Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

Královéhradecký


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Provodov prohrál na hřišti Rychnova a zůstává poslední


Fotbalisté Rychnova se po půlhodině ujali dvougólového vedení, to ale v dalším průběhu nenavýšili. Jenže Provodov reagoval na dvoubrankový náskok soupeře pouze jedinou brankou, a proto prohrál 2:1.


Reportáž

Broumov porazil Jaroměř a odpoutal se od sestupové hranice


Fotbalisté Broumova těžili z dobrého nástupu do zápasu, který přinesl rychlou branku a dávku sebevědomí do dalších minut. Na vedení soupeře dokázala Jaroměř reagovat až v závěru zápasu, v tu dobu už ale Broumov vedl o tři góly. 


Reportáž

Vysoká díky produktivnímu druhému poločasu porazila Lázně Bělohrad


Po bezbrankovém prvním poločase se ofenzivní hra rozjela ve druhé půli. Prosazovali se výhradně fotbalisté Vysoké, kteří čtyřmi góly rozhodli o výhře 0:4. 


Reportáž

Chlumec jediným gólem zdolal Libčany


Libčany sice měly v duelu s Chlumcem územní převahu, domácí fotbalisté však byli efektivnější. Dvacet minut před koncem proměnili jeden z protiútoků, který rozhodl o jejich výhře.


Reportáž

Nové Město se výhrou nad lídrem přiblížilo záchraně


Důležité tři bodu o víkendu vybojovalo Nové Město, které v zápase o jednom gólu porazilo první Červený Kostelec. Díky této výhře se Novoměstští vzdálili sestupu již na deset bodů.


Reportáž

Dobruška vybojovala na hřišti Jičína bod


Zachraňující se Dobruška šla sice v zápase s Jičínem do vedení, nakonec však zachraňovala alespoň remízu. V penaltovém rozstřelu střelci Dobrušky nepřidali nadstavbu druhého bodu, a proto se museli spokojit s jednobodovým ziskem.


Reportáž

Hořice otočily zápas se Slavií a zajistily si klidný závěr sezony


Na prohraný první poločas Jiskra zareagovala dvěma rychlými góly, které znamenaly vítězství.


Reportáž

Kunčice zaváhaly na hřišti Tatranu Hostinné a přiblížily Třebeš postupu


V obou poločasech se hrálo ofenzivní utkání, branky ale byly k vidění pouze v poločase prvním. O jeden gól víc vstřelili fotbalisté domácího Tatranu, kteří tak zvítězili 2:1.


Reportáž

Nový Hradec otočil skóre a porazil Třebechovice


Začátek zápasu se Novému Hradci nepovedl a brzy prohrával. To si domácí vynahradili na prahu druhé půle, kdy díky dvěma gólům překlopili skóre na svoji stranu.


Reportáž

Bílá Třemešná díky úvodům obou poločasů zdolala Nepolisy


Domácímu týmu vycházely nástupy do obou půlí. V prvním poločase se prosadili po deseti minutách, ve druhém potřebovali na gól osm minut. Díky těmto dvěma gólům Bílá Třemešná rozhodla o výhře 2:1.


Reportáž

Vrchlabí v oslabení udolalo hradeckou Lokomotivu


Zápas týmů z opačných pólů tabulky nebyl jednoznačnou záležitostí. Vrchlabí rozhodlo o výhře nad hradeckou Lokomotivou jediným gólem v závěru zápasu. 


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Červený Kostelec porazil Chlumec a potvrdil první místo v tabulce


Fotbalisté Červeného Kostelce se již v prvním poločase ujali dvougólového vedení, na které soupeř našel jedinou odpověď. Domácí v závěru pečetili výhru 3:1.


Reportáž

Cidlina bez rozpaků rozstřílela Provodov


Hosté z Cidliny si rovným dílem rozdělili gólovou produkci do obou poločasů. V úvodu do ale na žádnou kanonádu nevypadalo, i za stavu 1:0 dokázal Provodov držet se soupeřem krok. Nakonec se ale Cidlina rozstřílela a jasně vyhrála


Reportáž

Jičín vyrovnával v poslední minutě, aby ovládl penaltový rozstřel


Na jednobrankové vedení Jičína zareagovali fotbalisté Jaroměře dvěma trefami. Vedení ale neudrželi, Jičín v devadesáté minutě vyrovnal a poslal zápas do penalt. V nich byli přesnější střelci hostů.


Reportáž

Dobruška bodovala s Rychnovem a neztrácí naději na záchranu


Po nevýrazném prvním poločase začaly padat branky ve druhé půli. Jako první se prosadili hosté, šest minut před koncem ale Dobruška srovnala na konečných 1:1. V rozstřelu byli přesnější Rychnovští. 


Reportáž

Libčany ztratily dvougólové vedení, nakonec zvítězily v rozstřelu


Fotbalisté Libčan ještě sedm minut před koncem vedli o dvě branky. V posledních minutách se ale Bělohradští vzepjali a díky dvěma gólům poslali zápas do penalt. V nich byli úspěšnější domácí Libčany.


Celkový počet článků: 3024

Zpět na soutěže