Královéhradecký | 1.A třída

Rozhovor

Čekají nás ještě čtyři zápasy, vyhrát je chceme všechny, říká třebešský Michal Kincl

Královéhradecký 26.05.2017 17:23

Hráčem uplynulého kola se stal záložník Třebše Michal Kincl, jehož gól pomohl k výhře nad Roudnicí 3:1. Díky tomuto vítězství a klopýtnutí Kunčic, se Třebeš ještě více přiblížila postupu do Krajského přeboru.

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Kunčice zaváhaly na hřišti Tatranu Hostinné a přiblížily Třebeš postupu

V obou poločasech se hrálo ofenzivní utkání, branky ale byly k vidění pouze v poločase prvním. O jeden gól víc vstřelili fotbalisté domácího Tatranu, kteří tak zvítězili 2:1.

Reportáž

Nový Hradec otočil skóre a porazil Třebechovice

Začátek zápasu se Novému Hradci nepovedl a brzy prohrával. To si domácí vynahradili na prahu druhé půle, kdy díky dvěma gólům překlopili skóre na svoji stranu.

Reportáž

Bílá Třemešná díky úvodům obou poločasů zdolala Nepolisy

Domácímu týmu vycházely nástupy do obou půlí. V prvním poločase se prosadili po deseti minutách, ve druhém potřebovali na gól osm minut. Díky těmto dvěma gólům Bílá Třemešná rozhodla o výhře 2:1.

Reportáž

Vrchlabí v oslabení udolalo hradeckou Lokomotivu

Zápas týmů z opačných pólů tabulky nebyl jednoznačnou záležitostí. Vrchlabí rozhodlo o výhře nad hradeckou Lokomotivou jediným gólem v závěru zápasu.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

16.05.2017 00:30
Reportáž

Vrchlabí šestigólovou výhrou stvrdilo postup do Krajského přeboru

Vrchlabí nejlepším možným způsobem potvrdilo postup do Krajského přeboru. Úpici pokořilo šesti góly, o které se postarali dva střelci, autoři hattricku Lubor Mejsnar a Dominik Zdržálek.

Reportáž

Roudnice díky drtivé tříminutové pasáži porazila Trutnov

V prvním poločase ještě Trutnovští dokázali na vedení Roudnice odpovědět, ve druhém poločase ale domácí vstřelili tři góly během tří minut, čímž rozhodli o své výhře.

Reportáž

Aby se přiblížila postupu, stačil Třebši na hřišti Nepolis jediný gól

Třebeš se s každým vítězným kolem přibližuje historickému postupu do Krajského přeboru. O další tři body blíže jsou fotbalisté Třebše po venkovním zápase s Nepolisy, ve kterém se střelcem jediné branky zápasu stal Michal Kincl.

Reportáž

Kunčice zvítězily nad Týništěm a nadále nedávají druhé Třebši klid

Fotbalisté Kunčic vstoupili do zápasu sebevědomě a brzy se ujali dvougólového vedení, které si nenechali vzít. Ve druhém poločase domácí definitivně potvrdili zisk tří bodů.

Reportáž

Sobotka jasně přehrála oslabený Nový Hradec

Sobotka těžila z gólového vstupu do zápasu i vyloučení hostujícího brankáře. Početní převaha domácích se naplno projevila v úvodu druhé, půle, kdy se Sobotka prosadila třikrát.

Reportáž

Bílá Třemešná otočila zápas s Třebechovicemi

Třebechovice i přes dobrý vstup do zápasu vedení neudržely. Ve druhém poločase třikrát inkasovaly a ztížily si boj o záchranu.

Rozhovor

Nic není hotové, ale věřím, že náskok už udržíme a dokráčíme k postupu, říká Lukáš Drapák, hráč druhé Třebše

Královéhradecký 13.05.2017 10:07

Hráčem uplynulého kola se stal třebešský Lukáš Drapák, který gólem pomohl vybojovat bod na hřišti houževnaté Bílé Třemešné.