Královéhradecký | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Tomáš Mucha : Máme přísného trenéra, něco jako Bohumír Zenkl ze seriálu Okresní přebor

Královéhradecký 27.03.2017 10:51

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

27.03.2017 10:13

I v 16. kole můžete podpořit svého favorita v anketě hráč kola.

Reportáž

David Hanuš vystřelil Černíkovicím 3 body

Bojovné utkání rozhodl svoji 11. brankou kanonýr domácích David Hanuš. Smiřice si vypracovaly několik brankových příležitostí, které však nedokázali proměnit a navíc kvůli nezvládnutým emocím přišly o dva vyloučené hráče.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

26.03.2017 12:13

16. kolem pokračuje 1. B třída sk. B a i tomto víkendu se dívák může těšit na zajímavá střetnutí. Albrechtice zavítají na půdu Českého Meziříčí, kde budou chtít potvrdit dobrý výkon z minulého kola proti Polici. Souboj na jaře zatím neporažených se odehraje v Poříčí, které hostí Předměřice nad Labem. Doudleby budou chtít odčinit porážku z úvodního jarního kola před svými fanoušky, v ceste jim bude stát nevyzpytatelné Opočno. Důležité utkání čeká Ohnišov, který se pokusí zaskočit v této sezóně dobře hrající Lípu nad Orlicí. Vamberk po domácím výprasku zajíždí na horkou půdu suverénního lídra tabulky Police nad Metují. Černíkovice před týdnem zaskočili Opočno a body z venku budou chtít potvrdit proti Smiřicím, které měli v minulém kole volno. O své tipy se s námi podělil kanonýr Velkého Poříčí Jirka Dobýval.

Reportáž

Domácí v závěru potrestali Lípu za neproměněné šance

Lípa nastupovala do utkání v roli favorita. Po řadě neproměněných příležitostí však přišel pro hosty v 90. minutě trest, kdy se po standardní situaci trefil Kárník a zajistil svému týmu velice důležité 3 body v boji o záchranu.

Reportáž

Souboj o druhé místo vyzněl jasně pro Velké Poříčí

Velkému Pořící vyšel skvěle vstup do utkání a po 15 minutách se ujalo vedení 2:0. Ve druhém poločase poločase přidalo další dvě branky a navíc prodloužilo svoji jarní sérii bez inkasované branky. Tímto vítězstvím Pořící přeskočilo svého soupeře v tabulce.

Reportáž

České Meziříčí si před svými fanoušky s chutí zastřílelo

Domácí po minulém kole, kdy odcházeli poraženi z duelu v Solnici, dokázali před svými fanoušky zabral a s chutí si zastřílet. Naopak hosté nedokázali zopakovat dobrý výkon z minulého týdne.

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

SESTAVA KOLA - 15.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.03.2017 10:53

Po dlouhé zimní přestávce odstarovala soutěž 15. kolem, ve kterém můžete hlasovat pro svého favorita v sestavě kola.

Reportáž

Police potvrdila roli favorita

Lídr soutěže odcestoval ke svému prvnímu jarnímu utkání na horkou půdu Albrechtic. Domácí obrana dlouho odvracela nebezpečné útoky hostí, ale dvě minuty před koncem se přeci jen favoritovi podařilo vsítit vítěznou branku a upevnit si tak své vedoucí postavení v tabulce.

Reportáž

V souboji ze spodní části tabulky úspěšnější Černíkovice

Po vyrovnaném 1. pološase, který branku nenabídl se v tom druhém s brankami roztrhl pytel. Hosté z Černíkovic domácí celek předčili v proměňování šancí a v důležitém záchranářském souboji si připsali cenné 3 body.

Reportáž

Solnice oplatila hostům podzimní porážku

Solnice o svém vítězství rozhodla dvěmi slepenými brankami v rozmezí 3 minut. Hostům se v závěru utkání podařilo již pouze snížit, a tak všechny body zůstaly v Solnici.

Reportáž

Po těsném výsledku zůstaly 3 body na domácí půdě

Za silného vytvalého větru se hrálo v Předměřících vyrovnané utkání, ve kterém domácí své šance proměnili a připsali si první jarní výhru.

Reportáž

Velké Poříčí na úvod jara loupilo ve Vamberku

Hosté z Velkého Poříčí předčili svého soupeře ve všech herních atributech a především zásluhou střelecky disponovaného Dobývala vysoko zvítězili.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

16.03.2017 11:41

Po dlouhé zimní přestávce je před námi první jarní kolo, před kterým jsme o své tipy poprosili brankáře Předměřic Michala Kekeláka

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!