Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor

Článek

25.06.2017 20:39
V programu obecních slavností obce Vřesina došlo také na mezistátní utkání mezi obcí Vřesina a polskou Gminou Kornowac.
Článek

25.06.2017 20:14
Obec Vřesina po ukončení ligové sezóny zažil jeden z vrcholů roku a to obecní turnaj, kdy se obec rozdělí na tři části.
Reportáž

Kobeřice pokořily Hněvošice

Kobeřice po první dějství vedly o tři branky. Ve druhé náskok jednou brankou navýšily. Hněvošice pak už jen dvěma góly korigovaly.

Rozhovor

I hlasy z Rakouska pomohly vyhrát Lumíru Vojáčkovi z Vřesiny

Moravskoslezský Opava 24.06.2017 21:48

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vyzpovídali jsme historicky prvního vítěze z Vřesiny Lumíra Vojáčka. Povídali jsme si o jeho bohaté kariéře a o dalších věcech.

Článek

Hradec postupuje z druhého místa

23.06.2017 23:11

Další změna v okresním přeboru.

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

Slavia Opava se loučila výhrou ve Vávrovicích

V první půli byla lepším týmem Opava, a vedla zaslouženě o dvě branky. Po půli se obrázek hry změnil, Vávrovice srovnaly. Poslední slovo však měla Opava,.

Článek

Vávrovice třetím sestupujícím

20.06.2017 22:53

O víkendu byla rozluštěna sestupová tajenka okresního přeboru. Vávrovice pouze remizovaly, a mají díky výhře Slavie Opava už ztrátu, kterou nemůžou dohnat.

Reportáž

Fanoušci viděli jedenáct branek

Bělá se ujala vedení, ale Budišov skóre obrátil až na 7:1. Bělá snížila, ale Budišov zvýšil. Poslední slovo opět patřilo Bělé.

Reportáž

Vřesina už po půlhoině hry vedla o tři branky. Hlavnice do poločasu jen snížila. Na počátku druhého vstřelila Vřesina čtvrtý gól a výhru v poklidu uhájila.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

18.06.2017 21:25

Vávrovice už v pátek pouze remizovaly s Litultovicemi. Jakartovice těsně porazily Kobeřice. Slavia Opava o výhře nad Pustou Polomi rozhodla až v poslední minutě. Hradec ve šlágru kola porazil Malé Hoštice. Stěbořice rozebraly Hněvošice. Budišov zlomil odpor Bělé ve druhé půli. Vřesina se doma rozloučila výhrou nad Hlavnicí.

Reportáž

O výhře domácích rozhodl z penalty v poslední minutě Škrobánek

Opava se ujala brzy vedení, o které ale přišla na počátku druhé půle. Rozhodující úder si schovala na poslední minutu.

Reportáž

Stěbořice po přestávce rozebraly Hněvošice

Hněvošice brzy vedly o dvě branky. Stěbořice ještě do přestávky vyrovnaly, a po přestávce pěti góly rozhodly.

Reportáž

Kanonýr Urban rozhodl o třech bodech

Poklidný zápas rozhodl moment, který přišel čtvrthodinu před koncem zápasu, kdy se prosadila domácí družina.

Reportáž

Hradec si už v prvním dějství vypracoval tříbrankové vedení, které navýšil hned v úvodu druhé části. Malé Hoštice pak zápas už jen dvěma góly korigovaly.

Reportáž

Po bezbrankové remíze už mají Vávrovice jen teoretickou naději

Vávrovice sice byly po většinu utkání lepším týmem, ale branku se jim nepodařilo vstřelit, a proto skončilo utkání dělbou bodů.

Rozhovor

Ze začátku jsem měl v Dobroslavicích pocit, že bych nechytnul ani rýmu, říká s úsměvem o svých začátcích v týmu Marek Vajda

Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 16.06.2017 18:08

Občas se stane, že se brankář prosadí z penalty. Když dá brankář gól ze hry, tak to je ještě větší svátek. Navíc, když ten gól svému týmu zajistí postup do vyšší soutěže, tak to je potom příběh vskutku pohádkový. Toto se povedlo v 94. minutě zápasu Dobroslavice vs. Sudice domácímu brankáři Marku Vajdovi, jenž si naběhl na rohový kop a po několika odrazech, dokázal protlačit míč do sítě a stal se tak rázem hrdinou okamžiku. V hlasování o hráče kola sice v litém souboji prohrál s oldřišovským Radkem Kalo, ale za tento husarský kousek se ho naše redakce rozhodla vyzpovídat, a rozhovor přinášíme zde.