Pardubický | Chrudim | Okresní přebor

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

Celostátní článek

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

04.12.2023 13:00 0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Pozor na nádobíčko!

01.12.2023 18:04 0

Není zranění, jako zranění. Ať už je hráč sebevíc zapálený, jsou "poklady", o které by byla škoda přijít na úkor hry. Doma by se to asi špatně vysvětlovalo…

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

29.11.2023 12:39 0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - malý velký muž v obranných řadách Křizanovic, říká nejlepší hráč podzimu, David Prokop

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 28.11.2023 12:43 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křizanovic, David Prokop. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanoušci

24.11.2023 14:20 0

Dnešní díl FOTOSERIÁLU věnujeme těm, bez kterých by to nešlo. Teda takhle, šlo, ale nebylo by to ono. Slova podpory, útěchy, ale i pohoršení je to, co hráče žene kupředu a podněcuje k lepším výkonům... Takže jedno velké DÍKY!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Co na mě řveš?!

21.11.2023 21:14 0

Podzimní dohrávky byly plné žlutých a červených karet, které ovšem nesbírali jen hráči, ale i trenéři... Co se dá dělat, občas je to o nervy.

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - Podzimní.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

19.11.2023 13:05 0

Podzimní část sezóny je u konce a my vám přinášíme tu nejlepší sestavu za celý podzim. Podpořte své spoluhráče nebo ostatní hráče tlačítkem hlasuj a držte mu palce.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...

17.11.2023 14:06 0

Podzimní sezóna je pomalu u konce, a tak je na čase vypustit do světa první ohlédnutí za tím nejlepším, co nám letošní podzim přinesl. A začneme hezky od strážců branek – brankářů. Jelikož mít v týmu šikovného brankáře je doslova výhra! Není to jen o tom, chytit míč… No, i když…

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Závěr podzimu byl plný emocí

14.11.2023 19:04 0

Svatý Martin nám místo zimy přinesl pár vyhrocených situací. Místo sněhových vloček lítaly facky, ale i úsměvy doprovázející loučení s fanouškama.

Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Reportáž

Dvougólový V. Řezníček a T. Pecina si zápas nesmírně uživali


Nasavrky jsou na desátém místě se skóre 24:39 a třinácti body. Bítovany jsou na předposledním místě se skóre 23:46 a osmi body. Tímto utkáním končí pro oba týmy podzimní část sezóny.


Reportáž

Na bahnatém povrchu se střílelo o sto šest, vítězem byly Dřenice, které vyhrály jedenácti gólovou bitvu


Dřenice jsou na pátém místě se skóre 43:26 a čtyřiadvaceti body. Slatiňany jsou na devátém místě se skóre 33:30 a patnácti body. Tímto utkáním pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - skvělý půlrok je za námi, na jaře budeme ještě silnější, říká hráč 13. kola, Tomáš Josef Stryka

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 10.11.2023 20:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Křižanovic, Tomáš Josef Stryka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

10.11.2023 13:08 1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Reportáž

Strykův zápas v posledních minutách potvrdil Jeníček


Tuněchody jsou se skvělou formou na osmém místě se skóre 26:34 a osmnácti body. Také Křižanovice se skvělou formou jsou na šestém místě se skóre 28:22 a jednadvaceti body.


Reportáž

Miřetice potvrdily roli jasného favorita, kdy nasázely poslednímu týmu tabulky osm gólů


Miřetice jsou na prvním místě se skóre 50:11 a sedmatřiceti body. Horní Bradlo je celou sezónu bez bodu, a to se skóre 11:70 a nula body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Reportáž

Remízový zápas, který v posledních minutách zachraňoval brankář Jirků


Heřmanův Městec je na dvanáctém místě se skóre 17:31 a devíti body. Chrast je na bronzové pozici se skóre 34:17 a šestadvaceti body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Reportáž

Rychlé vedení domácích dokázaly Chroustovice dotáhnout, jenže Kučera v poslední minutě vstřelil vítěznou branku Vítanova


Vítanov je v polovině tabulky, a to na sedmém místě se skóre 27:32 a dvaceti body. Chroustovice jsou na jedenáctém místě se skóre 20:27 a jedenácti body. Tímto zápasem pro oba týmy končí podzimní část sezóny.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

09.11.2023 14:02 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při výhře 18:0 se kanonýr trefil osmkrát

09.11.2023 13:26 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

09.11.2023 13:04 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Reportáž

Na kluzkém povrchu si lépe poradilo Kočí, brankář Dostál byl takřka bez práce


Kameničky jsou na čtvrém místě se skóre 33:21 a pětadvaceti body. Kočí je na stříbrné pozici se skóre 51:14 a čtyřiatřiceti body, kdy ztrácí tři body na vedoucí Miřetice. Tímto pro oba týmy končí podzimní sezóna.


Celostátní článek

V srpnu prohrál svůj životní zápas, jeho tým vytvořil sbírku!

08.11.2023 15:50 0

Dobročinné sbírky na Donio.cz nejsou ničím, co by v dnešní době nikdo z českých uživatelů internetu neznal. A právě zde se nachází příběh bývalého amatérského fotbalisty Jiřího Bakalaře, který 30.8.2023 prohrál svůj poslední životní zápas. Na rozlučku s kariérou už bohužel nedošlo.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Je libo vodní pólo?

08.11.2023 11:40 0

Začíná to být na hřištích zajímavé, ostatně jako každý rok na konci podzimní sezóny. A co ten sníh, stihne se?

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

06.11.2023 20:52 0

13. kolo okresního přeboru je za námi a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku dalšího kola podzimní části. Vyberte si svého favorita a podpořte ho svými hlasy!

Celostátní článek

Dali gól... A rozhodčí následně udělil šestnácti hráčům tohoto týmu žlutou kartu!

05.11.2023 20:49 0

Ano, nespletli jsme se, titulek skutečně sedí. Šestnácti hráčům jednoho týmu udělil sudí v jediném okamžiku žlutou kartu. Ptáte se, jak je to možné? Vysvětlení je prosté...

Celostátní článek

Další případy násilí proti rozhodčímu. Jeden zápas se kvůli napadení ani nedohrál!

05.11.2023 10:27 0

Rozhodčí si o víkendu užili v některých utkáních další perné chvíle. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - náš tým je ve velké pohodě, je radost se dívat na náš fotbal, ale ještě větší radost je být na druhém místě, říká hráč 12. kola, Michal Dvořáček

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
Pardubický Chrudim 03.11.2023 18:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal hráč Kočí, Michal Dvořáček. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Vyhrocené utkání si po otočeném zápase užíval Chrastecký tým


Chrast je překvapivě na bronzové pozici se skóre 33:16 a pětadvaceti body. Poslední utkání sehrají na hřišti Heřmanova Městce. Kameničky jsou na bramborové pozici se skóre 33:18 a pětadvaceti body. Poslední utkání odehrají na domácím hřišti proti Kočí.


Reportáž

Záchranářský duel dopadl lépe pro mladý tým z Nasavrk


Horní Bradlo je i po dvanácti zápasech na posledním místě s nula body a skórem 11:62. Poslední utkání odehrají v Miřeticích. Nasavrky jsou na jedenáctém místě se skóre 20:38 a deseti body. Poslední utkání odehrají na domácí půdě proti Bítovanům.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

02.11.2023 18:26 42

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Následující kolo nám natipoval fanoušek okresního přeboru, Petr Jedlička.

Reportáž

Dva góly Ilka na vítěství nestačily, výhru Křižanovicím vystřelil Pilař


Křižanovice jsou na šestém místě se skóre 25:21 a osmnácti body. Poslední utkání odehrají na půdě Tuněchod. Heřmanův Městec je na dvanáctém místě se skóre 16:30 a osmi body. Poslední utkání odehrají na domácím hřišti proti Chrasti.


Reportáž

Lídr soutěže opět obstál na jedničku, k tomu si připsal čisté konto


Slatiňany jsou na devátém místě se skóre 29:23 a patnácti body. Poslední utkání zajíždí do Dřenic. Miřetice jsou stále lídrem tabulky se skóre 42:11 a čtyřiatřiceti body. Poslední utkání utkání sehrají s posledním Bradlem.


Reportáž

Dřenice potvrdily roli favorita, hostům nedaly ani čuchnout


Dřenice jsou na pátém místě se skóre 36:22 a jednadvaceti body. Poslední utkání vyzvou mladý tým ze Slatiňan. Chroustovice jsou na desátém místě se skóre 18:24 a jedenácti body. Na poslední utkání zajíždí do Vítanova.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Jan Koller nasázel čtyři góly, Jiří Novotný v 53 letech válí v okresním přeboru

01.11.2023 10:22 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celkový počet: 2170
Zpět na okres Chrudim

Nejnovější diskuze

J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra domácích Vítanov
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra hostů Chrast
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra domácích Dřenice
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra domácích Miřetice
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra hostů Kočí
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra domácích Tuněchody
J. Novotný 16:35 3.11.2023 Tip: výhra domácích Nasavrky
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra hostů Tuněchody
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra domácích Křižanovice
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra domácích Chrast
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra hostů Miřetice
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra domácích Dřenice
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra domácích Kočí
M. Novotný 16:48 27.10.2023 Tip: výhra hostů Nasavrky
J. Klik 10:21 21.10.2023 Tip: výhra hostů Chrast

Zobrazit další diskuze