Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sedmigólový kanonýr přispěl k nevídanému debaklu

21.08.2018 04:33 0

Co nejzajímavějšího napříč Českou republikou přinesl uplynulý víkend? Kanonýr týdne dal tentokrát sedm branek, zápas krajského přeboru přilákal přes šest stovek diváků a některé týmy dokázaly v praxi, že zápas se nemá vzdávat za žádných okolností před konečným hvizdem.

Tipovačka přinesla první výherce cen od SportFotbal.cz v novém ročníku! Už nyní můžete tipovat na výsledky dalšího kola

21.08.2018 03:49 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

21.08.2018 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

19.08.2018 22:08 0

Ve čtvrtek šťastně porazily Vávrovice Těškovice. V sobotu jakartovický Urban hattrickem skolil Štítínu. Březová doma nestačila na Dobroslavice. Vřesina po dlouhé době zvítězila v Opavě. V neděli bezbrankově remizovaly Litultovice se Stěbořicemi. Hlavnice vykradla Kobeřice. Píšť přestřílela Služovice.

Reportáž

Služovice dokázaly dvakrát vyrovnat. Píšť ještě před pauzo šla do vedení, které potvrdila hned po pauze.

Reportáž

Liška zajistil Hlavnici plný bodový zisk

Hlavnice vedla po půli o dvě branky. Kobeřice už jen dokázaly snížit.

Reportáž

Diváci branky neviděli

Střelcům se nedařilo a divácí čekali na branky marně.

Reportáž

Březová doma nestačila na Dobroslavice

První poločas skončil nerozhodně. Ve druhém daly Dobroslavice dva góly a připsaly si tři body.

Reportáž

Jak je důležité míti Urbana

Urban opět exceloval, a hatrrickem zajistil svému týmu tři body. Štítina se dokázala prosadit pouze z pokutového kopu.

Reportáž

Vše podstatné se stalo v prvním poločase, kdy se Vřesina ujala jednobrankového vedení, kdy Opava dokonce zahodila penaltu. Ve druhém se už skóre nezměnilo a Vřesina si připsala tři body.

Rozhovor

Radoslav Urban - Odchod byl na spadnutí, ale naštěstí jsem se nakonec rozhodl jinak

Moravskoslezský Opava 17.08.2018 08:49 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Vávrovice vždy byly gólově o krok vepředu. Těškovice dokázaly dvakrát vyrovnat, ale na třetí trhák už recept nenašly.

NEJ VÍKENDU: Tým přišel během minuty o čtyři vyloučené hráče! Debaklem sezóny je zatím výsledek 16:0

16.08.2018 14:42 0

Největší nakládačky, největší divácká návštěva nebo nejlepší nejúspěšnější střelec České republiky z víkendu? I o tom se dozvíte v našem unikátním přehledu toho nejlepšího, který zveřejňujeme po každém odehraném kole.

16.08.2018 10:22 0

Opět budeme přinášet pravidelnou dávku statistiky.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

16.08.2018 09:17 0

Čeká nás třetí kola. Ve čtvrtek změří síly nováčci z Vávrovic a Těškovic, a je jasné, že minimálně jeden z týmů umaže nulu na kontě bodů. Šlágr kola nás čeká v Opavě, kde změří síly Slavia Opava, která minule vyloupila favorizované Stěbořice, s Vřesinou, která doma remizovala se svým neoblíbeným týmem z Březové. Oslabené Jakartovice přivítají lepšící se Štítinu. Bude rozhodovat domácí prostředí? Březová minule kolo bodovala ve Vřesině, a bod v tabulce pravdy bude chtít potvrdit doma s Dobroslavicemi, které přetlačily Vávrovice. V neděli nás čekají taky tři zápasy. Kobeřice, které ztratily výhru v poslední minutě, se střetnou z Hlavnicí, která prohrála přestřelku s Litultovicemi. Píšť se po pádu z krajské soutěže poprvé představí domácím divákům, když se utká se Služovicemi, které jsou nováčkem soutěže. Poslední zápas bude utkání Litultovic, které porazily minulé kolo Hlavnici, a Stěbořic, které určitě budou chtít zapomenout na domácí porážku s Opavou.

SportFotbal sestavy roku znají trojici výherců cen!

15.08.2018 14:24 0

Po sezóně jste měli možnost až do konce července hlasovat v sestavách roku jednotlivých soutěží. Z těchto sestav vzešla finálová jedenáctka s největším počtem hlasů. A na zástupce SportFotbal.cz zbyla milá povinnost vylosovat trojici šťastných výherců, kteří se můžou těšit na vouchery k odběru zboží z této největší fotbalové speciálky v republice.

SESTAVA KOLA - 2.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

12.08.2018 21:11 0

Štítina na svém hřišti remizovala s Píšti, která bod vydolovala až deset minut před koncem. Kanonýr Urban třemi góly zajistil tři body z Teškovic. Litultovice otočily zápas s Hlavnicí. Stěbořice doma nestačily na Slavii Opava. Dobroslavice vydolovaly tři body s Vávrovicemi. V nedělních zápasech remizovala Vřesina s Březovou a stejně skončil zápas mezi Služovicemi a Kobeřicemi.

Reportáž

Po nerozhodném poločase šly Kobeřice dvacet minut před koncem do vedení. Služovice dokázaly vyrovnat v nastaveném čase.