Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

20.08.2017 21:45

Máme tady další sestavu kola. Budišov otočil ve druhé půli zápas v Opavě. Březová si celkem s přehledem poradila s Hněvošicemi. Nováček z Dobroslavic si vylámal zuby na Stěbořicích. Vřesina o třech bodech proti Oticím rozhodla po přestávce. V neděli dopoledne nestačily Dolní Životice na Jakartovice. Litultovice zlomily odpor Štítiny po přestávce. Kobeřice doma těsně porazily Hlavnici. 

Reportáž

Kobeřice rozhodly v prvním dějství


Prrvní půle jednoznačně patřila Kobeřicím, které se ujaly dvoubrankového vedení. Hlavnice ve druhém dějství už dokázala jen snížit.


Reportáž

Litultovice porazily neškodnou Štítinu


Po bezbrankové první půli, nasázeli běhěm dvaceti minut domácí hostům tři branky a bylo rozhodnuto. 


Reportáž

Jakartovice lepší v produktivitě


Vyrovnaná partie, ve které hosté prokázali díky větší zkušenosti větší produktivitu a odvážejí si další tři body.


Článek

MINICUP 2017 odložen z důvodu nepřízně počasí

20.08.2017 09:20
Turnaj přípravek, který se měl uskutečnit na hřišti ve Vřesině na Hlučínsku v neděli od 9:00, byl odložen.
Reportáž

Březová při domácí premiéře přemohla Hněvošice


Po vyrovnaném začátku převzala Březová taktovku a dvěma góly do poločasu, a dalšími dvěma po přestávce dokráčela v pohodě k vítězství. 


Reportáž

FOTO, VIDEO: Vřesina přetlačila Otice až po přestávce


I Když měla v prvním dějství převahu Vřesina, do vedení šly Otice. Domácí do poločasu stačili vyrovnat. Ve druhém dějství už Vřesina tak patrnou převahu neměla, přesto dala dvě branky a připsala si premiérové vítězství v tomto ročníku.


Reportáž

Stěbořice rozhodly v první části


Ve svém druhém zápase přivítali hráči Stěbořic na svém hřišti nováčka soutěže z Dobroslavic. Domácí celek s ambicemi na postup vysoce soupeře deklasoval a to i přesto, že v úvodu zápasu přežil vysoký nápor a mohl prohrávat o dvě branky.

 


Reportáž

Budišov obrací skóre ve druhé části


Opava se ujala dvakrát vedení v prvním poločase a do kabin šla s těsným náskokem. Po přestávce ale Budišov skóre otočil. Opava už jen v samém závěru dokázala snížit, a po druhé za sebou prohrála v poměru 3:4.


Rozhovor

Jan Osmančík - Pokladníka ani kasu nepotřebujeme, protože v ní není co hlídat

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 18.08.2017 19:56

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Prvním letošním výhercem je Jan Osmančík z Dobroslavic. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

17.08.2017 23:15

A máme tady druhé letošní kolo, a fanoušci jsou již určitě nabuzeni na to, jak dopadne. Představme si víkendové zápasy. Ambiciózní Stěbořice budou chtít potvrdit výhru z Hněvošic v zápase s Dobroslavicemi, které minulé kolo rozstřílely Dolní Životice. Minerva bude chtít zapomenout na nepovedený konec v Hlavnici, ale čeká jí soupeř velice silný, a to Budišov, který si minule smlsl na Litultovicích. V souboji celků, které minule vyšly bodově naprázdno, se utká Vřesina s Oticemi. Nováček z Březové bude chtít navázat na výhru proti Štítině, a na svém hřišti přivítá Hněvošice, jenž minule klopýtly doma se Stěbořicemi. V nedělním dopoledni budou Dolní Životice napravovat výsledek z Dobroslavic, ale utkají se soupeřem velice silným, a to s posílenými Jakartovicemi. Dva týmy, kterým se start nepovedl, se střetnou v Litultovicích, kam se vydá Štítina. Posledním zápasem bude mač mezi Kobeřicemi, které zaslouženě porazily Otice, a Hlavnicí, která minulý týden skvěle otočila zápas s Opavou.  

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Článek

Trocha statistiky 2. kola, aneb statistika nuda je

14.08.2017 20:43

A pojďme se podívat trošku více na právě odehrané kolo okresního přeboru. Přinášíme pár statistických údajů. Klidně mi přátele napište, co vám ve statistice chybí. Každý kladný podnět, jak tuto soutěž ještě vylepšit, je pro mě přínosem. Pište na tomas.holata@fotbalunas.cz

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

 

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Charitativní aukce na podporu samostatného života seniora

14.08.2017 13:18
Každý z nás jednou zestárne a pocítí pocity samoty a bezmoci pokud bude sám v bytě a jeho rodinní příslušníci daleko. Pro tyto chvíle je vyvíjen systém pro seniory, který rodinným příslušníkům dává jistotu, že se nic nestalo a jejich rodiče se mohou volně věnovat svým koníčkům i nadále. Jelikož pocity beznaděje, když se něco stane a nikdo není hned na blízku jsou velmi skličující - proto je důležitá rychlá pomoc třebas jen sousedky.
Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

13.08.2017 22:04

A máme tady první sestavu kola. Štítina doma padla s Březovou. Kobeřice doma přemohly Otice. Jakartovice porazily o dvě branky Vřesinu. V zápase plném obratu Hlavnice zdolala Opavu. V souboji nováčků byly lepší Dobroslavice, které porazily Dolní Životice. Budišov deklasoval doma Litultovice. Stěbořice o výhře v Hněvošicích rozhodly v úvodních patnácti minutách. 

Článek

Turnaj mladších žáků ročníku 2004 a mladší ve Vřesině

13.08.2017 21:12
Nedělní dopoledne přilákalo na vřesinské hřiště všechny fanoušky kopané mladších žáků. Turnaje se účastnily týmy z Pusté polomi, Vřesiny a Skřípova
Reportáž

Budišov nadělil půltucet


Budišov diktoval po celý zápas tempo hry, a hosté z Litultovic mohli být radí, že neodjeli s větším brankovým přídělem.


Celkový počet článků: 837
Zpět na okres Opava

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Stěbořice 2 9:1 6
2 TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 2 10:3 6
3 TJ Vítěz Březová 2 8:1 6
4 FK Jakartovice 2 5:0 6
5 TJ Sokol Kobeřice B 2 4:1 6
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Radoslav Urban 3
2 Martin Pražák 3
3 Jakub Fiedler 3
4 Martin Šuhajík 3
5 Vojtěch Graca 3
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Rostislav Krejčí 13 92% 1
2 David Řehulka 12 85% 1
3 Pavel Kozelek 12 85% 1
4 Radek Kubánek 11 78% 0
5 Milan Hanslík 10 71% 0
Zobrazit celou tabulku