Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Královéhradecký - Jičín


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Lázně Bělohrad B si nakonec po tuhém boji odváží všechny tři body.


V sobotním dusném podvečeru zavítalo bělohradské mužstvo do Lužan. Po dvou prohraných víkendech bylo dnešním úkolem pro ně naplno bodovat, aby neztratili kontakt z vedoucí Železnicí. Třetina jejich sestavy byla zatížena nějakým zraněním. Domácí hráči vyběhli na trávník v modrých dresech, hosté si přivezli černobílé barvy.


Reportáž

Stará Paka překvapivě porazila L. Bělohrad B.


V nedělním podvečeru zajíždělo bělohradské mužstvo do Staré Paky, k velmi nepříjemnému soupeři, který je vždy na domácím hřišti o dost lepší, než na trávnících soupeřů. Bělohradská sestava se oproti minulému týdnu, zcela podle očekávání, hodně lišila, kdo tentokrát přijel, tak hrál a trenér tak neměl žádnou možnost namíchat takový sestavový koktejl, jaký by si určitě přál.


Reportáž

Ve šlágru kola se urodil remízový stav.


V nedělním podvečeru se v magnetu jara na peckovském hřišti střetly první dva týmy okresní tabulky. V soubojích těchto soupeřů je vždy k vidění kvalitní technický fotbal a nejinak tomu bylo i dnes.


Reportáž

Kopidlno porazilo soupeře z Lužany o tři branky.


Kopidlno na domácím hřišti přivítalo soupeře z Lužan a favoritem zápasu byl jednoznačně domácí tým, který se může chlubit dobrou formou v posledních zápasech. Naopak na druhé straně Lužany nehrají zase špatně v posledních zápasech, ale dle jejich vyjádření je pro ně výrazným problémem vstřelit branku.


Reportáž

Hořice B přejely soupeře ze Staré Paky rozdílem třídy.


Utkání se již od prvních minut vyvíjelo jednoznačně ve prospěch domácímu týmu. Oproti jiným zápasům se nám dařilo střelecky, a tak byly k vidění i pěkné branky. Zejména první poločas byl jasně v hořické režii, po výměně stran už se víceméně dohrávalo a hostům se podařilo vstřelit alespoň čestnou branku.


Reportáž

Žlunice porazily Milíčeves po pokutových kopech.


Žlunice přivítali na svém hřišti soupeře z nedaleké Milíčevse, takže se jednalo o malé derby. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, což průběh zápasu také potvrdil.


Reportáž

Zápas byl za stavu 0:0 ukončen (zdravotní indispozice hráče)


Hlas trenéra Chomutic k nedohranému zápasu: ,,Před zápasem byl jasným favoritem hostující celek z Němyčevse! Ten taky od začátku utkání měl herní převahu, ale Naši hráči svou bojovností dotáhli poločas do bezbrankového stavu 0:0! V kabině jsme si řekli, že se pokusíme nějaký ten bodík udělat a vlastně nečekaně dovézt zápas do úspěšného konce! Hned na začátku druhého poločasu jsme přišli o našeho stopera, který bohužel po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch! To se ještě více zvýšil tlak našeho soupeře, který ale měl špatnou koncovku! Paradoxně domácí z brejku měli největší šanci, kterou ale zneškodnil hostující brankář! A pak se to stalo, v 72 minutě na hřišti zkolaboval hostující hráč Lukáš Jezbera a jenom díky bleskovému zásahu na hřišti se ho podařilo oživit!! Celý stadion ztichnul a netrpělivě čekal na příjezd záchranné služby! Po této šokující události se nikomu z hráčů nechtělo už dohrát zápas! Smekám "klobouk" před panem rozhodčím Szamkem který celou tuto situaci vyřešil na výbornou! Nic jiného si nepřejeme než aby se hráč Lukáš Jezbera co nejdříve uzdravil.´´


Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Žlunice otočily zápas a porazily Lužany o jednu branku.


Žlunice přivítaly v domácím zápase soupeře z Lužan, který nepřijel odevzdat body zadarmo, což průběh zápasu následně ukázal. Hosté neměli k bodům daleko, ale nakonec odjíždějí s prázdnou, na což se historie ptát nebude.


Reportáž

Penaltové vítězství Kopidlna nad Starou Pakou.


Sobotní chladné počasí přilákalo na stadion pouhopouhých 70 diváků, což jistě atmosféře zápasu moc nepřidalo.


Reportáž

Ve šlágru kola vyhrál Bělohrad B nad Nemyčevsí.


V sobotním studeném podvečeru se ve šlágru 18. kola OP střetla na peckovském hřišti mužstva ze samého vrcholu okresní tabulky. Domácí byli povzbuzeni vítězstvím z Hořic z minulé soboty, naopak hosté před týdnem dost nečekaně nestačili v domácím prostředí na Kopidlno. Čekal se tvrdý a vyrovnaný souboj mužstev, která na tom byla v okresní tabulce bodově naprosto shodně. Toto očekávání se beze zbytku naplnilo. Domácí nastoupili na perfektně připravený trávník v černých dresech, hosté si přivezli červené. Problémy se sestavou řešil domácí tým do poslední chvíle. „Lavičkáři“ z A-mužstva, kteří odehráli v odpoledním čase jen pár minut (nebo vůbec nic) v zápase KP v Jičíně, se tak mohli „předvést“ před peckovským publikem. 


Reportáž

Chomutice v domácím zápase podlehly Hořicím


Tento zápas byl takovým malým derby, takže domácí hráči do utkání šli s tím zkusit konečně zabodovat a přiblížit se k předposlednímu celku tabulky okresního přeboru.

 

 


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Celkový počet článků: 404
Zpět na Královéhradecký kraj