Královéhradecký | Krajský přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

28.03.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Vysoká i v oslabení porazila Hořice

Hořice zužitkovaly početní převahu pouze jednou, a proto nedokázaly stáhnout dvougólové manko z první půle. Své vedení Vysoká v závěru potvrdila ještě třetí brankou.

Reportáž

Libčany zdolaly Červený Kostelec v rozstřelu

I přes snahy obou mužstev nebyla během vyměřených devadesáti minut k vidění žádná branka. O držiteli dvou bodů tak rozhodoval až penaltový rozstřel, který vyšel lépe Libčanům

Reportáž

Po bezgólovém poločase se dříve probudili domácí

Po prvním poločase, kdy se oba týmy i kvůli vlastním nepřesnostem nedokázali gólově prosadit, se ve druhém poločase dvěma góly prosadil Chlumec. Na vedení soupeře stihli hosté reagovat pouze jediným gólem v nastavení.

Reportáž

Produktivnější Kostelec porazil Jaroměř

Ani na třetí pokus se Jaroměři nepodařilo na jaře zvítězit. Fotbalistům Jaroměře se v zápase s Kostelcem nepodařilo proměnit řadu šancí. Kostelec naopak dvakrát skóroval, a tedy zvítězil.

Reportáž

V zápase, kdy je skóre až na druhém místě, zvítězilo Nové Město

Lázně Bělohrad se ve své jarní premiéře převedli sympatickým výkonem. Ani to ale nakonec na body nestačilo. Oboustranně útočné utkání zvládli lépe Novoměstští. Skóre je ale tím méně důležitým výsledkem, podstatnější bude brzké uzdravení bělohradského Jakuba Lánského.

Reportáž

Slavia otočila výsledek a udolala Broumov

Fotbalisté Slavie měli v průběhu celého zápasu územní převahu a byli aktivnější, přesto ještě pětadvacet minut před koncem prohrávali o gól. V závěru ale Slavie potvrdila roli favorita a dvěma góly zvrátila výsledek na svoji stranu.

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

23.03.2017 20:11

Rozhovor

Finální přihrávka mi dělá stejnou radost, jako gól, říká Michal Dostál, záložník hradecké Slavie

Královéhradecký 23.03.2017 07:49

Hráčem úvodního jarního kola se stal někdejší hráč Dobrušky a nynější záložník hradecké Slavie, Michal Dostál. V prvním jarním kole si připsal dvě asistence u gólů Šimona Dernera, a pomohl tak k výhře svého týmu nad Rychnovem 2:1

Reportáž

Rychnov zvládl zápas s Cidlinou, ta na jaře podruhé prohrála

Oba týmy se prezentovaly hrou opírající se o rychlostní typy hráčů. Úspěšnější nakonec byli domácí fotbalisté, kteří třemi góly rozhodli o svém vítězství. Cidlina podruhé na jaře prohrála, navíc znovu neskórovala.

Reportáž

Broumov zvládl záchranářský zápas a dostal se před Nové Město

I když se hra často přelévala ze strany na stranu, potýkaly se oba týmy s přesností v zakončení. O jeden gól spokojenější nakonec byli domácí fotbalisté, kteří zvítězil 2:1.

Reportáž

Jaroměř podruhé podlehla týmu ze spodku tabulky, prohrála s Provodovem

Víkendové kolo nabídlo výsledkovou obrodu týmů ze spodních pater tabulky. Na výhru Broumova a Dobrušky zareagoval i poslední Provodov, který porazil Jaroměř.

Reportáž

Dobruška zdolala v deštivém zápase Chlumec

Zejména sobotní zápasy se odehrávaly za doprovodu deště a silného větru. Nejinak tomu bylo i v tomto zápase, který nakonec lépe zvládla Dobruška.

Reportáž

Utkání plné výsledkových zvratů dopadlo lépe pro Libčany

Utkání mezi Libčany a Hořicemi v nabídlo v obou poločasech obraty ve výsledku. Nejprve Jiskra zvrátila jednogólové manko na svoji stranu, ve druhém poločase ale hosté, místo zvýšení na 1:3, dvakrát inkasovali a nakonec prohráli.

Reportáž

Vysoká přehrála Kostelec

Náročný zápas spojený s deštěm a silným větrem zvládla lépe Vysoká, která díky své aktivitě vstřelila čtyři góly. Kostelec se během devadesáti minut neprosadil.