Redaktor: Ondřej Nepovím

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - malý velký muž v obranných řadách Křizanovic, říká nejlepší hráč podzimu, David Prokop

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 28.11.2023 12:43 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křizanovic, David Prokop. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - Podzimní.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

19.11.2023 13:05 Ondřej Nepovím 0

Podzimní část sezóny je u konce a my vám přinášíme tu nejlepší sestavu za celý podzim. Podpořte své spoluhráče nebo ostatní hráče tlačítkem hlasuj a držte mu palce.

Reportáž

Dvougólový V. Řezníček a T. Pecina si zápas nesmírně uživali


Nasavrky jsou na desátém místě se skóre 24:39 a třinácti body. Bítovany jsou na předposledním místě se skóre 23:46 a osmi body. Tímto utkáním končí pro oba týmy podzimní část sezóny.


Reportáž

Na bahnatém povrchu se střílelo o sto šest, vítězem byly Dřenice, které vyhrály jedenácti gólovou bitvu


Dřenice jsou na pátém místě se skóre 43:26 a čtyřiadvaceti body. Slatiňany jsou na devátém místě se skóre 33:30 a patnácti body. Tímto utkáním pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - skvělý půlrok je za námi, na jaře budeme ještě silnější, říká hráč 13. kola, Tomáš Josef Stryka

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 10.11.2023 20:31 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křižanovic, Tomáš Josef Stryka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Strykův zápas v posledních minutách potvrdil Jeníček


Tuněchody jsou se skvělou formou na osmém místě se skóre 26:34 a osmnácti body. Také Křižanovice se skvělou formou jsou na šestém místě se skóre 28:22 a jednadvaceti body.


Reportáž

Miřetice potvrdily roli jasného favorita, kdy nasázely poslednímu týmu tabulky osm gólů


Miřetice jsou na prvním místě se skóre 50:11 a sedmatřiceti body. Horní Bradlo je celou sezónu bez bodu, a to se skóre 11:70 a nula body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Reportáž

Remízový zápas, který v posledních minutách zachraňoval brankář Jirků


Heřmanův Městec je na dvanáctém místě se skóre 17:31 a devíti body. Chrast je na bronzové pozici se skóre 34:17 a šestadvaceti body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Reportáž

Rychlé vedení domácích dokázaly Chroustovice dotáhnout, jenže Kučera v poslední minutě vstřelil vítěznou branku Vítanova


Vítanov je v polovině tabulky, a to na sedmém místě se skóre 27:32 a dvaceti body. Chroustovice jsou na jedenáctém místě se skóre 20:27 a jedenácti body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Reportáž

Na kluzkém povrchu si lépe poradilo Kočí, brankář Dostál byl takřka bez práce


Kameničky jsou na čtvrém místě se skóre 33:21 a pětadvaceti body. Kočí je na stříbrné pozici se skóre 51:14 a čtyřiatřiceti body, kdy ztrácí tři body na vedoucí Miřetice. Tímto pro oba týmy končí podzimní sezóna.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

06.11.2023 20:52 Ondřej Nepovím 0

13. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola podzimní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - náš tým je ve velké pohodě, je radost se dívat na náš fotbal, ale ještě větší radost je být na druhém místě, říká hráč 12. kola, Michal Dvořáček

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 03.11.2023 18:45 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Kočí, Michal Dvořáček. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Vyhrocené utkání si po otočeném zápase užíval Chrastecký tým


Chrast je překvapivě na bronzové pozici se skóre 33:16 a pětadvaceti body. Poslední utkání sehrají na hřišti Heřmanova Městce. Kameničky jsou na bramborové pozici se skóre 33:18 a pětadvaceti body. Poslední utkání odehrají na domácím hřišti proti Kočí.


Reportáž

Záchranářský duel dopadl lépe pro mladý tým z Nasavrk


Horní Bradlo je i po dvanácti zápasech na posledním místě s nula body a skórem 11:62. Poslední utkání odehrají v Miřeticích. Nasavrky jsou na jedenáctém místě se skóre 20:38 a deseti body. Poslední utkání odehrají na domácí půdě proti Bítovanům.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

02.11.2023 18:26 Ondřej Nepovím 42

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval fanoušek okresního přeboru, Petr Jedlička.

Reportáž

Dva góly Ilka na vítěství nestačily, výhru Křižanovicím vystřelil Pilař


Křižanovice jsou na šestém místě se skóre 25:21 a osmnácti body. Poslední utkání odehrají na půdě Tuněchod. Heřmanův Městec je na dvanáctém místě se skóre 16:30 a osmi body. Poslední utkání odehrají na domácím hřišti proti Chrasti.


Reportáž

Lídr soutěže opět obstál na jedničku, k tomu si připsal čisté konto


Slatiňany jsou na devátém místě se skóre 29:23 a patnácti body. Poslední utkání zajíždí do Dřenic. Miřetice jsou stále lídrem tabulky se skóre 42:11 a čtyřiatřiceti body. Poslední utkání utkání sehrají s posledním Bradlem.


Reportáž

Dřenice potvrdily roli favorita, hostům nedaly ani čuchnout


Dřenice jsou na pátém místě se skóre 36:22 a jednadvaceti body. Poslední utkání vyzvou mladý tým ze Slatiňan. Chroustovice jsou na desátém místě se skóre 18:24 a jedenácti body. Na poslední utkání zajíždí do Vítanova.


Reportáž

Kočští mladíci se předvedli ve velkém, bránící Vítanov neměl sebemenší šanci k zisku bodu


Kočí se neustále drží na druhé pozici se skóre 48:14 a jednatřiceti body, kdy ztrácí na první Miřetice tři body. Poslední utkání sehraje na půdě čtvrtých Kameniček. Vítanov je na osmém místě se skóre 24:30 a sedmnácti body. Poslední utkání sehrají na domácí půdě proti Chroustovicím.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

31.10.2023 07:18 Ondřej Nepovím 0

12. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola podzimní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - jsem poctěn, že můžu být součástí klubu jako jsou Křižanovice a jdeme si pro top 3., říká hráč 11. kola, Denis Maršálek

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 30.10.2023 17:09 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křižanovic, Denis Maršálek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Vyrovnané derby přineslo obrovské emoce, které ke konci zápasu uklidnil fantastickou trefou Radouš


Kočí je na stříbrné pozici se skóre 43:14 a osmadvaceti body. Příští utkání přivítá na domácí půdě nováčka z Vítanova. Chroustovice obsazují desáté místo se skóre 17:20 a jedenácti body. Příští utkání zajíždí do Dřenic.


Reportáž

Dvougólový Drahoš rozhodl o vítězi, čímž si Miřetice dřží neporazitelnost


Miřetice jsou stále neporažený, a proto jim patří první místo tabulky se skóre 39:11 a jednatřiceti body. Příští utkání zajíždí do Slatiňan. Dřenice jsou na pátém místě se skóre 32:21 a osmnácti body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti Chroustovicím.


Reportáž

Remízové poločasy přinesly očekávanou remízu


Heřmanův Městec je na jedenáctém místě se skóre 14:27 a osmi body. Příští utkání sehrají na půdě Křižanovic. Bítovany jsou na dvanáctém místě se skóre 21:39 a osmi body. Příští utkání odehrají na domácím hřišti proti Tuněchodům.


Reportáž

Řezníček obdržel šest fíků, Slatiňany si z Nasavrk udělaly dobrý den


Nasavrky jsou na předposledním místě se skóre 15:37 a sedmi body. Příští utkání sehrají s posledním Horním Bradlem. Slatiňany jsou v polovině tabulce na sedmém místě se skóre 29:20 a patnácti body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti lídrovi z Miřetic.


Reportáž

Tuněchody potrestaly chyby Bradla, které jim zápas doslova darovalo


Tuněchody jsou na devátém míste se skóre 22:30 a patnácti body. Příští utkání sehrají na půdě nováčka z Bítovan. Horní Bradlo je i po jedenácti zápasech bez bodu, a to se skóre 10:57. Příští utkání sehrají na domácím hřišti s Nasavrkami.


Reportáž

Po prvním poločase to vypadalo na výprask, jenže druhá půle přinesla obrovské drama


Kameničky jsou ve skvělé formě a obsazují bronzovou pozici se skóre 32:15 a pětadvaceti body. Příští utkání zavítají na hřiště Chrasti, která je hned čtvrtá. Křižanovice mají také dobrou formu, ale obsazují až osmou pozici se skóre 22:19 a patnácti body. Příští utkání přivítají Heřmanův Městec.


Reportáž

Steklý si užíval nejen výhru, ale i svůj vstřelený hattrick, kterým otočil stav zápasu


Vítanov je na šestém místě se skóre 24:25 a sedmnácti body, jakožto nováček si vede velice dobře a příští utkání sehrají na půdě druhého Kočí. To Chrast je na bramborovém místě se skóre 30:15 a dvaadvaceti body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti Kameničkám.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

24.10.2023 13:42 Ondřej Nepovím 35

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval fanoušek Kočí, Artur Kot.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

23.10.2023 19:33 Ondřej Nepovím 0

11. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola podzimní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

21.10.2023 09:41 Ondřej Nepovím 56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval Dominik Svoboda.

Reportáž

Nepovím nastartoval poločasovou nadílku, kdy bylo o zápase rozhodnuto, v závěru mohla Chrast obrat svého soupeře o body


Chrast se po prohře propadla na čtvrté místo se skóre 25:14 a devatenácti body. Příští utkání sehrají na půdě Vítanova. Kočí je stále na stříbrné pozici se skóre 40:13 a pět a dvaceti body. Příští utkání sehrají na půdě Chroustovic.


Reportáž

Čtyřgólový první poločas rozhodl o osudu celého utkání, Kameničky si připsaly další čisté konto


Bítovany jsou na předposledním místě se skóre 19:37 a sedmi body. Přští utkání zajíždí do Heřmanového Městce. Kameničky jsou na bronzové pozici se skóre 27:11 a dva a dvaceti body. Příští utkání přivítají na domácí půdě Křižanovice.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - zažíváme velice povedenou sezónu, kterou si musíme udržet a zkusit zatlačit na první místo, říká hráč 10. kola, Pavel Dostál

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 19.10.2023 13:39 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Kočí, Pavel Dostál. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Voženílek se s ničím nepáral a nasázel Hornímu Bradlu tří banány, které je opět bez bodu


Horní Bradlo je i po deseti kolech na posledním místě, a to s děsivým skóre 9:52 a nula body. Horní Bradlo příští utkání sehraje na půdě Tuněchod. Heřmanův Městec se trápí stejně jako Horní Bradlo, ale žebříčkově jsou na tom o něco lépe, když obsazují jedenácté místo se skóre 12:25 a sedmi body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti Bítovanům.


Reportáž

Tři červené karty za jeden poločas, Dřenice proti devíti zvládly stav utkání vyrovnat


Dřenice jsou na pátém místě se skóre 31:18 a osmnácti body. Příští utkání zajíždí na půdu lídra z Miřetic. Nasavrky jsou na dvanáctém místě se skóre 14:31 a sedmi body. Příští utkání sehrají se Slatiňanama.


Reportáž

Dvougólový Prokopchuk byl při chuti, ale na hattrick nedosáhl, Křižanovice opět ve skvělé formě


Křžanovice jsou ve skvělé formě a obsazují sedmé místo se skóre 18:14 a patnácti body. Příští utkání zavítají do rozjetých Kameniček. Vítanov je taktéž ve formě a obsazuje šesté místo se skóre 23:20 a sedmnácti body.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 11.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

16.10.2023 20:29 Ondřej Nepovím 0

 

10. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola podzimní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Reportáž

Dlouhán Sotona přinesl domácím víno, vstřelil hattrick a pomohl Slatiňanům otočit dvougólové manko


Slatiňany jsou na osmém místě se skóre 23:19 a dvanácti body. Příští utkání sehrají v Nasavrkách. Tuněchody jsou na devátém místě se skóre 17:29 a dvanácti body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti poslednímu Bradlu.


Reportáž

Lídr soutěže si poradil opět na jedničku, Chroustovice svého soupeře nepotrápily


Miřetice jsou momentálně lídrem tabulky, a to se skóre 36:10 a osm a dvaceti body. Příští utkání sehrají na domácí půdě proti Dřenicím. Chroustovice se trápí a jsou na desátém místě se skóre 16:17 a jedenácti body. Příští utkání vyzvou na domácí půdě Kočí.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - do každého zápasu jdeme naplno a na co to bude stačit, to uvidíme na konci sezóny, říká hráč 9. kola, Ondřej Pilař

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 16.10.2023 13:56 Ondřej Nepovím 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křižanovic, Ondřej Pilař. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Kameničky nadělily svému soupeři sedm fíků, Bradlo opět bez bodu


Kameničky jsou na bramborové pozici, když se dostaly před favorizované Dřenice. Mají skóre 23:11 a devatenáct bodů. Příští utkání sehrají s nováčkem z Bítovan. Horní Bradlo se i v tomto utkání neprosadilo, tudíž jsou stále bez bodu na posledním místě, a to se skóre 9:49. Příští utkání sehrají na domácí půdě s předposledním Heřmaňákem.


Reportáž

Tuněchodští hroťácí překvapili svého soupeře a zaslouženě berou tři body


Dřenice se propadly a jsou až na pátém místě, a to se skóre 29:16 a sedmnácti body. Příští utkání přivítají na domácím hřišti Nasavrky. Tuněchody se vyšouply na osmé místo se skóre 14:25 a dvanácti body. Příští utkání zajíždí do Slatiňan.


Reportáž

Nasavrky bez chuti, Miřetice zdemolovaly svého soupeře v podobě šesti branek


Nasavrky se odpíchly od sestupových příček a jsou na dvanáctém místě se skóre 12:29 a šesti body. Příští utkání zajíždí do Dřenic. To Miřetice jsou stále lídrem tabulky se skóre 33:10 a pět a dvaceti body. Příští utkání sehrají na domácí půdě proti Chroustovicím.


Celkový počet: 295