Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Moravskoslezský - Ostrava - město


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Diváci branku neviděli


V zápase nepadla žádná branka a obe mužstva se rozešla smírně a rozdělila si po bodu.


Reportáž

Jasné vítězství na Pustkovci...


Naše první mužstvo po dvou porážkách a odloženém zápase opět předvedlo solidní výkon a po zásluze si z Pustkovce odváží všechny body, o svém vysokém vítězství rozhodlo ve druhém poločase, kdy soupeři nastřílelo tři branky a definitivně rozhodlo o osudu zápasu...Střelecky se mimo jiné prosadil  po dvouměsíční absenci i navrátilec Botoš....Ve středu 10.5. se naši představí doma v odloženém utkání s Muglinovem


Reportáž

Klimkovice zvládly další krok


V sobotu, za slunečného počasí, nastoupili naši muži k souboji proti Krásnému Poli. Pro utkání byli motivováni, protože chtěli odčinit minulé domácí zaváhání s Pustkovcem.


Reportáž

Hošťálkovice přibalily Rychvaldu na cestu búra, řádil střelec čtyř branek Bruno Antonín


Domácí družina si celkem s přehledem poradila s Rychvaldem, když se střelecký zaskvěl čtyřmi góly Bruno Antonín. 


Reportáž

Polanka rozhodla v prvním dějství


Už po prvním poločase bylo jasné o tom, že si Polanka připíše tři body.


Reportáž

Pustkovec zaskočil Klimkovice


Utkání, o jehož osudu se vzhledem k aprílovému počasí rozhodovalo až těsně před jeho zahájením, nakonec překvapivě skončilo asi spravedlivou remízou. Poté co ještě ve čtvrtek ráno ležela na trávníku souvislá vrstva sněhu, se po pátečním slunečném počasí dal trávník do velmi dobré kondice a tak utkání i přes sobotní déšť mohlo být odehráno.


Reportáž

Rychvald v pohodě porazil Vřesinu


B tým sice podal bojovný výkon,ale výsledkově se to neprojevilo.Branku jsme obdrželi v první minutě utkání.Dušan Lazový v 9´vyrovnal na 1:1,ale domácí šli ve 20´opět do vedení 2:1.Ve 42´pak zvýšil Vítkovský na 3:1.Nástup do druhého poločasu byl opět katastrofální a první minuta znamenala opět branku v naší síti 4:1.Naší branku pak dal Bohuš Dočkálek a snížil na 2:5,ale konečné slovo měli domácí 6:2.


Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Jiskra Hrušov hrála v derby s Koblovem smírně 0:0


Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal nahoru dolů. Hrušov i přes velkou absenci hráčů hrál slušný fotbal a chtěl naplno bodovat, ale i domácí si vytvářeli slušné šance. Ještě v 88. minutě mohl po hezké kombinací bratrů Pechových rozhodnout hostující Josefofský, ale z malého vápna skončila jeho střela v náručích domácího gólmana. 


Reportáž

Soupeři se rozešli smírně


Do vedení se dostali hosté, ale domácí stačili těsně před přestávkou srovnat. Dvacet minut před koncem šli hosté znovu do vedení, ale to neudrželi, když domácí srovnali pět minut před koncem z penalty. 


Reportáž

Pustkovec rozhodl do poločasu


Pustkovec vsítil do poločasu tři branky. Po přestávce přidal ještě jeden a do tabulky si připsal tři body.


Reportáž

Krásné Pole padlo doma se Slovanem


Slovan vedl po první dějství o jednu branku. Po přestávce přidal ještě dvě branky a zaslouženě zvítězil. 


Reportáž

Třebovice rozhodly ve druhé půli


Po vyrovnané první půli, se na začátku druhé dostaly Třebovice do vedení. Rychvald dokázal ještě vyrovnat. Třebovice ale daly třetí branku z penalty, a čtvrtou pak přidaly tři minuty před koncem a dokázay zvítězit 4:2.


Reportáž

MALÉ DERBY PRO KLIMKOVICE


V sobotu jsme nastoupili na perfektně připraveném hřišti ve Vřesině proti domácímu "béčku". Na utkání, do nedaleké Vřesiny, si našlo cestu i hodně klimkovických příznivců, kteří mohli po utkání spokojeně odjíždět domů.


Celkový počet článků: 245
Zpět na Moravskoslezský kraj