslo derby mezi domácí Horní Lhotou a Budišovicemi. Horní Lhota, která vyloupila první celek Březovou, chtěla navázat a připsat si tři body. Budišovice ale byli proti a navázali na výkony z posledních zápasů a opět měli poslední slovo v závěru. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 4:4.


Reportáž

Štítina si zastřílela


V posledním kole zajížděla Hrabyně do Štítiny. Mírní favorité byli hosté. To se však nepotvrdilo a domácí si s chutí zastříleli. Hatrickem se blýskl domácí Jan Rohovský.


Rozhovor

Nejspíš navštívím nějaký ten festival, vyjedu někde za hranice a dál ještě uvidím...

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 15.06.2017 19:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jakub Kotala z Budišovic! Na pár otázek jsme se ho zeptali a tady jsou.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

13.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

12.06.2017 07:16

A máme tady předposlední anketu Hráč kola. Tak pojďme hlasovat pro ty nej.

 

Vítěz ať mě kontaktuje pomocí mailu: trken@seznam.cz

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

Komárov uspěl


Dohrávka dvaadvacátého kola byla na programu v neděli. V prvním poločase se do vedení dostali hosté 0:2. V druhém poločasu nastal zlom, když domácí nedali na 1:2. Potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš a Komárov navýšil na 0:3. Vyrovnané utkání skončilo výsledkem 2:4 pro Komárov.


Reportáž

Ve Skřipově se loupilo


Po týdení pauze obou celků přivítali skřipovští předposlední celek z Raduně. Zápas bohatý na góly a také souboj střelců Poltiera a Solného vyšel lépe pro hostujícího Solného. Ten se blízkl v utkání třemi brankami a rozhodl o výhře Raduně 2:3.


Reportáž

Horní Lhota vykradla lídra


Březová si mohla výhrou nad Horní Lhotou zajistit postup. Po prvních patnácti minutách se chopili vedení hosté brankou Frýdla. A když nám první ani druhý poločas již branku nepřinesl, dočkali jsme se překvapení. Horní Lhota vyradla lídra a posunula březovským oslavy.


Reportáž

O výhře rozhodl Zíma


Místní derby mezi Hrabyní a Budišovicemi začalo v hustém dešti, ale počasí se umoudřilo a k vidění byl pěkný bojovný fotbal. Hosté nezopakovali celkovou převahu z podzimního duelu a zápas tak byl velmi vyrovnaný.


Rozhovor

Tak určitě mě to bude stát flašku a nějaký ten bakšiš

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 09.06.2017 08:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Adam Górecki z týmu Horní Lhota. Krátký rozhovor najdete v článku.

Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

06.06.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Celkový počet článků: 206
Zpět na okres Opava

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Vítěz Březová 22 89:15 56
2 TJ Sokol Těškovice 22 80:33 53
3 TJ Sokol Horní Lhota 22 70:36 44
4 SK Komárov 22 65:55 37
5 TJ Sokol Skřipov 22 51:34 35
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Šuhajík 22
2 Daniel Solný 19
3 Vojtěch Vavrečka 19
4 Vít Onderka 18
5 Jaromír Zima 16
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Rostislav Krejčí 75 57% 5
2 Lukáš Pavelek 72 57% 3
3 Al. H. 57 61% 4
4 Krcmarik Premysl 52 53% 0
5 Jiří Lichovník 49 46% 1
Zobrazit celou tabulku