Moravskoslezský | Krajský přebor
2023-2024
-
Orlová - Kobeřice 67-22-11 % 0:4 (0:2) 05.08. 17:00 -
Jakubčovice - Oldřišov 74-13-13 % 1:6 (0:0) 06.08. 17:00 -
Dolní Datyně - Stonava 56-22-22 % 5:1 (2:1) 05.08. 17:00 -
Brušperk - Krásné Pole 62-0-38 % 2:0 (0:0) 05.08. 17:00 -
Heřmanice - Háj 50-0-50 % 0:0 (0:0) 05.08. 17:00 -
D.Benešov - Kravaře 62-13-25 % 0:2 (0:2) 06.08. 17:00 -
Vřesina - Český Těšín 56-11-33 % 2:1 (1:1) 23.08. 17:00 -
Petřvald n. M. - P. Polom 49-13-38 % 1:2 (0:2) 05.08. 17:00
-
Český Těšín - Stonava 100-0-0 % 3:1 (1:0) 12.08. 10:15 -
Kobeřice - Dolní Datyně 78-11-11 % 2:0 (1:0) 12.08. 16:00 -
Háj - D.Benešov 67-11-22 % 4:4 (0:3) 12.08. 17:00 -
Vřesina - Brušperk 60-10-30 % 4:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Kravaře - Jakubčovice 100-0-0 % 3:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
P. Polom - Heřmanice 90-10-0 % 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Oldřišov - Orlová 60-20-20 % 1:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Krásné Pole - Petřvald n. M. 44-0-56 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00
-
Stonava - Kobeřice 0-8-92 % 2:0 (2:0) 19.08. 16:30 -
Heřmanice - Krásné Pole 54-23-23 % 4:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Brušperk - Český Těšín 8-8-84 % 3:5 (3:3) 19.08. 16:30 -
D.Benešov - P. Polom 39-23-38 % 2:3 (0:1) 19.08. 16:30 -
Orlová - Kravaře 23-15-62 % 4:0 (2:0) 19.08. 16:30 -
Dolní Datyně - Oldřišov 69-23-8 % 0:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Jakubčovice - Háj 13-49-38 % 2:2 (0:1) 18.08. 17:30 -
Petřvald n. M. - Vřesina 85-0-15 % 7:2 (4:1) 19.08. 16:30
-
Český Těšín - Kobeřice 92-8-0 % 5:4 (2:3) 26.08. 10:15 -
Háj - Orlová 50-14-36 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Krásné Pole - D.Benešov 40-40-20 % 3:3 (0:0) 26.08. 16:30 -
Kravaře - Dolní Datyně 87-0-13 % 2:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Vřesina - Heřmanice 47-20-33 % 5:1 (3:0) 27.08. 16:30 -
P. Polom - Jakubčovice 93-7-0 % 6:2 (3:0) 27.08. 16:30 -
Oldřišov - Stonava 57-14-29 % 0:3 (0:1) 27.08. 16:30 -
Brušperk - Petřvald n. M. 13-13-74 % 1:3 (0:3) 26.08. 16:30
-
Stonava - Kravaře 65-14-21 % 4:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Heřmanice - Brušperk 79-7-14 % 1:2 (0:1) 02.09. 16:00 -
Jakubčovice - Krásné Pole 50-21-29 % 3:2 (2:1) 02.09. 16:00 -
Dolní Datyně - Háj 29-14-57 % 2:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
Orlová - P. Polom 23-31-46 % 5:3 (3:1) 02.09. 16:00 -
D.Benešov - Vřesina 29-7-64 % 1:2 (0:1) 02.09. 16:00 -
Kobeřice - Oldřišov 92-0-8 % 6:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Petřvald n. M. - Český Těšín 64-29-7 % 3:0 (1:0) 02.09. 16:00
-
Český Těšín - Oldřišov 100-0-0 % 3:3 (1:0) 09.09. 10:15 -
Brušperk - D.Benešov 62-13-25 % 4:2 (2:1) 09.09. 16:00 -
Háj - Stonava 66-7-27 % 2:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Krásné Pole - Orlová 20-13-67 % 2:0 (1:0) 09.09. 16:00 -
Kravaře - Kobeřice 44-31-25 % 2:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Vřesina - Jakubčovice 81-13-6 % 1:2 (0:0) 10.09. 16:00 -
P. Polom - Dolní Datyně 86-7-7 % 4:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Petřvald n. M. - Heřmanice 94-0-6 % 2:2 (0:1) 09.09. 16:00
-
Stonava - P. Polom 36-14-50 % 1:3 (0:1) 16.09. 15:30 -
Heřmanice - Český Těšín 35-36-29 % 1:4 (0:4) 16.09. 15:30 -
Orlová - Vřesina 58-21-21 % 3:1 (2:0) 16.09. 15:30 -
Jakubčovice - Brušperk 50-29-21 % 2:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Dolní Datyně - Krásné Pole 79-14-7 % 3:2 (1:1) 16.09. 15:30 -
Kobeřice - Háj 79-7-14 % 0:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Oldřišov - Kravaře 0-14-86 % 2:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
D.Benešov - Petřvald n. M. 14-14-72 % 0:5 (0:3) 16.09. 15:30
-
Český Těšín - Kravaře 79-7-14 % 2:2 (2:0) 23.09. 10:15 -
Brušperk - Orlová 14-21-65 % 0:2 (0:0) 23.09. 15:30 -
Heřmanice - D.Benešov 86-7-7 % 3:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Háj - Oldřišov 79-21-0 % 3:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Krásné Pole - Stonava 36-21-43 % 1:6 (1:2) 23.09. 15:30 -
Vřesina - Dolní Datyně 79-21-0 % 2:3 (1:2) 24.09. 15:30 -
P. Polom - Kobeřice 86-7-7 % 3:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Petřvald n. M. - Jakubčovice 86-14-0 % 4:2 (1:1) 23.09. 15:30
-
Stonava - Vřesina 62-15-23 % 5:0 (3:0) 30.09. 15:00 -
D.Benešov - Český Těšín 0-7-93 % 0:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Jakubčovice - Heřmanice 31-38-31 % 4:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Dolní Datyně - Brušperk 77-15-8 % 1:2 (1:0) 30.09. 15:00 -
Kobeřice - Krásné Pole 93-7-0 % 5:0 (3:0) 01.10. 15:00 -
Kravaře - Háj 57-29-14 % 2:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Oldřišov - P. Polom 7-7-86 % 0:2 (0:1) 01.10. 15:00 -
Orlová - Petřvald n. M. 38-31-31 % 2:4 (0:2) 30.09. 15:00
-
Český Těšín - Háj 92-8-0 % 1:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Brušperk - Stonava 23-0-77 % 4:3 (2:3) 07.10. 15:00 -
Heřmanice - Orlová 8-8-84 % 1:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
D.Benešov - Jakubčovice 8-23-69 % 3:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Krásné Pole - Oldřišov 54-38-8 % 2:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Vřesina - Kobeřice 62-15-23 % 2:3 (2:1) 08.10. 15:00 -
P. Polom - Kravaře 85-0-15 % 3:2 (1:1) 08.10. 15:00 -
Petřvald n. M. - Dolní Datyně 100-0-0 % 1:0 (0:0) 07.10. 15:00
-
Orlová - D.Benešov 78-22-0 % 3:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Jakubčovice - Český Těšín 22-0-78 % 3:1 (1:1) 14.10. 13:30 -
Dolní Datyně - Heřmanice 89-11-0 % 2:2 (1:2) 14.10. 15:00 -
Háj - P. Polom 0-44-56 % 1:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Kravaře - Krásné Pole 100-0-0 % 1:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Kobeřice - Brušperk 89-11-0 % 1:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Oldřišov - Vřesina 45-22-33 % 2:5 (0:2) 15.10. 15:00 -
Stonava - Petřvald n. M. 45-11-44 % 1:5 (1:3) 14.10. 15:00
-
Český Těšín - P. Polom 41-17-42 % 1:3 (0:1) 21.10. 10:15 -
Brušperk - Oldřišov 100-0-0 % 2:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Heřmanice - Stonava 33-17-50 % 2:4 (0:3) 21.10. 14:30 -
D.Benešov - Dolní Datyně 42-8-50 % 1:1 (1:0) 21.10. 14:30 -
Jakubčovice - Orlová 25-17-58 % 2:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Krásné Pole - Háj 17-0-83 % 1:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Vřesina - Kravaře 34-33-33 % 0:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Petřvald n. M. - Kobeřice 92-0-8 % 4:0 (2:0) 21.10. 14:30
-
Orlová - Český Těšín 34-33-33 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Háj - Vřesina 78-11-11 % 5:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dolní Datyně - Jakubčovice 45-33-22 % 4:4 (3:1) 01.11. 17:30 -
Stonava - D.Benešov 100-0-0 % 5:3 (2:2) 28.10. 14:30 -
P. Polom - Krásné Pole 90-0-10 % 4:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Kobeřice - Heřmanice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Kravaře - Brušperk 80-10-10 % 2:4 (1:2) 29.10. 14:30 -
Oldřišov - Petřvald n. M. 10-0-90 % 0:3 (0:2) 29.10. 14:30
-
Český Těšín - Krásné Pole 86-0-14 % 0:1 (0:0) 04.11. 10:15 -
Brušperk - Háj 50-10-40 % 4:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Heřmanice - Oldřišov 80-10-10 % 6:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Orlová - Dolní Datyně 80-10-10 % 4:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
D.Benešov - Kobeřice 0-10-90 % 1:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Jakubčovice - Stonava 40-20-40 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Vřesina - P. Polom 10-0-90 % 2:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Petřvald n. M. - Kravaře 90-0-10 % 5:1 (3:1) 04.11. 14:00
-
Dolní Datyně - Český Těšín 17-17-66 % 1:2 (0:0) 11.11. 14:00 -
Krásné Pole - Vřesina 33-17-50 % 0:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
Stonava - Orlová 50-0-50 % 0:3 (0:1) 11.11. 14:00 -
Kravaře - Heřmanice 71-29-0 % 5:0 (3:0) 12.11. 14:00 -
Kobeřice - Jakubčovice 71-0-29 % 4:1 (2:1) 12.11. 14:00 -
P. Polom - Brušperk 72-14-14 % 2:1 (2:0) 12.11. 14:00 -
Oldřišov - D.Benešov 42-29-29 % 3:1 (2:1) 12.11. 14:00 -
Háj - Petřvald n. M. 0-0-100 % 1:3 (0:3) 11.11. 14:00
-
Český Těšín - Vřesina 0-0-100 % 0:1 (0:0) 17.11. 13:00 -
Háj - Heřmanice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 18.11. 14:00 -
Stonava - Dolní Datyně 100-0-0 % 0:0 (0:0) 18.11. 14:00 -
Krásné Pole - Brušperk 67-0-33 % 0:2 (0:0) 18.11. 14:00 -
Kobeřice - Orlová 34-33-33 % 1:0 (0:0) 18.11. 14:00 -
Kravaře - D.Benešov 100-0-0 % 6:0 (4:0) 17.11. 14:00 -
Oldřišov - Jakubčovice 67-0-33 % 3:0 (0:0) 19.11. 14:00 -
P. Polom - Petřvald n. M. 34-33-33 % 2:1 (1:0) 18.11. 14:00
-
Stonava - Český Těšín 70-0-30 % 0:1 (0:0) 16.03. 12:00 -
Dolní Datyně - Kobeřice 18-36-46 % 3:1 (2:1) 16.03. 15:00 -
Orlová - Oldřišov 82-0-18 % 2:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Jakubčovice - Kravaře 27-37-36 % 2:3 (0:2) 16.03. 15:00 -
D.Benešov - Háj 27-0-73 % 1:1 (0:0) 16.03. 15:00 -
Heřmanice - P. Polom 18-18-64 % 2:5 (1:1) 16.03. 15:00 -
Petřvald n. M. - Krásné Pole 73-9-18 % 6:0 (5:0) 16.03. 15:00 -
Brušperk - Vřesina 73-27-0 % 2:1 (2:0) 16.03. 15:00
-
Český Těšín - Brušperk 0-0-0 % 23.03. 10:15 -
Krásné Pole - Heřmanice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Háj - Jakubčovice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Vřesina - Petřvald n. M. 0-0-0 % 23.03. 15:30 -
P. Polom - D.Benešov 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Kravaře - Orlová 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Oldřišov - Dolní Datyně 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Kobeřice - Stonava 0-0-0 % 24.03. 15:00
-
Stonava - Oldřišov -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Dolní Datyně - Kravaře -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Orlová - Háj -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Jakubčovice - P. Polom -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
D.Benešov - Krásné Pole -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Heřmanice - Vřesina -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Petřvald n. M. - Brušperk -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Kobeřice - Český Těšín -:- (-:-) 29.03. 15:30
-
Český Těšín - Petřvald n. M. -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Brušperk - Heřmanice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Krásné Pole - Jakubčovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Háj - Dolní Datyně -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Vřesina - D.Benešov -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
P. Polom - Orlová -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Kravaře - Stonava -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Oldřišov - Kobeřice -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Stonava - Háj -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Dolní Datyně - P. Polom -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Orlová - Krásné Pole -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Jakubčovice - Vřesina -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
D.Benešov - Brušperk -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Heřmanice - Petřvald n. M. -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Oldřišov - Český Těšín -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Kobeřice - Kravaře -:- (-:-) 14.04. 16:00
-
Český Těšín - Heřmanice -:- (-:-) 20.04. 10:15 -
Petřvald n. M. - D.Benešov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Brušperk - Jakubčovice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Krásné Pole - Dolní Datyně -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Háj - Kobeřice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Vřesina - Orlová -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
P. Polom - Stonava -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Kravaře - Oldřišov -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Stonava - Krásné Pole -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Dolní Datyně - Vřesina -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Orlová - Brušperk -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Jakubčovice - Petřvald n. M. -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
D.Benešov - Heřmanice -:- (-:-) 27.04. 14:30 -
Kravaře - Český Těšín -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Oldřišov - Háj -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Kobeřice - P. Polom -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Český Těšín - D.Benešov -:- (-:-) 04.05. 10:15 -
Heřmanice - Jakubčovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Petřvald n. M. - Orlová -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Brušperk - Dolní Datyně -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Krásné Pole - Kobeřice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Háj - Kravaře -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Vřesina - Stonava -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
P. Polom - Oldřišov -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Háj - Český Těšín -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Stonava - Brušperk -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dolní Datyně - Petřvald n. M. -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Orlová - Heřmanice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Jakubčovice - D.Benešov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kravaře - P. Polom -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Oldřišov - Krásné Pole -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Kobeřice - Vřesina -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Český Těšín - Jakubčovice -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
D.Benešov - Orlová -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Heřmanice - Dolní Datyně -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Petřvald n. M. - Stonava -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Brušperk - Kobeřice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Krásné Pole - Kravaře -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vřesina - Oldřišov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
P. Polom - Háj -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Háj - Krásné Pole -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Stonava - Heřmanice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Dolní Datyně - D.Benešov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Orlová - Jakubčovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
P. Polom - Český Těšín -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Kravaře - Vřesina -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Oldřišov - Brušperk -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Kobeřice - Petřvald n. M. -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Český Těšín - Orlová -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Jakubčovice - Dolní Datyně -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
D.Benešov - Stonava -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Heřmanice - Kobeřice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Petřvald n. M. - Oldřišov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Brušperk - Kravaře -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Krásné Pole - P. Polom -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vřesina - Háj -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Krásné Pole - Český Těšín -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Háj - Brušperk -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Stonava - Jakubčovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dolní Datyně - Orlová -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
P. Polom - Vřesina -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kravaře - Petřvald n. M. -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Oldřišov - Heřmanice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kobeřice - D.Benešov -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Český Těšín - Dolní Datyně -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Orlová - Stonava -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Jakubčovice - Kobeřice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
D.Benešov - Oldřišov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Heřmanice - Kravaře -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Petřvald n. M. - Háj -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Brušperk - P. Polom -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Vřesina - Krásné Pole -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Moravskoslezský | Krajský přebor , 2022-2023
- Marek Burian -
- Nicolas Tümmler - Když umíš vypít, umíš i zahrát
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Petřvald na Moravě | 17 | 57:16 | 41 |
2 | Sport-Club Pustá Polom | 17 | 46:23 | 39 |
3 | FK Slavia Orlová - Lutyně | 17 | 35:23 | 34 |
4 | SK Brušperk | 17 | 36:29 | 31 |
5 | TJ Sokol Kobeřice | 17 | 38:28 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Marián Kovařík | 19 |
2 | Petr Ďurica | 18 |
3 | Tomáš Gebauer | 14 |
4 | Martin Kutáč | 13 |
5 | Milan Halaška | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Radim Mudrik | 63 | 60,6% | 0 |
2 | Marek Kulaviak | 60 | 61,9% | 0 |
3 | Patrik Ožvolda | 58 | 49,2% | 0 |
4 | Tony Tony | 51 | 53,1% | 0 |
5 | Aleš Silber | 50 | 44,6% | 0 |
Nejnovější události
M. Jaroš 14:43 16.3.2024 Tip: remíza Heřmanice - P. Polom M. Jaroš 14:43 16.3.2024 Tip: výhra hostů Krásné Pole M. Jaroš 14:43 16.3.2024 Tip: výhra domácích Brušperk M. Jaroš 14:43 16.3.2024 Tip: výhra hostů Kobeřice M. Jaroš 14:43 16.3.2024 Tip: výhra domácích Orlová