Královéhradecký | 1.A třída

Reportáž

Týniště rozstřílelo Trutnov

Domácí Týniště šlo rozhodně za třemi body už v úvodu zápasu. Po čtvrthodině domácí vedli o tři branky, do kabin šli s pěti vstřelenými góly. Ve druhém poločase Trutnov pouze snížil na konečných 7:3.

Reportáž

Vrchlabí udolalo Černilov

Oproti minulým dvěma zápasům, ve kterých Vrchlabí nastřílelo po šesti gólech, se Vrchlabští museli spokojit s menší brankovou produkcí. I jeden vstřelený gól ale nakonec proti bojovnému Černilovu stačil ke tříbodovému vítězství.

Reportáž

Kunčice doma porazily Náchod

V průběhu celého zápasu si oba týmy vytvořily slibné šance, góly ale slavili pouze domácí, kteří tak zvítězili 3:0.

Reportáž

Třebechovice zdolaly Nepolisy v rozstřelu

Po bezbrankovém prvním poločase se hráči začali prosazovat ve druhé půli. Nepolisy nejprve přišly o jednogólové vedení a prohrávaly 2:1, přesto se jim podařilo vyrovnat a poslat zápas do penalt. V rozstřelu byli úspěšnější domácí.

Reportáž

Efektivní Nový Hradec porazil Třebeš

Třebeš byla prakticky po celých devadesát aktivnější a nebezpečnější. Z výhry 1:0 se přesto radovali domácí, kteří se prosadili pár minut před koncem zápasu.

Reportáž

Bílá Třemešná zdolala Úpici

Na úvodní gól zápasu se čekalo až do posledních okamžiků první půle. Tehdy se prosadili domácí, kteří ve druhé půli přidali další gól a dovedli zápas do vítězného konce.

Reportáž

Šubrtovy branky stačily Lokomotivě jen na bod

Domácí sice dvakrát vedli, ale výhru nakonec brali až po penaltách...

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

23.03.2017 20:29

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Z řady šancí na obou stranách se ujala jediná, náchodská

Oba týmy si během dvou poločasů vytvořily dobré příležitosti na skórování. V sítí ale nakonec skončila pouze jediná střela, o kterou se v první půli postaral domácí útočník Jimmy. Náchod tak porazil Černilov 1:0

Reportáž

Vrchlabí díky třem gólům během pěti minut porazilo Bílou Třemešnou

Zápas mezi Vrchlabím a Bílou Třemešnou nabídl gólovou podívanou zejména v prvním poločase, kdy si domácí vytvořili dvougólový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili.

Reportáž

Nepolisy dotáhly dvougólovou ztrátu a vyhrály v rozstřelu

Zápas mezi Nepolisy a Sobotkou nabídl góly až ve svém druhém dějství. Hosté se sice dostali do dvougólového náskoku, o ten ale v závěru přišli. V penaltách byli úspěšnější domácí

Reportáž

Roudnice přehrála Kunčice

Fotbalisté Roudnice byli v zápase s Kunčicemi důraznějším týmem a díky tomu nakonec zvítězili poměrem 4:1.

Reportáž

Bezbrankový zápas ovládl v rozstřelu Nový Hradec

Fotbalisté Trutnova se nevstřelili gól během základní hrací doby, a dokonce ani v penaltovém rozstřelu. Nový Hradec si naopak po bezbrankovém zápase spravil chuť při penaltách a ze zápasu si odnesl dva body.

Reportáž

Týniště tenisovým výsledkem přehrálo hradeckou Lokomotivu

Fotbalisté Týniště si pro oba poločasy zvolily přesnou gólovou normu – v obou půlích se hosté trefili třikrát a díky tomu porazili svého soupeře vysoko 1:6.

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!