Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
2023-2024
-
Tichá - Smilovice 62-25-13 % 2:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
SK Horní Suchá - B.Albrechtice 62-13-25 % 1:3 (1:1) 12.08. 17:00 -
Dobratice - Raškovice 25-62-13 % 3:3 (3:0) 12.08. 17:00 -
Bystřice - Petrovice 67-0-33 % 6:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
St. Město F-M - Kopřivnice 62-13-25 % 3:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Kozlovice - Petřvald 100-0-0 % 3:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
Jablunkov - Lučina 70-10-20 % 1:2 (1:1) 13.08. 17:00
-
Petřvald - Tichá 45-22-33 % 3:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Kopřivnice - Jablunkov 89-11-0 % 5:1 (2:0) 19.08. 16:30 -
Lučina - SK Horní Suchá 78-11-11 % 1:3 (0:0) 19.08. 16:30 -
B.Albrechtice - Kozlovice 50-10-40 % 1:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Bystřice - Dobratice 90-10-0 % 0:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Raškovice - St. Město F-M 30-20-50 % 1:3 (0:3) 20.08. 16:30 -
Smilovice - Petrovice 90-0-10 % 3:1 (2:0) 20.08. 16:30
-
Tichá - B.Albrechtice 72-14-14 % 0:2 (0:1) 26.08. 16:30 -
Dobratice - Smilovice 72-21-7 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
SK Horní Suchá - Kopřivnice 43-21-36 % 0:2 (0:0) 26.08. 16:30 -
Petrovice - Petřvald 21-7-72 % 2:3 (1:2) 26.08. 16:30 -
St. Město F-M - Jablunkov 100-0-0 % 9:1 (4:1) 26.08. 16:30 -
Kozlovice - Lučina 100-0-0 % 8:0 (2:0) 27.08. 16:30 -
Raškovice - Bystřice 67-13-20 % 0:0 (0:0) 27.08. 16:30
-
Petřvald - Dobratice 67-13-20 % 0:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Kopřivnice - Kozlovice 20-27-53 % 3:2 (2:1) 02.09. 16:00 -
Tichá - Lučina 93-0-7 % 1:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Petrovice 100-0-0 % 2:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Smilovice - Raškovice 27-27-46 % 3:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Jablunkov - SK Horní Suchá 7-7-86 % 2:1 (0:1) 03.09. 16:00 -
Bystřice - St. Město F-M 27-0-73 % 0:1 (0:0) 03.09. 16:00
-
Petrovice - Lučina 29-42-29 % 3:1 (2:1) 09.09. 16:00 -
Tichá - Kopřivnice 7-36-57 % 3:2 (0:0) 09.09. 16:00 -
Dobratice - B.Albrechtice 72-7-21 % 3:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
St. Město F-M - SK Horní Suchá 100-0-0 % 7:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Kozlovice - Jablunkov 100-0-0 % 4:2 (2:1) 10.09. 16:00 -
Bystřice - Smilovice 86-14-0 % 5:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Raškovice - Petřvald 65-14-21 % 4:1 (3:0) 10.09. 16:00
-
Petřvald - Bystřice 15-23-62 % 0:7 (0:4) 16.09. 15:30 -
SK Horní Suchá - Kozlovice 23-0-77 % 0:3 (0:2) 16.09. 15:30 -
Kopřivnice - Petrovice 100-0-0 % 8:0 (4:0) 16.09. 15:30 -
Lučina - Dobratice 15-15-70 % 0:6 (0:1) 16.09. 15:30 -
B.Albrechtice - Raškovice 69-23-8 % 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Smilovice - St. Město F-M 8-23-69 % 1:2 (1:0) 17.09. 15:30 -
Jablunkov - Tichá 15-23-62 % 0:3 (0:1) 17.09. 15:30
-
Petrovice - Jablunkov 62-38-0 % 3:1 (0:0) 23.09. 15:30 -
Dobratice - Kopřivnice 31-31-38 % 4:2 (1:2) 23.09. 15:30 -
Tichá - SK Horní Suchá 92-0-8 % 3:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
St. Město F-M - Kozlovice 85-0-15 % 5:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Raškovice - Lučina 100-0-0 % 4:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Smilovice - Petřvald 100-0-0 % 2:2 (2:1) 24.09. 15:30 -
Bystřice - B.Albrechtice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 24.09. 15:30
-
Kopřivnice - Raškovice 80-13-7 % 4:4 (2:2) 30.09. 15:00 -
SK Horní Suchá - Petrovice 66-27-7 % 3:0 (0:0) 30.09. 15:00 -
Petřvald - St. Město F-M 0-6-94 % 0:5 (0:3) 30.09. 15:00 -
Lučina - Bystřice 13-6-81 % 0:4 (0:1) 30.09. 15:00 -
B.Albrechtice - Smilovice 69-25-6 % 1:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Jablunkov - Dobratice 6-6-88 % 1:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Kozlovice - Tichá 72-21-7 % 1:0 (0:0) 30.09. 11:00
-
Petrovice - Kozlovice 0-8-92 % 0:4 (0:0) 07.10. 15:00 -
Petřvald - B.Albrechtice 8-17-75 % 1:4 (1:2) 07.10. 15:00 -
Dobratice - SK Horní Suchá 92-8-0 % 0:5 (0:3) 07.10. 15:00 -
St. Město F-M - Tichá 92-8-0 % 6:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Bystřice - Kopřivnice 83-17-0 % 1:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Raškovice - Jablunkov 100-0-0 % 2:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Smilovice - Lučina 100-0-0 % 3:2 (0:0) 08.10. 15:00
-
SK Horní Suchá - Raškovice 31-31-38 % 0:2 (0:0) 14.10. 15:00 -
Kopřivnice - Smilovice 92-8-0 % 3:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Tichá - Petrovice 100-0-0 % 11:1 (9:0) 14.10. 15:00 -
Lučina - Petřvald 23-46-31 % 3:3 (2:3) 14.10. 15:00 -
B.Albrechtice - St. Město F-M 0-15-85 % 0:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Kozlovice - Dobratice 77-15-8 % 2:1 (1:0) 15.10. 15:00 -
Jablunkov - Bystřice 0-8-92 % 1:0 (1:0) 15.10. 15:00
-
Petřvald - Kopřivnice 8-25-67 % 1:3 (1:2) 21.10. 14:30 -
Dobratice - Tichá 67-33-0 % 1:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
St. Město F-M - Petrovice 92-0-8 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
B.Albrechtice - Lučina 92-0-8 % 1:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Bystřice - SK Horní Suchá 84-8-8 % 4:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Raškovice - Kozlovice 17-33-50 % 3:3 (1:1) 22.10. 14:30 -
Smilovice - Jablunkov 75-25-0 % 5:2 (2:1) 12.11. 15:00
-
Petrovice - Dobratice 18-9-73 % 1:4 (0:3) 28.10. 14:30 -
Tichá - Raškovice 45-55-0 % 1:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Kopřivnice - B.Albrechtice 91-0-9 % 0:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
SK Horní Suchá - Smilovice 64-18-18 % 1:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Lučina - St. Město F-M 0-0-100 % 1:3 (0:0) 18.11. 14:00 -
Jablunkov - Petřvald 73-18-9 % 3:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Kozlovice - Bystřice 64-27-9 % 0:1 (0:0) 29.10. 14:30
-
Smilovice - Kozlovice 27-46-27 % 5:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Petřvald - SK Horní Suchá 37-27-36 % 2:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Dobratice - St. Město F-M 18-9-73 % 1:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Lučina - Kopřivnice 9-9-82 % 2:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
B.Albrechtice - Jablunkov 73-18-9 % 7:2 (5:1) 05.11. 14:00 -
Raškovice - Petrovice 100-0-0 % 5:3 (1:1) 04.11. 10:15 -
Bystřice - Tichá 91-9-0 % 4:1 (1:1) 05.11. 14:00
-
St. Město F-M - Dobratice 90-0-10 % 3:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Petrovice - Raškovice 20-20-60 % 1:4 (0:1) 23.03. 15:00 -
Tichá - Bystřice 11-22-67 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
SK Horní Suchá - Petřvald 60-20-20 % 6:1 (4:0) 23.03. 15:00 -
Kopřivnice - Lučina 80-10-10 % 5:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Kozlovice - Smilovice 70-10-20 % 6:2 (2:1) 24.03. 15:00 -
Jablunkov - B.Albrechtice 0-20-80 % 1:0 (0:0) 24.03. 15:00
-
Kopřivnice - St. Město F-M 0-22-78 % 30.03. 15:30 -
Lučina - Jablunkov 33-45-22 % 30.03. 15:30 -
Petřvald - Kozlovice 0-0-100 % 30.03. 15:30 -
Petrovice - Bystřice 0-22-78 % 30.03. 15:30 -
B.Albrechtice - SK Horní Suchá 67-11-22 % 31.03. 15:30 -
Smilovice - Tichá 45-33-22 % 31.03. 15:30 -
Raškovice - Dobratice 67-33-0 % 31.03. 15:30
-
St. Město F-M - Raškovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Dobratice - Bystřice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Petrovice - Smilovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Tichá - Petřvald -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
SK Horní Suchá - Lučina -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kozlovice - B.Albrechtice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Jablunkov - Kopřivnice -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Kopřivnice - SK Horní Suchá -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Lučina - Kozlovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Petřvald - Petrovice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Jablunkov - St. Město F-M -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
B.Albrechtice - Tichá -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Smilovice - Dobratice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Bystřice - Raškovice -:- (-:-) 14.04. 16:00
-
St. Město F-M - Bystřice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Dobratice - Petřvald -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Petrovice - B.Albrechtice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Lučina - Tichá -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
SK Horní Suchá - Jablunkov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Raškovice - Smilovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Kozlovice - Kopřivnice -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
SK Horní Suchá - St. Město F-M -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Kopřivnice - Tichá -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Lučina - Petrovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Petřvald - Raškovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Jablunkov - Kozlovice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
B.Albrechtice - Dobratice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Smilovice - Bystřice -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
St. Město F-M - Smilovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Dobratice - Lučina -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Petrovice - Kopřivnice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Tichá - Jablunkov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Bystřice - Petřvald -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Raškovice - B.Albrechtice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Kozlovice - SK Horní Suchá -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
SK Horní Suchá - Tichá -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kopřivnice - Dobratice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Lučina - Raškovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Petřvald - Smilovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kozlovice - St. Město F-M -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Jablunkov - Petrovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
B.Albrechtice - Bystřice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
St. Město F-M - Petřvald -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Dobratice - Jablunkov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Petrovice - SK Horní Suchá -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Tichá - Kozlovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Smilovice - B.Albrechtice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Bystřice - Lučina -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Raškovice - Kopřivnice -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Tichá - St. Město F-M -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
SK Horní Suchá - Dobratice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kopřivnice - Bystřice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lučina - Smilovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kozlovice - Petrovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Jablunkov - Raškovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
B.Albrechtice - Petřvald -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
St. Město F-M - B.Albrechtice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Petřvald - Lučina -:- (-:-) 08.05. 15:00 -
Dobratice - Kozlovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Petrovice - Tichá -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Smilovice - Kopřivnice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Bystřice - Jablunkov -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Raškovice - SK Horní Suchá -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Petrovice - St. Město F-M -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Tichá - Dobratice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
SK Horní Suchá - Bystřice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Kopřivnice - Petřvald -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Lučina - B.Albrechtice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Kozlovice - Raškovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Jablunkov - Smilovice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
St. Město F-M - Lučina -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Petřvald - Jablunkov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Dobratice - Petrovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
B.Albrechtice - Kopřivnice -:- (-:-) 15.06. 12:30 -
Smilovice - SK Horní Suchá -:- (-:-) 15.06. 10:00 -
Bystřice - Kozlovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Raškovice - Tichá -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- Hráč kola Lukáš Kunčík: Spokojený jsem, ale myslím si, že náš tým má klidně i na druhé místo.
- Obránce sušanů a Hráč 10.kola Jiří Kvapil: Pracujeme na tom abychom desátí nezůstali
- Brankář, trenér a hráč kola 9.kola Vlastimil Pikulík: Zápas s Kozlovicemi byl specifický, spousta lidí pořádně nespala
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | První SC Staré Město | 14 | 50:8 | 40 |
2 | FC Kozlovice | 14 | 39:25 | 28 |
3 | TJ Bystřice | 14 | 32:6 | 27 |
4 | FC Kopřivnice | 14 | 40:21 | 26 |
5 | TJ Pražmo - Raškovice | 14 | 37:25 | 26 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Tomáš Baran | 15 |
2 | Marek Socha | 15 |
3 | Martin Krpec | 13 |
4 | Tomáš Socha | 12 |
5 | Petr Němec | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Daniel Papaj | 61 | 67,0% | 1 |
2 | Martin Sikora | 56 | 57,7% | 0 |
3 | Martin Lušovjan | 54 | 59,3% | 0 |
4 | Radim Mudrik | 53 | 63,1% | 0 |
5 | Josef Krenželok | 53 | 55,2% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 12:34 29.3.2024 Tip: výhra hostů St. Město F-M V. Likeš 12:34 29.3.2024 Tip: výhra hostů Jablunkov V. Likeš 12:34 29.3.2024 Tip: výhra hostů Kozlovice V. Likeš 12:34 29.3.2024 Tip: výhra hostů Bystřice V. Likeš 12:34 29.3.2024 Tip: výhra hostů SK Horní Suchá