Publikujte na fotbalunas.cz - zveřejníme vaše fotky a zprávy ze zápasů!
Tipujte výsledky zápasů a vyhrajte každý týden některou z cen!

Moravskoslezský - Opava


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Ceny od SportFotbal.cz čekají na své výherce - tipujte na zápasy nadcházejícího víkendu!

14.03.2018 16:52

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Článek

FOTO: V nedělním poledním slunci uspěli hráči z Darkovic

11.03.2018 18:00
Další utkání pro vřesinskou ekipu bylo malé derby na umělé trávě v Hlučíně, ve kterém hostila o třídu lépe hrající tým ze sousedních Darkovic
Článek

Béčko Darkoviček v plném zápřahu na jarní sezónu

10.03.2018 13:50

Rezerva Darkoviček zahájila svou přípravu v pondělí 22.1.2018, a již tradičně přišlo na řadu neoblíbené běhání. Skvadra Darkoviček trénovala dvakrát týdně a tréninky byly vždy zpestřeny fotbálkem na umělém povrchnu místního hřiště. Během zimní přípravy měly Darkovičky naplánovány 3 přátelské utkání a to proti celkům Bílova, Závady a rezervě Kozmic. 

Článek

Publikujte na fotbalunas.cz - zveřejníme vaše fotky a zprávy ze zápasů!

06.03.2018 14:54

I v druhé polovině sezóny můžete přispět k tomu, aby se o vašem klubu vědělo. Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! 

Článek

Fotbalové jaro startuje – tipujte výsledky zápasů a vyhrajte každý týden některou z cen!

06.03.2018 13:29

O víkendu skončí zimní pauza v prvních soutěžích České republiky a vy máte možnost výsledky prvních jarních zápasů tipovat na fotbalunas.cz! Hrajeme o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz, a to každý týden až do konce ročníku!

Článek

Vítkov "B" zahájil přípravu v přátelském zápase proti TJ Raduň

05.03.2018 14:48
Dva vyrovnané celky z III. třídy okresního fotbalu se střetyi v Těškovicích na umělé trávě. Došlo tak k porovnání III. B a III. C třídy opavského okresního fotbalu. Průběh? Dva odlišné poločasy a zajímavý výsledek!
Článek

FOTO: Mrazivé porovnání sil dvou celků okresních přeborů Moravskoslezského kraje

26.02.2018 12:36
V dnešním mrazivém utkání odehráli své první přátelské utkání mužstva Kunína a Vřesiny na neutrální půdě v Bílovci. Utkání sice mráz trochu mráz poznamenal, ale všichni se zahřáli hrou, kterou předváděli hráči na umělé trávě.
Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz. Otevřeno už je i tipování úvodních kol!

22.02.2018 11:26

Fotbalové jaro se blíží mílovými kroky, na fotbalunas.cz už jsme k jednotlivým soutěžím doplnili rozlosování jarních odvet zápasů sezóny 2017/2018.

Článek

PŘIŠLO K NÁM DO REDAKCE: Fotbalový klub hledá právě Tebe!

14.02.2018 00:24
Mirek Duchoslav nám zaslal přostřednictvím registrované sekce následující výzvu: "Chceš hrát fotbal? Opravdu, chceš hrát fotbal?! Chceš se stát součástí týmu, který má v plánu bojovat o postupové pozice? Neboj se, u nás má dveře otevřené každý..."
Článek

Dobroslavice v přípravě nadělily Fryčovicím šestku

03.02.2018 11:56

Vstup do fotbalového roku se nám vyvedl fantasticky, soupeři jsme nadělili po třech gólech v každém poločase a většinu zápasu jsme jej také pěknou kombinační hrou přehrávali. Jelikož se jednalo o naše první utkání po dlouhé době,dostavily se i nedostatky v podobě nepřesných přihrávek, špatného zakončení či slabé fyzické kondici. Jsme ale na začátku přípravy,tudíž lze očekávat, že tyto parametry půjdou zápas od zápasu nahoru.

Článek

Kdo jsou vítězové SportFotbal sestav podzimu? Zkušení záložníci, puška z ČFL a mladý brankářský talent

02.02.2018 00:52

Vyhlášení vítězů SportFotbal sestav podzimu je za námi. Z cen se radují hráči z různých úrovní fotbalových soutěží České republiky...

Článek

Akce pro naše čtenáře – vybavte se na fotbalové jaro u SportFotbal.cz s třicetiprocentní slevou!

31.01.2018 11:26

Největší fotbalová speciálka si pro čtenáře fotbalunas.cz připravila parádní akci – připravte se na jarní pokračování sezóny včas a vybavte se u SportFotbal.cz se slevou ve výši 30 procent – stačí k tomu v e-shopu zadat do 15. února speciální promokód!

Článek

Ceny ankety SportFotbal sestavy podzimu jsou rozdány. Vítěze čeká trénink pod Pavlem Horváthem!

30.01.2018 10:21

Přinášíme očekávané video z prodejny fotbalové speciálky SportFotbal.cz, kde proběhlo losování o ceny. Ve hře byly nejen vouchery na nákup fotbalových produktů, ale třeba i brankářský trénink u profesionálního gólmanského trenéra a hlavně jedno velké překvapení - trénink s týmem druholigového Sokolova!

Článek

Je to tu, známe finálovou jedenáctku SportFotbal sestav podzimu!

19.01.2018 16:34

Od skončení podzimní části fotbalové sezóny 2017/18 až do 15. ledna jste hlasovali v několika desítkách nejlepších sestav podzimu napříč Českou republikou. A my už víme, kdo se probojoval do finálové jedenáctky vítězů s vůbec nejvíce obdrženými hlasy, ze které se bude losovat o atraktivní ceny od partnera ankety, největší fotbalové speciálky SportFotbal.cz!

Článek

Přehled Hráčů podzimu jednotlivých soutěží Moravskoslezského kraje

18.01.2018 09:53

Po dobu dvou měsíců jste mohli podpořit vašeho favorita v sestavách podzimu. Ty sestavili buď redaktoři fotbalunas.cz nebo nám tipy na nominované hráče poskytli naši čtenáři. Kdo ovládl hlasování v Moravskoslezském kraji? Už v pátek 19. ledna oznámíme finálovou jedenáctku z vítězů sestav podzimu s nejvíce obdrženými hlasy z celé České republiky, ze které bude probíhat losování o hodnotné ceny od SportFotbal.cz!

Článek

Hashtag #fotbalunas žil na Instagramu i v podzimní části sezóny!

17.01.2018 10:39

 Naši fanoušci nás v tom opět nenechali a i v uplynulé polovině sezóny sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromědě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na našem Instagramu i vy a přidávejte fotky z vašeho fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky.

Článek

Fotbalová škola Václava Kadlece má před sebou druhý ročník. Registrujte se už nyní!

17.01.2018 09:00

Již svou druhou kapitolu otevře v létě 2018 Fotbalová škola Václava Kadlece v Poděbradech. I tentokrát má AMJ Corporation pro zájemce přichystány rovnou dva termíny.

Článek

Růžové tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

16.01.2018 10:30

 

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.   

Článek

VIDEO: Ukončení kalendářního roku ve Vřesině

02.01.2018 09:24
Poslední den kalendářního roku měl ve Vřesině nachystán zábavný program po celý den...
Článek

FOTOSERIÁL: Radost kam se podíváš

18.12.2017 08:00

Góóóól! Výhra! Titul! Vyberte si, ze všeho je krásný pocit. Přinášíme vám další díl fotoseriálu, tentokrát zaměřený na radostné okamžiky.

Celkový počet článků: 1718
Zpět na Moravskoslezský kraj