Další velice cenná výhra. Trutnov tentokrát vyhrál v Kutné Hoře
FOTO: Hradecká Olympia skolila táborské béčko díky brankám exligových hráčů
Hořická Jiskra se natrápila s Městcem Králové
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

Královéhradecký


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Reportáž

Z řady šancí na obou stranách se ujala jediná, náchodská


Oba týmy si během dvou poločasů vytvořily dobré příležitosti na skórování. V sítí ale nakonec skončila pouze jediná střela, o kterou se v první půli postaral domácí útočník Jimmy. Náchod tak porazil Černilov 1:0


Reportáž

Vrchlabí díky třem gólům během pěti minut porazilo Bílou Třemešnou


Zápas mezi Vrchlabím a Bílou Třemešnou nabídl gólovou podívanou zejména v prvním poločase, kdy si domácí vytvořili dvougólový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili. 


Reportáž

Nepolisy dotáhly dvougólovou ztrátu a vyhrály v rozstřelu


Zápas mezi Nepolisy a Sobotkou nabídl góly až ve svém druhém dějství. Hosté se sice dostali do dvougólového náskoku, o ten ale v závěru přišli. V penaltách byli úspěšnější domácí


Reportáž

Roudnice přehrála Kunčice


Fotbalisté Roudnice byli v zápase s Kunčicemi důraznějším týmem a díky tomu nakonec zvítězili poměrem 4:1. 


Reportáž

Bezbrankový zápas ovládl v rozstřelu Nový Hradec


Fotbalisté Trutnova se nevstřelili gól během základní hrací doby, a dokonce ani v penaltovém rozstřelu. Nový Hradec si naopak po bezbrankovém zápase spravil chuť při penaltách a ze zápasu si odnesl dva body. 


Reportáž

Rychnov zvládl zápas s Cidlinou, ta na jaře podruhé prohrála


Oba týmy se prezentovaly hrou opírající se o rychlostní typy hráčů. Úspěšnější nakonec byli domácí fotbalisté, kteří třemi góly rozhodli o svém vítězství. Cidlina podruhé na jaře prohrála, navíc znovu neskórovala. 


Reportáž

Broumov zvládl záchranářský zápas a dostal se před Nové Město


I když se hra často přelévala ze strany na stranu, potýkaly se oba týmy s přesností v zakončení. O jeden gól spokojenější nakonec byli domácí fotbalisté, kteří zvítězil 2:1. 


Reportáž

Jaroměř podruhé podlehla týmu ze spodku tabulky, prohrála s Provodovem


Víkendové kolo nabídlo výsledkovou obrodu týmů ze spodních pater tabulky. Na výhru Broumova a Dobrušky zareagoval i poslední Provodov, který porazil Jaroměř. 


Reportáž

Dobruška zdolala v deštivém zápase Chlumec


Zejména sobotní zápasy se odehrávaly za doprovodu deště a silného větru. Nejinak tomu bylo i v tomto zápase, který nakonec lépe zvládla Dobruška. 


Reportáž

Utkání plné výsledkových zvratů dopadlo lépe pro Libčany


Utkání mezi Libčany a Hořicemi v nabídlo v obou poločasech obraty ve výsledku. Nejprve Jiskra zvrátila jednogólové manko na svoji stranu, ve druhém poločase ale hosté, místo zvýšení na 1:3, dvakrát inkasovali a nakonec prohráli. 


Reportáž

Vysoká přehrála Kostelec


Náročný zápas spojený s deštěm a silným větrem zvládla lépe Vysoká, která díky své aktivitě vstřelila čtyři góly. Kostelec se během devadesáti minut neprosadil. 


Reportáž

Hradecká Slavia vedla o dva góly, nakonec bere z Jičína bod


Fotbalisté Jičína se po nepovedeném prvním poločase zvedli a během druhé půle smazali dvougólové manko. Obrat dokonali domácí fotbalisté v penaltovém rozstřelu, ve kterém se ani jednou nemýlili. 


Reportáž

Týniště tenisovým výsledkem přehrálo hradeckou Lokomotivu


Fotbalisté Týniště si pro oba poločasy zvolily přesnou gólovou normu – v obou půlích se hosté trefili třikrát a díky tomu porazili svého soupeře vysoko 1:6. 


Reportáž

Police potvrdila roli favorita


Lídr soutěže odcestoval ke svému prvnímu jarnímu utkání na horkou půdu Albrechtic. Domácí obrana dlouho odvracela nebezpečné útoky hostí, ale dvě minuty před koncem se přeci jen favoritovi podařilo vsítit vítěznou branku a upevnit si tak své vedoucí postavení v tabulce.


Reportáž

V souboji ze spodní části tabulky úspěšnější Černíkovice


Po vyrovnaném 1. pološase, který branku nenabídl se v tom druhém s brankami roztrhl pytel. Hosté z Černíkovic domácí celek předčili v proměňování šancí a v důležitém záchranářském souboji si připsali cenné 3 body.


Reportáž

Solnice oplatila hostům podzimní porážku


Solnice o svém vítězství rozhodla dvěmi slepenými brankami v rozmezí 3 minut. Hostům se v závěru utkání podařilo již pouze snížit, a tak všechny body zůstaly v Solnici.


Reportáž

Po těsném výsledku zůstaly 3 body na domácí půdě


Za silného vytvalého větru se hrálo v Předměřících vyrovnané utkání, ve kterém domácí své šance proměnili a připsali si první jarní výhru.


Reportáž

Velké Poříčí na úvod jara loupilo ve Vamberku


Hosté z Velkého Poříčí předčili svého soupeře ve všech herních atributech a především zásluhou střelecky disponovaného Dobývala vysoko zvítězili.


Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Celkový počet článků: 2856

Zpět na soutěže