21.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Rychnov si doma poradil se Skalicí

38. R. Zajíček , 45. M. Tipelt (vl.) , 55. J. Kábrt - 8. S. Hanel
9

Rychnov prodloužil svoji sérii bez prohry už na čtyři zápasy. Ve 21. kole si doma poradil s Českou Skalicí.

První půle vyšla lépe domácím

Diváci v Rychnově museli na góly čekat až do konce poločasu. Ve 38. minutě otevřel skóre zápasu Zajíček, který po chybné rozehře hostů s přehledem zakončil svůj samostatný nájezd. Domácí stihli zvýšit na 2:0 ještě před odchodem do šaten, když si Zajíčkův centr nešťastně srazil do vlastní sítě Tipelt.

Csaplárova past nezklapla

Rychnovu vyšel vstup i do druhé půle, když v 54. minutě skluzem po centru z pravé strany dotlačil míč do sítě domácí kaptán Kábrt. V závěru zápasu se dokázali prosadit i hosté, když Tobiška nedosáhl na centr ze strany a na konečných 3:1 upravil Hanel.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Rűcker, trenér: Proti takticky dobře organizované hře soupeře jsme se prosadili 2x na konci prvního poločasu. Tento náskok jsme si již ve druhém poločase pohlídali. Vzhledem k "letnímu" počasí, to dnes všechny aktéry utkání stálo hodně sil.

T. Tobiška [-] - Š. Vacek [-] , J. Kábrt [-] , J. Nosek [-] , J. Kocman [-] - M. Červinka [-] (66. J. Šťovíček [-] ) , D. Veselý [-] , M. Rücker [-] , V. Lihařík [-] - R. Zajíček [-] (71. J. Lukášek [-] ) , T. Markovič [-] (57. F. Široký [-] )