Královéhradecký | Krajský přebor

Rozhovor

Hráčem kola Mikuláš Heřman, který Třebši vychytal premiérovou výhru v Krajském přeboru

 Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 19.08.2017 10:09

Hráčem uplynulého kola se stal Mikuláš Heřman, gólman Sokola Třebeš. Hradecký klub minulý víkend odehrál své první utkání v Krajském přeboru a vybojoval výhru v penaltovém rozstřelu. Dvoubodovému zisku pomohl právě Heřman, který zlikvidoval dvě penalty soupeře z Vysoké. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2017-2018

17.08.2017 18:16

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

 

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Reportáž

Bezgólový duel Rychnov rozhodl v rozstřelu


Zápas mezi Červeným Kostelcem a Rychnovem nabídl vyrovnanou podívanou s neproměněnými šancemi na obou stranách. Vítěze proto určoval až penaltový rozstřel, ve kterém byli přesnější hosté. 


Reportáž

Jaroměř zužitkovala svoji převahu a porazila Lázně Bělohrad


Fotbalisté Jaroměře si během utkání vytvořili řadu vyložených šancí a řadu z nich nevyužili. Na první branky se proto čekalo téměř hodinu hry. Poté se začala prosazovat výhradně Jaroměř, která třemi góly rozhodla o svém vítězství. 


Reportáž

Chlumec v bezgólovém zápase porazil Cidlinu po penaltách


Oba týmy se v průběhu devadesáti minut prezentovali aktivní hrou, gól však ani jedna strana nevstřelila. Ke slovu tak přišel penaltový rozstřel, který díky brankáři Kukalovi vyšel lépe Chlumci.


Reportáž

Trpělivý Jičín porazil Nové Město vysoko 5:0


Jičínu se vydařilo prvních patnáct minut zápasu, během kterých se domácí ujali dvoubrankového vedení. Od té doby Jičínští čekali na brejkové příležitosti. Nabídly se hned tři, a proto Jičín vyhrál 5:0.


Reportáž

Slavia odolala náporu Hořic a jediným gólem rozhodla


Fotbalisté Hořice měli zejména v prvním poločase několik slibných šancí na skórování, i ty největší však zůstaly nevyužity. Ve druhé půli hosté vyrovnali hru a deset minut před koncem jedinou brankou zápasu rozhodli.


Reportáž

Nováček z Třebše na úvod sezony zdolal Vysokou v penaltovém rozstřelu


Zápas mezi Vysokou a Třebší nabídl bojovnou partii, ve které se oba týmy do vyložených šancí příliš nedostávali. Náznaky příležitostí zůstaly nevyužity, a o vítězi proto rozhodovaly penalty. V nich svůj tým podržel třebešský gólman Mikuláš Heřman, který vychytal dva střelce soupeře. 


Reportáž

Náchod dvěma góly během dvou minut ve druhém poločase rozhodl o výhře nad Kostelcem


Na úvodní góly nové sezony se v Náchodě muselo čekat až do druhého poločasu. Ten první sice přinesl několik šancí, ty však zůstaly bez gólového efektu. Ve druhém poločase se jako účinný recept ukázaly střely z dálky. Díky nim domácí třemi góly rozhodli o svém vítězství. 


Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

11.08.2017 16:00

Další dramatická a napínavá sezona Krajského přeboru je u konce. Prvenství vybojovali fotbalisté Libčan, kteří do posledního kola sváděli souboj s novobydžovskou Cidlinou. Smutně se naopak se soutěží rozloučili sestupující Provodov a Dobruška. V sedmadvacátém kole se Krajský přebor dokonce dostal na obrazovky České televize, která vysílala utkání mezi Kostelcem nad Orlicí a Rychnovem. Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2017-2018

05.08.2017 19:45
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Rozhodčí řezník, netradiční cesta na mistrák, zranění. Které články patřily v sezóně k nejčtenějším? (díl II.)

31.07.2017 09:26

Ještě před startem fotbalové sezóny 2017/18 je čas se ohlédnout za uplynulým ročníkem. Ten přinesl mnoho pozitivních, ale bohužel i negativních okamžiků a událostí. Podívejte se, jaké články patřily na fotbalunas.cz mezi nejčtenější!

Článek

FOTOSERIÁL: Když fandí nejmenší

28.07.2017 16:08

Ke sportu je potřeba vychovávat už od mala! Podívejte se na další díl našeho fotoseriálu, který jsme tentokrát věnovali těm nejmenším, a snad i budoucím sportovcům, speciálně fotbalistům.

Článek

IV. třída v televizi, opilý rozhodčí, Lavický v ČFL. Které články zaujaly čtenáře v sezóně nejvíce? (díl I.)

27.07.2017 09:40

Ještě před startem fotbalové sezóny 2017/18 je čas se ohlédnout za uplynulým ročníkem. Ten přinesl mnoho pozitivních, ale bohužel i negativních okamžiků a událostí. Podívejte se, jaké články patřily na fotbalunas.cz mezi nejčtenější!

Článek

FOTOSERIÁL: Zvířecí mazlíčci

24.07.2017 14:41

Miláčku, půjdu vyvenčit pejska. Cestou se možná zastavím na fotbale. I takhle nějak může začít pěkné víkendové odpoledne. U hřišť se v průběhu sezóny nejčastěji objevili samozřejmě nejlepší přátelé člověka, ale nechyběla i jiná zvířata. Jaká?

Článek

MOL Cup má za sebou první kolo

24.07.2017 11:41

Česká pohárová soutěž o víkendu dokončila své první kolo. Kdo se dostal dál a může doufat v duel s týmem z první ligy?

Celkový počet článků: 843
Zpět na Královéhradecký kraj

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Jaroměř 2 7:0 6
2 FK Náchod 2 7:0 6
3 TJ Červený Kostelec 2 4:0 4
4 SK Jičín 1 5:0 3
5 SK Libčany 1 3:1 3
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Malý 4
2 Aleš Hašek 2
3 Tomáš Petr 2
4 Patrik Simon 2
5 Ondřej Častvaj 2
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Marek Macák 5 62% 0
2 Venca Likeš 4 50% 0
3 Patrik Palm 3 37% 0
Zobrazit celou tabulku