Redaktor: Antonín Petlach


Rozhovor

Rady Daniela Přerovského beru nejvíce, říká muž 12 kola Michal Skoupý.

 Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
Jihomoravský Vyškov 02.11.2015 08:49 0

Rozhovor s tímto hráčem kola se nám poněkud zatoulal a tak napravujeme chybu a přinášíme ho nyní. Jednadvacetiletý brankář Hodějic v minulém zápase s Křižanovicemi zklikvidoval několik šancí soupeře a přispěl , tak velkou měrou k remíze svého celku. Ve svém mladém věku již předává fotbalové zkušenosti dětem. Na sobě neustále pracuje a chce se zlepšovat. Zda ho láká hrát vyšší soutěž, se dozvíte v našem rozhovoru.

Reportáž

Drnovice popravily Dědice


     Drnovice v ninulém kole utrpěly debakl ve Vícemilicích a tak měly , v posledním domácím zápase, co napravovat. Větší příležitost k tomu nemohly dostat, neboť jejich soupeřem byly Dědice, které se krčí na chvostu tabulky se ziskem jednoho bodu. Utkání se nakonec změnilo v exhibici domácího týmu , která byla zakončena dvouciferným výsledkem.


Rozhovor

Čím méně trénuji, tím lépe hrají, tvrdí Martin Sehnal, muž uplynulého kola

 Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 30.10.2015 06:34 0

Obhájil titul muže kola s předchozího hlasování a vstoupil, tak do historie našeho hlasování.  I když ankety moc neřeší, tak si tohoto vítězství váží. Jinak v dalším rozhovoru, který můžeme nazvat jako druhou část, je Martin Sehnal opět svůj. Stručný a výstižný.

Rozhovor

Při bránění jsem zavinil penaltu, říká o svých obranných schopnostech Michal Šudoma

 Jihomoravský | 1.B třída sk. A
Jihomoravský 30.10.2015 06:24 0

Podruhé v tomto ročníku triumfoval v naší anketě. Dokonce jí vyhrál dvě kola po sobě, což se ještě nestalo. Za výkon proti Lipovci si to však zasloužil, neboť jeho celek porazil domácí v deseti hráčích. V 10 minutě jim byl vyloučen Janderka a od té doby řádil Michal Šudoma na hřišti a přispěl tak nevídanému vítězství. My vám přinášíme druhý rozhovor v řadě, v němž se dozvíte další věci na tohoto plejera.

 

Facebook - fotbalunas.cz Jihomoravský kraj

Reportáž

Jasná záležitost


     V předposledním domácím zápase Ráječko přivítalo soupeře z Jevišovic, který se v této sezoně trápí a se ziskem třech bodů se krčí na posledním místě tabulky.  Trenér Vašíček měl k dispozici po dlouhé době zase kompletní kádr a tak sestavu mohl tvořit čistě s ohledem na taktiku.


Reportáž

Dvě nádherné branky orámovaly skóre


    Vše podstatné se odehrálo v první části hry, kdy padly všechny branky a nutno poznamenat, že stály skutečně za to. Domácí šli do vedení nádhernou střelou Živného. Jenomže hosté do přestávky stačili otočit a poté zápas dovést do vítězného konce.


Reportáž

Zase ten Čožík


    Kapitán domácího týmu Tomáš Čožík čtyřmi přesnými zásahy odvál veškeré bodové naděje Znojma. První branku přidal do přestávky z penalty. Čistý hattrick si potom nachystal do druhé části hry, když tři zásahy dokázal umístit do rozmezí pouhých 14 minut. V závěru byl za ovací diváků střídán a ukončil tak své fotbalové představení proti Znojmu.


Reportáž

Skvělý zápas zvládly Mutěnice


    Vynikající zápas dvou naprosto rozdílných poločasů se hrál v neděli pod mutěnickýma Búdama.V prvním dominovali domácí a v tom druhé hosté, kteří však nedokázali vstřelit branku a zasloužený bod z Mutěnic neodvezli.

 


Reportáž

Krumlov nenechal nic náhodě a jasně vyhrál


     Domácí opět potvrdili,že jejich výkony venku a doma jsou jsou jako nebe a dudy a po debaklu v Lanžhotě udrželi domácí neporazitelnost. Morenda sice tentokrát nepřijela v nejsilnější sestavě,ale domácí mužstvo od první minuty předvádělo dobrý fotbal a bylo zřejmé,že jde cílevědomě za ziskem tří bodů


Reportáž

Komentář se připravuje


    Jednoznačné vítězství domácích se nerodilo lehce a pro hosty je porážka krutá. Ti měli několik šancí v první části hry, které nedokázali proměnit. V druhé polovině to naopak začalo padat domácím. Do čeho kopli, skončilo v síti. Takže, i když první půle patřila hostům a rozdíl mezi oběma mužstvy byl minimální, tak výsledek hovoří jasně pro Pačlavice.


Reportáž

Červené derby nemělo vítěze


    Okresní derby se odehrálo v Černé Hoře, kam přijely rozjeté Jedovnice. Dalo by se říci, že hosté byli v roli favorita, ale už dopředu avizovali, že nastoupí bez Martina Tajanie, což je velká ztráta směrem dopředu. Domácím naopak chyběl šéf obrany Mazal.  Samotné utkání vzbudilo spoustu emocí a to vzhledem k výrokům hlavního arbitra. Ten nakonec počastoval, nespokojené jedovnické hráče několika kartami a tu barvu červené viděl nejlepší střelec hostů Viktor Borek.

 

 


Celkový počet článků: 598