Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A

Reportáž

Bělá vyhrála po třiatřiceti soutěžních zápasech


Služovice sice měly nástup jako hrom a po šesti minutách vedly o dvě branky, ale Bělé se podařilo pěti góly vysledek obrátit a po dlouhé době si připsat tři body.


Reportáž

Sudice napravily debakl s Bolaticemi


Sudice jasně dominovaly v první poločase, kdy si vypracovaly dvoubrankový náskok, který už ve druhé části udržely. 


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

20.08.2017 21:49

Závada se rozešla bezbrankovou remízou s Hatí. Oldřišov uhájil těsný náskok nad Strahovicemi. Bolatice bodově vykradly Bohuslavice. Bělá otočila utkání se Služovicemi. Sudice si doma poradily s Darkovičkami. Štěpánkovice nedorazily do Dolního Benešova. 

Reportáž

Štěpánkovice na zápas nedorazily


Zápas mezi Dolním Benešovem se neodehrál, protože hosté na zápas nedorazili a my přinášíme vyjádření domácího trenéra Richarda Husovského. 


Reportáž

Přestřelka pro Bolatice


První poločas daly Bolatice tři góly. Bohuslavice pak vždycky snížily, ale Bolatice pak vždy utekly. Konečný resultát je výhra hostů o dvě branky. 


Reportáž

Finiš Strahovic přišel pozdě


Po bezgólové první půli, utekl ve druhé Oldřišov soupeři o tři branky a zdálo se být všechno jasné. Strahovice ale v závěru dvěma góly zápas zdramatizovaly. 


Reportáž

Zápas skončil bezbranek


První dějství bylo vyrovnané s šancemi na obou stranách. Ve druhém už kralovala Závada. Střelci však nechali střelecký prach doma a zrodila se první bezbranková remíza v tomto ročníku. 


Rozhovor

Marek Wrána - Přál bych si pravidelně chytat za áčko

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 18.08.2017 17:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Premiérovým výhercem z Bolatic se stal jejich brankář Marek Wrána. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

18.08.2017 08:30

Závada na svém hřišti přivítá mužstvo z Hatě. Oldřišov se v ostrém startu utká se Strahovicemi. Bohuslavice se střetnou s rozjetými Bolaticemi. Služovice zajíždějí do Bělé. Sudice změří síly s Darkovičkami. Dolní Benešov vyzve Štěpánkovice. 

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Článek

Trocha statistiky 2. kola, aneb statistika nuda je

15.08.2017 09:45

A pojďme se podívat trošku více na právě odehrané kolo okresního přeboru. Přinášíme pár statistických údajů. Klidně mi přátele napište, co vám ve statistice chybí. Každý kladný podnět, jak tuto soutěž ještě vylepšit, je pro mě přínosem. Pište na tomas.holata@fotbalunas.cz

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

 

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Charitativní aukce na podporu samostatného života seniora

14.08.2017 13:18
Každý z nás jednou zestárne a pocítí pocity samoty a bezmoci pokud bude sám v bytě a jeho rodinní příslušníci daleko. Pro tyto chvíle je vyvíjen systém pro seniory, který rodinným příslušníkům dává jistotu, že se nic nestalo a jejich rodiče se mohou volně věnovat svým koníčkům i nadále. Jelikož pocity beznaděje, když se něco stane a nikdo není hned na blízku jsou velmi skličující - proto je důležitá rychlá pomoc třebas jen sousedky.
Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

13.08.2017 22:13

Bolatice v prvním zápase přejely Sudice. Strahovice doma plichtily s Dolním Benešovem. Štěpánkovice otočily zápas se Závadou. Darkovičky přišly o výhru nad Bělou v samém závěru zápasu. Hať doma pokořila Bohuslavice. Služovice zlomily odpor Kozmic ve druhé části.

Reportáž

Služovice rozhodly po přestávce


Kozmice držely se Služovicemi krok v prvním poločase. Ve druhém dali domácí čtyři branky a dotáhli ho do vítezného konce. 


Reportáž

Bolatice nasázely soupeři búra


Bolatice na svém velkém hřišti porazily vysoko Sudice, když hrdinou byl autor tří branek Sněhota, kterému dvěma góly zdatně sekundoval Kretek. 


Reportáž

Všechny branky padly v rozmezí sedmi minut


Bohuslavice se sice po pauze ujaly vedení, ale Hať třemi góly během pěti minut vybojovala první tři body. 


Reportáž

Štěpánkovice otočily ve druhém dějství


Závada po půli vedla o jednu branku, když o všechny branky se zasloužil jejich hráč Lébl. Štěpánkovice ale po přestávce dvěma přesnými zásahy skóre obrátily. 


Celkový počet článků: 649
Zpět na okres Opava

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Bolatice B 2 10:3 6
2 TJ Sokol Bělá 2 7:4 4
3 TJ Sokol Hať B 2 3:1 4
4 TJ Sokol Služovice 2 7:6 3
5 SK Moravan Oldřišov B 1 3:2 3
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Sněhota 4
2 Tomáš Kretek 3
3 Richard Husovský 2
4 Daniel David 2
5 Martin Papšík 2
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Kozelek 4 66% 0
2 Jiří Polák 3 50% 0
3 Patrik Slavík 3 50% 0
4 Richard Husovsky 3 50% 0
5 Milan Duda 2 33% 0
Zobrazit celou tabulku