Pardubický | Chrudim | Okresní přebor

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Od začátku sezóny si jdem za svým cílem, za hattrick jsem rád, ale důležité jsou 3 body, říká hráč 17. kola, Jan Pilař

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 19.04.2024 16:28 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křizanovic, Jan Pilař. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

19.04.2024 15:35 56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval Jaroslav Nepovím.

Reportáž

Sedmigólový koncert, který vzešel lépe pro Kameničky, dvougólový Horák společně s Vařečkou vystřelily Kameničkám důležitou výhru


Kameničky obsazují bramborové umístění, a to se skóre 42:31 a jednatřiceti body. Příští utkání zavítají do Nasavrk. Tuněchody jsou na osmém místě se skóre 38:42 a pětadvaceti body. Příští utkání sehrají na domácím hřišti proti Heřmanovému Městci.


Reportáž

Přes obrovský tlak se Chrast nedokázala prosadit, Hybeš vykopal Dřenicím důležitou výhru


Chrast je na šestém místě se skóre 42:32 a devětadvaceti body. Příští utkání odehrají ve Slatiňanech. Dřenice jsou na bronzové pozici se skóre 57:37 a třiatřiceti body. Příští utkání přivítají druhé Kočí.


Reportáž

Trápící se Kočí ukázalo, jak silné mužstvo mají! Díky třem gólům zvítězilo nad neporazitelnými Miřeticemi, Dostál v závěru podržel Kočí skvělým zákrokem při penaltovém kopu


Kočí je stále na druhém místě se skóre 56:22 a s osmadvaceti body. Příští kolo je čekají třetí Dřenice. Miřetice jsou i přes první porážku na prvním místě s náskokem osmi bodů a se skóre 66:18


Reportáž

Duel sestupových týmů vzešel lépe pro Bítovany, které doslova přejely Bradlo pětigólovým rozdílem


Bítovany jsou na předposledním místě se skóre 33:62 a jedenácti body. Příští utkání odehrají na domácí půdě proti Chroustovicím. Horní Bradlo ani proti předposlednímu týmu neuspělo, a tak po sedmnácti prohraných utkáních jsou stále na posledním místě se skóre 15:86 a nula body. Příští utkání přivítají Křižanovice.


Reportáž

Chroustovice opět zvítězily, převálcovaly Městec a vyhýbají se sestupovým příčkám


Chroustovice se nacházejí na desátém místě se skóre 30:31 a dvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě Bítovan. Heřmanův Městec obsazuje dvanáctou pozici se skóre 25:37 a patnácti body. Příští utkání odehrají v Tuněchodech.


Celostátní článek

Sudí ukončil předčasně zápas, ale klub se zlobí: Nebyl k tomu důvod! Navrhuje opakování duelu

17.04.2024 01:14 0

Tentokrát se nedohrál zápas mezi Mochtínem B a Svéradicemi B v klatovské III. třídě. Neunáhlil se ale tentokrát sudí s ukončením utkání?

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec vládne krajskému přeboru, přidal další čtyři góly

17.04.2024 00:41 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Deset žlutých a čtyři červené karty? I takové zápasy jsou!

17.04.2024 00:28 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipéři ukázali formu! Uspějete i v příštím kole?

17.04.2024 00:08 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Ruka šmátralka

16.04.2024 15:30 0

Další odehraný víkend za námi a my děkujeme našim fotografům za zachycení těch nejrůznějších momentů na hřištích. Ručka šmátralka, hráči lapení jako mouchy v síti, rozohnění fanoušci, ale i nějaká ta zranění, bez kterých by to nebylo to pravé vzrůšo. To a mnohem více můžete vidět v naší dnešní galerii.

Reportáž

Křižanovice potvrdily roli favorita, kdy rozhodly už v prvním poločase, Teplý lovil z brány míč hned osmkrát


Křižanovice se nachází na pátem místě se skóre 43:28 a třiceti body. Příští utkání odehrají na půdě Horního Bradla. Slatiňany jsou na devátém místě se skóre 45:40 a čtyřiadvaceti body. Příští utkání přivítají Chrast.


Reportáž

Těsná výhra Vítanova, kterou po chybě zařídil Slováček


Vítanov se nachází na sedmém místě se skóre 32:41 a šestadvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě lídra z Miřetic. Nasavrky jsou na jedenáctém místě se skóre 27:44 a šestnácti body. Příští utkání přivítají Kameničky.


Celostátní článek

Po letech změna! První liga ponese jméno jiné sázkové kanceláře

15.04.2024 21:58 0

Dlouhých šest let byla generálním sponzorem první fotbalové ligy sázková kancelář Fortuna. Nyní si budou muset fanoušci zvykat na nový název. I nadále ale bude ze sázkařské branže. Největším sponzorem bude Chance, která je brandovou značkou sázkové kanceláře Tipsport. 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 18.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

15.04.2024 17:48 0

 

17. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola jarní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - momentální forma prokazuje i naše skvělé výsledky v lize, tímto se můžeme vyhnout sestupu, říká hráč 16. kola, Stanislav Mach

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 13.04.2024 08:58 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Heřmanova Městce, Stanislav Mach. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

12.04.2024 16:40 63

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval Vojtěch Tomek.

Reportáž

S výsledkem to vypadalo bledě, přesto se Tuněchodští radovali z tříbodového zisku


Tuněchody obsazují sedmé místo se skóre 35:38 a pětadvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě Kameniček. Vítanov je na deváté pozici se skóre 34:41 a třiadvaceti body. Příští kolo přivítají Nasavrky.


Reportáž

Trňákův velice rychlý hattrick, nadílka šesti branek v podání Slatiňan, Bítovany vyhořely


Slatiňany jsou na osmém místě se skóre 45:32 a čtyřiadvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě Křižanovic. Bítovany obsazují předposlední místo tabulky se skóre 27:61 a osmi body. Další kolo přivítají Horní Bradlo.


Reportáž

Trápící se Kočí opět klopýtlo, Losenický zařídil další ztrátu bodů


Nasavrky obsazují jedenáctou pozici se skóre 27:43 a šestnácti body. Příští utkání zavítají do Vítanova. Kočí je stříbrné pozici se skóre 53:21 a pětatřiceti body. Následující utkání odehrají na domácí půdě proti lídrovi z Miřetic.


Reportáž

Osmigólovou podívanou obratem vyhrály outsideři z Křižanovic


Dřenice obsazují bronzové umístění se skóre 54:35 a třiceti body. Příští utkání odehrají na půdě Chrasti. Křižanovice jsou na šesté pozici se skóre 35:28 a sedmadvaceti body. Příští utkání přivítají tým ze Slatiňan.


Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Pocem, kam deš!

09.04.2024 17:44 0

Další odehraný víkend za námi a my Vám opět přinášíme malou rekapitulaci. Kromě propasírované zadnice skrz síť, ohnivé show na tribuně, pořádné klobásy, či rozhodčích zastupující něžné pohlaví, očekávejte i nálož karet, které se rozdávaly ve velkém.

Reportáž

Krutý výsledek pro Chrast, další suverenní výhra Miřetic, kdo bude první přemožitelem?


Miřetice jsou po šestnácti kolech neporažené, a to se skóre 65:15 a šestačtyřiceti body. Příští utkání zajíždí na půdu druhého Kočí. Chrast je na bramborové pozici se skóre 40:29 a devětadvaceti body. Příští utkání odehrají na domácí půdě proti Dřenicím.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Hokejový mistr světa umí i v kopačkách. Nasázel pět gólů!

09.04.2024 16:44 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Reportáž

Drama až do konce, přesto se po těsném výsledku radují Chroustovice, Bradlo je stále bez bodu


Horní Bradlo je i po šestnáctém utkání bez bodu, a to se skóre 14:80. Příští utkání zavítají na půdu Bítovan. Chroustovice obsazují desátou pozici se skóre 26:31 a sedmnácti body. Příští utkání se utkají s Heřmanovým Městcem.


Celostátní článek

Tentokrát už se tipovalo i bezchybně, takže rozdáváme cenu! Zkuste štěstí i vy

09.04.2024 16:27 1

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Reportáž

Kameničky podruhé za sebou bez vstřeleného gólu a další červenou kartou, Heřmanův Městec prokázal své dovednostní síly


Heřmanův Městec je na dvanácté pozici se skóre 25:33 a patnácti body. Příští utkání se utkájí na půdě Chroustovic. Kameničky jsou na pátém místě se skóre 38:28 a osmaadvaceti body. Příští utkání odehrají na domácí půdě proti Tuněchodům.


Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Dohrávali v sedmi, přesto zvítězili! Urodila se i remíza 8:8

09.04.2024 16:19 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

08.04.2024 17:09 0

16. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola jarní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Celostátní článek

Pošlete nám na pár kliknutí fotky ze zápasu nebo reportáž!

07.04.2024 21:45 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

06.04.2024 15:23 48

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval Petr Capoušek.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - přestože jsme neprohráli ani jedno utkání, tak nás další utkání čeká velká výzva s Chrastí, říká hráč 15. kola, Tomáš Polívka

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 05.04.2024 15:30 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč z Miřetic, Tomáš Polívka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Dřenice díky skvělému prvnímu poločasu berou všechny tři body, Bítovany v závěru kousaly


Bítovany jsou na předposledním místě tabulky okresního přeboru se skóre 26:55 a osmi body. Příští utkání je čekají Slatiňany. Dřenice jsou na bronzovém místě, a to se skóre 51:30 a třiceti body.


Reportáž

Kočí opět zaváhalo, Tuněchody ukázaly skvělou hru


Kočí je na druhém místě se skóre 53:20 a pětatřiceti body. Příští utkání zajíždí na půdu Nasavrk. Tuněchody obsazují osmou pozici se skóre 32:37 a dvaadvaceti body. Následující utkání přivítají Vítanov.


Reportáž

Hattrickový Borovička dotáhl Slatiňany ke třem bodům, Bradlo opět bez bodu


Horní Bradlo je i po patnácti zápasech na posledním místě tabulky, a to se skóre 13:78 a nula body. Příští utkání přivítají Chroustovice. Slatiňany obsazují devátou pozici se skóre 39:31 a jednadvaceti body. Další utkání odehrají proti Bítovanům.


Reportáž

Kameničky o devíti a Chroustovická gólová nadílka


Chroustovice jsou na desátém místě se skóre 24:30 a čtrnácti body. Příští utkání sehrají na půdě Horního Bradla. Kameničky jsou na páté pozici se skóre 38:25 a osmadvaceti body. Další utkání odehrají na půdě Heřmanova Městce.


Reportáž

Miřetice potvrdily roli favorita, kdy rozhodly už v první půli, Křižanovice ve druhé půli vstřelily čestný gól


Křižanovice jsou na šestém místě se skóre 30:25 a čtyřiadvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě Dřenic. Miřetice jsou stále lídrem tabulky se skóre 59:13 a třiačtyřiceti body. V dalším utkání vyzvou na domácí půdě Chrast.


Reportáž

Střídající Rázek dokázal rozhodnout utkání, Nasavrky opět padly


Chrast obsazuje bramborovou pozici se skóre 38:23 a devětadvaceti body. Příští utkání zavítá na půdu lídra z Miřetic. Nasavrky jsou na jedenáctém místě se skóre 26:43 a třinácti body. Příští kolo odehrají na domácí půdě s týmem z Kočí.


Reportáž

Překvapivé dvoubrankové vedení Vítanova, které si dokázal přes kontaktní gól uhlídat


Vítanov obsazuje sedmé místo tabulky se skóre 30:38 a třiadvaceti body. Příští utkání odehrají na půdě Tuněchod. Heřmanův Městec po výhře nad Kočí stále obsazuje dvanáctou pozici se skóre 22:33 a dvanácti body.


Celostátní článek

Dolejš boří rekordy. Zahraje si za tým s pořadovým číslem 60

02.04.2024 21:29 0

Většina fotbalistů se ráda pyšní tím, že vydrží v jednom celku řadu let. Najde se však úplný opak. Jaroslav Dolejš se vyžívá v tom, že chce ve své bohaté kariéře nastoupit za co nejvíce klubů, klidně jen na jeden zápas. Zahrál si už v Německu, Polsku, Rakousku nebo v Kolumbii. Aktuálně se uhnízdil padesátiletý fotbalista v Karlovarském kraji v Toužimi. Jak dlouho tam pobude?

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Kdo se směje naposled...

02.04.2024 20:57 0

S úsměvem jde všechno lépe! Očividně motto tohoto víkendu. Radost neprojevovali jen hráči, rozhodčí, ale i ti nejmenší fanoušci.

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Martin Fenin dvěma góly zajistil týmu tři body. Ale skóroval i Jindřich Trpišovský!

02.04.2024 15:24 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Celostátní článek

Hledáme bezchybného tipéra! Kdo se přihlásí o cenu?

02.04.2024 14:44 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při vysoké výhře dal všech šest branek svého týmu

02.04.2024 14:36 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

01.04.2024 19:05 0

15. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola jarní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - děkuju klukům, že si občas mohu zajít zachytat a vyhrát zápas, říká hráč 14. kola, Lubor Slezák

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 30.03.2024 19:13 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celkový počet: 2314
Zpět na okres Chrudim

Nejnovější diskuze

O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra hostů Chrast
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra hostů Křižanovice
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra hostů Kameničky
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra hostů Kočí
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra domácích Miřetice
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: výhra hostů Chroustovice
O. Nepovím 15:38 19.4.2024 Tip experta: remíza Tuněchody - Městec
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Vítanov
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: remíza Chrast - Dřenice
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Křižanovice
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Chroustovice
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Kočí
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Kameničky
J. Bělunek 13:39 13.4.2024 Tip: výhra domácích Bítovany
O. Nepovím 15:25 6.4.2024 Tip experta: výhra domácích Městec

Zobrazit další diskuze

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Miřetice 17 66:18 46
2 Kočí 17 56:22 38
3 Dřenice 17 57:37 33
4 FK Kameničky 17 42:31 31
5 Křižanovice 17 43:28 30
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Michal Radouš 19
2 Radim Holub 15
3 Jan Beran 15
4 Vilém Steklý 15
5 Martin Adámek 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Novotný 81 68,1% 1
2 Miroslav Novotný 73 67,0% 2
3 Venca Likeš 58 51,8% 0
4 Ondřej Duriš 41 48,8% 0
5 Jiří Klik 40 63,5% 0
Zobrazit celou tabulku