Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Líbí se mi útočníci typu Krmenčíka, svěřil se nám David Křížek ze Lhoty

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 20.05.2019 19:49

Hráčem 25. kola KPM jste zvolili Davida Křížka ze Lhoty, který nám ochotně odpověděl na několik otázek a pomohl nám s vytvořením rozhovoru, který si teď můžete přečíst..

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 21.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 17.05.2019 23:00

V hlasování, které bylo zatím jedno z nejnapínavějších nakonec zvítězil Pavel Vlček, který v současné době hají branku týmu TJ Sparta Radkovice. My jsme pro Vás tohoto borce vyzpovídali a přinášíme Vám opravdu rozsáhlý rozhovor - stojí za to přečíst!

Rozhovor

I po 40 letech mě fotbal strašně baví, říká hrající kouč béčka Lhoty Václav Bezdička

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 16.05.2019 16:58

Hráčem 21. kola jste zvolili Václava Bezdičku. Již šestačtyřicetiletý útočník je hrajícím trenérem béčka Lhoty, které táhne za záchranou v městském přeboru. Fotbalista, který za svou dlouhou kariéru vystřídal dresy patnácti českých klubů a působil také v Německu, poskytl našemu portálu zajímavý rozhovor.

Rozhovor

Pocházím z Čečenska, odkud jsme odjeli kvůli válce, prozradil lhotský Shamil Litaev

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 10.05.2019 18:21

Hráčem 20. kola městského přeboru jste zvolili Shamila Litaeva. Ten pomohl rezervě Lhoty dvěma zásahy k výhře v Druztové. Fotbalista s čečenskými kořeny nám prozradil třeba to, že s fotbalem začal poměrně pozdě a jakému sportu se věnoval před tím.

Rozhovor

Takové důležité zápasy mám nejradši, hlásí po sesazení lídra tabulky mrákovský střelec Pavel Váchal

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 09.05.2019 12:27

Hráčem 20. kola jste zvolili mrákovského útočníka Pavla Váchala, kterého jsme pro Vás samozřejmě vyzpovídali. Váchal přispěl k výhře svého týmu nad Dlouhým Újezdem 3:1 prvními dvěma góly a poté ještě asistoval spoluhráči Stýskalovi u zásahu na 3:0. Odchovanec Mrákova si s námi popovídal třeba o posledním zápase, o nadějích jeho klubu na návrat do 1.A třídy nebo o tom, jak je spokojen se svými výkony v této sezóně.

Rozhovor

Konečně jsme si také zastříleli, pochvaluje si po výhře nad Vochovem hráč Lhoty B Zdeněk Paul

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 04.05.2019 02:01

Hráčem 19. kola městského přeboru jste zvolili Zdeňka Paula z béčka Lhoty. V rozhovoru pro náš server prozradil například to, proč se donedávna nejhorší celek soutěže v poslední době výrazně zvedl.

Rozhovor

Mluvit tady o prvním místě je předčasné, říká brankář Bělé Tomáš Jarina

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 04.05.2019 01:31

Anketu o hráče kola vyhrál už po čtvrté v řadě zástupce Bělé. Tentokrát jste poslali nejvíce hlasů brankáři Tomášovi Jarinovi, který našemu webu poskytl rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2018-2019 - Martin Tušek (Tj Dobřany)

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 02.05.2019 16:31

"Myslím si, že asi ještě při angažmá v Plzni proti Dukle, kdy jsem dostal balon tak 5 metru za roh vápna a nepovedeným centrem jsem vymetl vzdálenější růžek." - na otázky nám odpovídal Martin Tušek, který se stal hráčem uplynulého kola

Rozhovor

Každý v týmu má své úkoly. Mým je střílet branky, říká Filip Němec.

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 27.04.2019 10:54

Meclov získal důležité tři body. Tato výhra přerušila vítěznou sérii Sušice. Němec vstřelil svůj 21. gól a umístil se ak na děleném prvním místě v tabulce střelců. My Vám přinášíme s hráčem kola rozhovor.

Rozhovor

Konečně zápas, který měl náboj, jaký si představuji, hlásí po vítězství nad vedoucí Dýšinou Alexandr Zikmund

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 25.04.2019 22:16

Fotbalisté Smíchova zdolali ve šlágru 18. kola městského přeboru 2:1vedoucáí Dýšinu a v tabulce se svému soupeři přiblížii na rozdíl tří bodů. Velkou zásluhu na tom měl také záložník Alexandr Zikmund, který byl na jaře již podruhé zvolen hráčem kola. Možná budoucí architekt nám poskytl rozhovor, v němž se za divácky atraktivním duelem ještě ohlédl.

Rozhovor

Spokojenost je veliká jak v kabině, tak, doufám, i mezi fanoušky, hodnotí vstup do jara Martin Černý z Bělé

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 25.04.2019 21:44

Fotbalisté Bělé získali v pěti jarních zápasech 14 bodů a v tabulce tak nahánějí vedoucí Dlouhý Újezd. V posledním duelu přehráli 3:1 Krchleby a na tomto triumfu měl velký podíl i Martin Černý, jehož jste zvolili hráčem kola. Levonohý fotbalista, který si mimochodem libuje také v extrémních překážkových závodech, poskytl našemu webu rozhovor.

Rozhovor

Za deset dní to bude 17 let, co zde v Sušici působím. Moje registračka je čistá, říká Martin Kalný

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 20.04.2019 10:42

Martin Kalný je záskladním stavebním kamenem Sušické obrany. Sušice hraje na jaře výborně a postupně se zvedá ze sestupových míst. Martin zatím nechyběl v žádném utkání a navíc měl v posledním zápase nelehký úkol a to uhlídat Formana. Úkol zvládl na jedničku a Sušice dál pokračuje ve vítězné sérii.

Rozhovor

Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom postoupili, hlásí Daniel Häusler z Bělé

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 18.04.2019 20:52

Daniel Häusler odehrál utkání v Kolovči na netradičním postu stopera a svou roli zvládl tak dobře, že byl vybrán do sestavy kola a následně fanoušky zvolen i hráčem kola. Mladý fotbalista Bělé nám tak poskytl rozhovor, v němž hovoří třeba o tom, jaké to bylo nastoupit ve středu obrany po boku kapitána týmu Tomáška.

Rozhovor

Tenhle zápas ukáže, jak se bude vyvíjet zbytek sezóny, říká před šlágrem na Smíchově dýšinský Tomáš Glazer

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 17.04.2019 23:30

Tomáš Glazer je jednou z největších hvězd městského přeboru. Hráč, který prošel mládeží Viktorie Plzeň a zahrál si také ČFL za Hořovicko, posílil na začátku sezóny Dýšinu, kde začínal s fotbalem. I jeho zásluhou vedou Dýšinští tabulku soutěže a jsou na dobré cestě k postupu do 1.B třídy. Glazer vstřelil už 23 gólů a je druhým nejlepším střelcem soutěže. V našem rozhovoru mluví dýšinská opora třeba i o tom, proč nevzpomíná úplně nejlépe na loňské angažmá v Německu.

Rozhovor

Pokusíme se navázat na vítěznou vlnu, říká před zápasem v Kolovči Radim Ebenhöh z Bělé

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 13.04.2019 16:02

Hráčem 16. kola soutěže jste zvolili Radima Ebenhöha z Bělé. Ten přispěl hned dvěma góly k domácí výhře svého týmu nad Kozolupy 3:0. V rozhovru pro fotbalunas.cz Ebenhöh zhodnotil zmíněné utkání a zamyslel se třeba také nad tím, co Bělou čeká v neděli na hřišti Kolovče.

Rozhovor

Užíváme si první místo v tabulce. Ovšem mým přáním je zahrát si v Černicích Krajský přebor, říká Tomáš Hrach

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 11.04.2019 21:39

Do jedenáctky nejlepších výkonů ve 20. kole se dostal Tomáš Hrach. V anketě jste ho podpořili svými hlasy a nejvíce a zaslouženě se může pyšnit titulem hráčem kola. Černicím se momentálně daří. O víkendu porazily Holýšov, kde Tomáš dokázal překonat hned dvakrát brankáře. Černice jsou momentálně na prvním místě.

Rozhovor

Hrát krajního beka mi vyhovuje, hlásí smíchovský Jakub Černý

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 11.04.2019 11:01

Hráčem 16. kola městského přeboru jste zvolili smíchovského Jakuba Černého. Ten nám prozradil, jak se mu hraje na kraji obrany, kam se přesunul během podzimu, popovídali jsme si také o blížícím se duelu mezi Slavií a Chelsea, jejímž je Černý velkým fanouškem a řeč přišla i na jeho zálibu, kterou jsou překážkové (OCR) závody.

Celkový počet článků: 751

Zpět na přehled