Plzeňský | 1.B třída sk. B

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...část druhá

08.12.2023 13:20 0

Nenašli jste se v první části FOTOSERIÁLU věnované gólmanům? Nevadí, dnes Vám přinášíme druhou část této galerie a je stejně dobrá, jako ta předchozí. Jooo, ti chlapci prostě umí!

Celostátní článek

Kdo z říjnových a listopadových Hráčů kola vyhrává televizi od Hisense?

08.12.2023 11:54 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc říjen a listopad? Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 43E7HQ.

 

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

Celostátní článek

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

04.12.2023 13:00 0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Pozor na nádobíčko!

01.12.2023 18:04 0

Není zranění, jako zranění. Ať už je hráč sebevíc zapálený, jsou "poklady", o které by byla škoda přijít na úkor hry. Doma by se to asi špatně vysvětlovalo…

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

29.11.2023 12:39 0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanoušci

24.11.2023 14:20 0

Dnešní díl FOTOSERIÁLU věnujeme těm, bez kterých by to nešlo. Teda takhle, šlo, ale nebylo by to ono. Slova podpory, útěchy, ale i pohoršení je to, co hráče žene kupředu a podněcuje k lepším výkonům... Takže jedno velké DÍKY!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

23.11.2023 11:40 0

Podzimní část v I.B třídě sk. B skončila a my jsme se rozhodli vytvořit ideální jedenáctku podzimu. První dva týmy v soutěži mají v sestavě po dvou hráčích (Měcholupy i s brankářem 3), mužstva od 3. až do 8. místa pak jednoho zástupce. Kdo se stane nejlepším hráčem podzimu závisí pouze na vašich hlasech. Hlasovat můžete do 20. ledna 2024. Chtěl bych poděkovat všem trenérům, hráčům, členům realizačního týmu a fanouškům, kteří se na sestavě podzimu podíleli!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Co na mě řveš?!

21.11.2023 21:14 0

Podzimní dohrávky byly plné žlutých a červených karet, které ovšem nesbírali jen hráči, ale i trenéři... Co se dá dělat, občas je to o nervy.

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

Rozhovor

Tomáš Jůda: Už se přesouvám do staré gardy a tam vydržím, co to půjde, to je moje budoucnost

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 17.11.2023 20:06 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal střední záložník FK Horažďovice, Tomáš Jůda. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...

17.11.2023 14:06 0

Podzimní sezóna je pomalu u konce, a tak je na čase vypustit do světa první ohlédnutí za tím nejlepším, co nám letošní podzim přinesl. A začneme hezky od strážců branek – brankářů. Jelikož mít v týmu šikovného brankáře je doslova výhra! Není to jen o tom, chytit míč… No, i když…

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Reportáž

Celé mužstvo podalo poctivý, aktivní a takticky vyzrálý výkon, komentoval důležité utkání se Švihovem horažďovický trenér Šedivý


Švihov prohrál ve 13. kole s Horažďovicemi 0-1. Dlouho očekávaný souboj o první místo byl v prvním poločase hodně vyrovnaný s téměř žádnými vyloženými šancemi. Po přestávce byly Horažďovice o něco lepším týmem a v 65. minutě je poslal do vedení Tomáš Jůda. Domácí na jednobrankový náskok soupeře nedokázali odpovědět a v posledním podzimním kole utržili čtvrtou porážku v sezóně. Přesto za sebou má Švihov jako nováček soutěže výborný podzim, který zakončil na skvělé třetí pozici. Horažďovice propluly první půlkou sezóny bez výraznějších chyb a po zásluze jsou na první místě se čtyřbodovým náskokem na druhé Měcholupy.


Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Závěr podzimu byl plný emocí

14.11.2023 19:04 0

Svatý Martin nám místo zimy přinesl pár vyhrocených situací. Místo sněhových vloček lítaly facky, ale i úsměvy doprovázející loučení s fanouškama.

Reportáž

Měcholupy doma přejely Bolešiny a pošesté za sebou udržely čisté konto


Měcholupy vyhrály v posledním podzimním kole 5-0 nad Bolešinami. Domácí tým zakončil první půlku sezóny ve velkém stylu, jelikož pošesté za sebou udržel čisté konto a z posledních šesti duelů má famózní skóre 32-0! Výborné výkony z posledních týdnů katapultovaly domácí na průběžné druhé místo, hosté přezimují na předposledním místě. 


Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Reportáž

Losiná přetlačila Svéradice, zápas přinesl dva sporné pokutové kopy


Losiná zvítězila ve 13. kole nad Svéradicemi 3-2. Nepříliš pohledné utkání začali lépe domácí, kteří šli ve 40. minutě do vedení. Hosté ale ještě do konce prvního poločasu srovnali a v 65. minutě otočil skóre Majer. Domácí si však vzali během tří minut vedení zpět a poslední zápas podzimu dovedli do úspěšného konce. Losiná okupuje po první půlce sezóny desáté místo, Svéradice jsou s devíti body poslední. 


Reportáž

Klatovy si poradily se Strážovem, utkání rozhodly už v prvním poločase


Klatovy zvítězily ve 13. kole nad Strážovem 3-1. Domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, kdy se trefili do sítě soupeře třikrát. Hostující tým snížil v 52. minutě brankou Hryhoraka, ale na zdramatizování zápasu už to nestačilo. Domácí se posunuli na osmou pozici, hosté půjdou do jarních bojů z jedenáctého místa. 


Reportáž

Mochtín v posledním zápase před pauzou padl, Štětina vystřelil Blovicím tři body v 84. minutě


Blovice porazily ve 13. kole Mochtín 1-0. Dlouho to vypadalo, že se týmy rozejdou brazbrankovou remízou, ale domácímu mužstvu nakonec zařídil tři body Michal Štětina, který se po zaváhání hostujícího brankáře prosadil v 84. minutě. Blovice přezimují na pátém místě, zatímco Mochtín je po podzimní části sedmý. 


Reportáž

Hrádek zakončil podzimní část sezóny vítězstvím nad Spáleným Poříčím


Hrádek porazil v posledním kole Spálené Poříčí 3-0. Domácí výrazně zlepšili v posledních týdnech výkony a nakonec přezimují na deváté pozici. Hosté si v první půlce premiérové sezóny v B. třídě vedli velmi dobře a po 13 kolech okupují šesté místo. 


Reportáž

Myslím, že kdyby se hrálo ještě teď, tak by Chanovice stejně gól nedaly, hodnotil překvapivou výhru plzenecký Pata


Chanovice prohrály ve 13. kole se Starým Plzencem 0-2. Domácí měli po celé utkání herní převahu a vytvořili si velké množství vyložených šancí, na straně hostů však předvedl fantastický výkon brankář Parlásek, který svůj tým několikrát bravurně podržel a nakonec si připsal čisté konto. Hosté po brankách P. Brejchy a Menšíka zvítězili počtvrté v sezóně a podzim zakončili na dvanácté pozici, domácí jsou na čtvrtém místě. 


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

13.11.2023 17:35 0

Poslední podzimní kolo bylo na góly dietní a k vidění bylo dohromady 21 branek. Domácí týmy vyhrály v pěti zápasech, zatímco hosté si odvezli tři body ze dvou utkání. Chvályhodný počin se povedl týmu TJ Měcholupy, který pošesté za sebou udržel čisté konto a z posledních šesti duelů má skóre 32-0! Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

Článek

IV. ročník turnaje v sálové kopané Golden Cup 2024

11.11.2023 08:44 0

Letošní ročník již známého turnaje se uskuteční druhou sobotu v lednu, to je 13.01.2024, tradičně ve sportovní hale v Holýšově.

Celostátní článek

Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

10.11.2023 13:08 1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Rozhovor

Jaroslav Kubaň: Podobný výprask jako s Měcholupy jsem asi nezažil, ale furt je lepší prohrát jednou 0:11 než jedenáckrát 0:1

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 09.11.2023 16:57 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal útočník TJ Pfeifer Chanovice, Jaroslav Kubaň. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

09.11.2023 14:02 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při výhře 18:0 se kanonýr trefil osmkrát

09.11.2023 13:26 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

09.11.2023 13:04 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

09.11.2023 11:18 98

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Zápasy 13. kola nám natipoval náš redaktor, Jan Keňo.

Rozhovor

Adam Faltys: Budeme dělat vše proto, abychom zvládli i poslední dva těžké zápasy podzimu a přezimovali na prvním místě

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 09.11.2023 10:34 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal střední záložník FK Horažďovice, Adam Faltys, který tak podzimní anketu ovládl již podruhé. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

V srpnu prohrál svůj životní zápas, jeho tým vytvořil sbírku!

08.11.2023 15:50 0

Dobročinné sbírky na Donio.cz nejsou ničím, co by v dnešní době nikdo z českých uživatelů internetu neznal. A právě zde se nachází příběh bývalého amatérského fotbalisty Jiřího Bakalaře, který 30.8.2023 prohrál svůj poslední životní zápas. Na rozlučku s kariérou už bohužel nedošlo.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Je libo vodní pólo?

08.11.2023 11:40 0

Začíná to být na hřištích zajímavé, ostatně jako každý rok na konci podzimní sezóny. A co ten sníh, stihne se?

Reportáž

Na hřišti jsme vypadali jako frustrovaní žáčci, komentoval výkon proti Horažďovicím blovický Horvát


Horažďovice vyhrály ve 12. kole nad Blovicemi vysoko 6-0. Domácí tým pokračuje ve spanilé podzimní jízdě a tři body si připsal už popáté za sebou. Naopak hosté po výborném vstupu do sezóny spadli do výsledkové krize a průběžné sedmé místo je daleko za předsezónními očekáváními. 

 


Reportáž

Dnešní vítězství pro nás bylo hodně důležité a doufám, že na něj navážeme příští týden, kdy si to rozdáme o první místo s Horažďovicemi, hodnotil souboj s Bolešinami hostující trenér Popelka


Bolešiny nestačily ve 12. kole na druhý Švihov a doma s ním prohrály 1-2. Hosté se po dvou porážkách v řadě vrátili zpět na vítěznou vlnu a v současné chvíli ztrácejí dva body na vedoucí Horažďovice, s kterými se utkají v posledním kole. Domácí klesli na deváté místo.


Reportáž

Svéradice porazily trápící se Starý Plzenec, kaňkou na domácím vítězství bylo nepříjemné zranění kapitána Makovce


Svéradice porazily ve 12. kole Starý Plzenec 3-1. Domácí tak oslavili druhé vítězství v sezóně, ale stále zůstávají s devíti body na posledním místě. Hostující tým je v posledních týdnech z formy a odešel poražen již ze čtvrtého zápasu za sebou. Oslavy výhry Svéradic narušilo zranění kapitána Stanislava Makovce, který musel být se zlomeninou nohy převezen do nemocnice. 


Reportáž

Chanovice doma přetlačily Hrádek


Chanovice zvítězily ve 12. kole nad Hrádkem 2-1. Hostujícímu týmu zařídil v 10. minutě vedení Štěpán, ale domácí vyrovnali v 58. minutě, kdy proměnil penaltu Kubaň. Na další branku se čekalo až do 85. minuty. V té o třech bodech pro Chanovice rozhodl Machovský. 


Reportáž

FOTO | Strážov se rozešel s Losinou smírně


Strážov remizoval ve 12. kole s Losinou 1-1. Hostující tým poslal ve 40. minutě do vedení Šlais, ale domácí po přestávce dokázali odpovědět brankou Souška, který se pěkně trefil z trestného kopu. Ve zbytku zápasu si ještě obě mužstva vypracovala náznaky šancí, ale další branka už nepadla.

 


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

06.11.2023 19:13 0

V 12. kole bylo k vidění dohromady 26 gólů! Domácí zvítězili ve třech duelech, zatímco hosté ukořistili 3 body ve dvou zápasech. Dvě utkání vítěze nepřinesla. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

Celkový počet: 2854
Zpět na Plzeňský kraj

Nejnovější diskuze

O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: výhra domácích Měcholupy
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: remíza Losiná - Svéradice
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: remíza Hrádek - Sp. Poříčí
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: výhra domácích Blovice
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: remíza Klatovy - Strážov
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: výhra domácích Chanovice
O. Šebek 9:53 11.11.2023 Tip: výhra domácích Švihov
M. Liška 20:32 4.11.2023 Tip: výhra domácích Horažďovice
M. Liška 20:26 4.11.2023 Tip: výhra domácích Svéradice
M. Liška 20:26 4.11.2023 Tip: výhra domácích Mochtín
p. hruska 22:19 3.11.2023 Tip: remíza Strážov - Losiná
p. hruska 22:19 3.11.2023 Tip: remíza Chanovice - Hrádek
p. hruska 22:19 3.11.2023 Tip: výhra hostů Švihov
M. Hrubeš 18:43 3.11.2023 Tip: výhra domácích Sp. Poříčí
M. Hrubeš 8:36 28.10.2023 Tip: výhra domácích St. Plzenec

Zobrazit další diskuze