Expert tipy Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

28.11.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

01.11.2017 17:01

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Během nadcházejícího víkendu se uskuteční poslední podzimní kolo soutěže, když samozřejmě nebereme v potaz několik dohrávek. V sobotním programu I. A třídy poutá pozornost hlavně klíčová záchranářská bitva mezi Vítkovem a Krásnými Loučkami. Hodně fanoušků jistě dorazí i do Hlubiny, kde se představí Chlebičov a rozhodně nemůžeme opomenout ani utkání Ludgeřovic s Bolaticemi. Za jednoznačný šlágr lze ale považovat až nedělní prajzské derby mezi Kravařemi a Kobeřicemi. Domácí tvrz se pak pokusí uhájit Slavkov proti Mokrým Lazcům a neméně atraktivní dvojici tvoří vysoce postavené týmy Oldřišova a Velkých Heraltic. Aby potom byla skládačka kompletní, tak ještě musíme zmínit víkendový duel mezi Darkovičkami a Jakubčovicemi nad Odrou.

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

25.10.2017 16:14

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. V nadcházejícím kole I. A třídy se fanoušci mohou těšit na sedm zajímavých zápasů. Na půdu nováčka soutěže z Velkých Heraltic se vydají Kravaře, které hodlají potvrdit nárůst formy. V sobotním odpoledni se dále pokusí Chlebičov potvrdit doma roli favorita proti Slavkovu a Krásné Loučky chtějí oživit skomírající záchranářské naděje v duelu s Ludgeřovicemi. Nedělní dopoledne si tradičně rezervují Mokré Lazce, když tentokrát narazí na Vítkov. Po obědě pak mohou fotbaloví příznivci navštívit stadiony v Oldřišově, Kobeřicích a Bolaticích. Do Oldřišova přitom cestují Jakubčovice nad Odrou, v Kobeřicích se představí vedoucí Hlubina a Bolatice se doma střetnou s Darkovičkami. 

 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

18.10.2017 18:53

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Krajská I. A třída pomaličku směřuje do svého letošního finiše. Ve víkendovém kole této soutěže se znovu bude na co koukat. Větší část zápasů se tentokrát odehraje již v sobotním odpoledni. Fotbalisté Vítkova se pokusí oživit záchranářské naděje v souboji s Chlebičovem, Velké Heraltice se pokusí překvapit v Hlubině, Jakubčovice se střetnou s Bolaticemi a program ještě doplňuje duel mezi Ludgeřovicemi a Mokrými Lazci. V neděli bude pozornost fanoušků upřena především na atraktivní utkání Kravař s Oldřišovem, ale za zmínku jistě stojí i zbývající zápasy mezi Slavkovem a Kobeřicemi, popřípadě Darkovičkami a Krásnými Loučkami.  

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

11.10.2017 17:50

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. V nadcházejícím kole I. A třídy jistě znovu nebude nouze o překvapivé výsledky. Rozdíly mezi jednotlivými účastníky této soutěže jsou skutečně minimální, když může prakticky každý porazit každého. Emocemi se určitě nebude šetřit ve střetnutí mezi nováčky z Velkých Heraltic a Slavkova. V bitvě dvou trápících se mužstev na sebe narazí Krásné Loučky s Bolaticemi a sobotní program pak doplňuje utkání Chlebičova s Ludgeřovicemi.  V neděli dopoledne se tradičně představí Mokré Lazce, které se o body porvou s nevýraznými Darkovičkami. Tahákem celého kola jsou rozhodně zápasy Kravař s Jakubčovicemi a zejména Oldřišov s Hlubinou. Vše potom kompletuje duel favorizovaných Kobeřic s Vítkovem. 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

04.10.2017 20:28

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Ve víkendovém kole I. A třídy se opět představí všech čtrnáct účastníků soutěže. Do Jakubčovic nad Odrou se chystají sestupem ohrožené Krásné Loučky, Ludgeřovice doma přivítají Kobeřice a sobotní program ještě doplňují zápasy mezi Vítkovem a Velkými Heralticemi, popřípadě Hlubiny a Kravař. V neděli odpoledne už potřebují bodovat Bolatice, které na vlastním stadionu přivítají Mokré Lazce. Nepříznivou výsledkovou sérii chtějí přerušit i ve Slavkově, kam dorazí ambiciózní Oldřišovem a vše pak kompletuje zajímavé střetnutí mezi Darkovičkami a Chlebičovem. 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

27.09.2017 16:09

Nadcházející kolo I. A třídy nabízí dalších sedm zajímavých fotbalových klání. V sobotu jsou na programu tři zápasy. Velice atraktivní podívanou slibuje souboj ostravské Hlubiny s Jakubčovicemi nad Odrou. Rozjetý nováček z Velkých Heraltic na vlastním stadionu přivítá neméně úspěšné Ludgeřovice a fanoušci se jistě nebudou nudit ani v Chlebičově, kam dorazí Bolatice. Nedělní dopoledne tradičně vyplní utkání Mokrých Lazců, které poměří síly s Krásnými Loučkami. Ve zbývajících duelech musíme hledat favorita na domácí straně. Konkrétně se střetnou Kravaře se Slavkovem, Oldřišov s Vítkovem a Kobeřice s Darkovičkami.  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

21.09.2017 07:35

V nadcházejícím kole I. A třídy opět nebude nouze o nesmírně zajímavá fotbalová střetnutí. Tonoucí Vítkov se pokusí chytit záchranného stébla proti Kravařím. Ofenzivně laděné Jakubčovice doma narazí na zlepšující se Mokré Lazce, Ludgeřovice přivítají vedoucí Oldřišov, přičemž sobotní program uzavře duel mezi doposud nepříliš úspěšnými Krásnými Loučkami a Chlebičovem. V neděli poutá pozornost především prestižní prajzské derby Bolatic s Kobeřicemi. Slavkov se dále pokusí uhájit domácí tvrz v souboji s rozjetou Hlubinou a vše završí bitva Darkoviček s nebojácným nováčkem z Velkých Heraltic.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

13.09.2017 20:46

Víkendové kolo I. A třídy zahrnuje kompletní paletu sedmi zápasů. V sobotu jde do akce šest mužstev. Hlubina se na domácím stadionu pokusí potvrdit úlohu favorita v souboji s posledním Vítkovem. V dalších dvou utkáních na sebe narazí Chlebičov s Mokrými Lazci a Velké Heraltice s Bolaticemi. Nedělnímu odpoledni určitě vévodí atraktivní duel mezi Kravařemi a Ludgeřovicemi. Spousta fanoušků se určitě chystá také do Oldřišova, kam zavítají Darkovičky anebo do Kobeřic na zápas s Krásnými Loučkami. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na Slavkov, kde se představí rozjeté Jakubčovice nad Odrou.

 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

07.09.2017 10:47

Ve víkendovém kole I. A třídy tentokrát nalezneme pouze šest zápasů, protože utkání mezi Ludgeřovicemi a Hlubinou bylo odloženo až na listopad. V sobotním programu na sebe narazí mužstva z tabulkového podpalubí, když se střetnou Krásné Loučky s Velkými Heralticemi. Ve Vítkově se v dalším důležitém mači představí Slavkov a do Jakubčovic nad Odrou cestuje Chlebičov. Nedělní paletu zápasů tradičně spouštějí Mokré Lazce, které v dopoledním čase přivítají Kobeřice. Vše pak uzavírají bitvy mezi Bolaticemi a Oldřišovem, popřípadě Darkovičkami a Kravařemi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

31.08.2017 07:37

V nadcházejícím kole I. A třídy je tradičně na programu sedm mistrovských utkání, z nichž některá jistě přilákají do ochozů spoustu fanoušků. Hned v sobotu na sebe narazí Vítkov s nedalekými Jakubčovicemi nad Odrou. O první soutěžní výhru se poperou Velké Heraltice s Mokrými Lazci a tři body chce vyválčit i Hlubina, která doma přivítá Darkovičky. Z nedělního programu poutá největší pozornost prestižní prajzské derby mezi Kravařemi a Bolaticemi. Velice atraktivní podívanou slibuje rovněž zápas Kobeřic s Chlebičovem. Fotbalisté Oldřišova budou chtít potvrdit roli favorita proti Krásným Loučkám a Slavkov se pokusí překvapit ambiciózní Ludgeřovice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

24.08.2017 11:59

V nadcházejícím kole I. A třídy opět proběhne spousta velice zajímavých zápasů. Sobotní program startuje již v 14.00 hodin soubojem Krásných Louček s Kravařemi. O dvě hodiny později vypukne střetnutí mezi Chlebičovem a Velkými Heralticemi. Během sobotního odpoledne se ještě fanoušci mohou těšit na utkání Jakubčovic nad Odrou s Kobeřicemi a Ludgeřovic s Vítkovem. Nedělní ráno je tradičně zasvěceno fotbalu v Mokrých Lazcích, kam dorazí ambiciózní Oldřišov. Stadiony by se pak mohly slušně zaplnit i při zápasech Bolatic s Hlubinou anebo Darkoviček se Slavkovem.   

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

16.08.2017 23:34

Ve druhém mistrovském kole se konečně představí všichni účastníci I. A třídy. Během sobotního odpoledne se uskuteční čtyři zápasy. Vysoká divácká návštěva se dá očekávat hlavně ve Velkých Heralticích, kde se nováček soutěže střetne se silnými Kobeřicemi. Spousta lidí jistě dorazí i do Ludgeřovic, které nastoupí proti Jakubčovicím nad Odrou. Velmi špatné vztahy panují mezi fotbalisty Vítkova a Darkovičky, takže v jejich vzájemném souboji budou emoce prýskat na všechny strany. Sobotní program pak uzavírá utkání ambiciózní Hlubiny s mnohem skromnějšími Krásnými Loučkami. O den později budí pozornost především derby mezi nedalekými Kravařemi a Mokrými Lazci. Dále se fanoušci mohou těšit na zápasy posíleného Oldřišova s Chlebičovem a domácího Slavkova s nabuzenými Bolaticemi.   

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

10.08.2017 12:25

Příznivci I. A třídy už se nemohou dočkat nadcházejícího víkendu, kdy se dá do pohybu další soutěžní sezona. Zápasový program bohužel nebude kompletní, protože atraktivní střetnutí mezi Kobeřicemi a Oldřišovem se uskuteční až v pozdějším termínu 27. září. Ze zbývajících utkání poutá pozornost hlavně sobotní duel Chlebičova s Kravařemi a nedělní derby Darkoviček proti Ludgeřovicím. Chybu určitě neudělají ani fanoušci, kteří se vypraví do Bolatic, kde nastoupí Vítkov. V dalších třech zápasech se pak představí nováčci soutěže. Velké Heraltice prožijí náročnou premiéru v Jakubčovicích nad Odrou, Slavkov zavítá do Krásných Louček a ambiciózní Hlubina vyrazí na horkou mokrolazeckou půdu. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

14.06.2017 23:00

K velikému dramatu se schyluje v I. A třídě, kde se bude o víkendu bojovat nejen o druhou příčku tabulky, ale hlavně o udržení. Z tohoto důvodu byla všechna utkání přeložena na sobotní odpoledne. Výkop se nejprve provede v Darkovičkách, kam dorazí nedaleké Ludgeřovice, které chtějí zůstat na bedně. O půlhodiny později startuje zápas mezi Chlebičovem a Bohuslavicemi. Největší pozornost ale budí podvečerní záchranářské souboje. V přímé bitvě si to mezi sebou rozdají Krásné Loučky se Štěpánkovicemi. Podobně ohrožený Oldřišov jede do Kravař a nabuzené Mokré Lazce doma přivítají ambiciózní Jakubčovice. Ve zbývajících utkáních na sebe narazí Bolatice s Vítkovem a Štítina se Starou Bělou.

 

Jan Obludník: ve spodní řadě třetí zleva

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

08.06.2017 09:36

Moravskoslezská I. A třída pomalu spěje do finiše, když o víkendu proběhne její předposlední kolo. Větší půlka zápasů se uskuteční v sobotu. Na půdu ambiciózních Jakubčovic cestuje Chlebičov, Vítkov v domácím prostředí přivítá Darkovičky, v Ludgeřovicích se představí Štítina a již jistý postupující ze Staré Bělé hostí Štěpánkovice. V neděli budí největší pozornost důležitá záchranářská bitva mezi Oldřišovem a Mokrými Lazci. Důležitý mač čeká rovněž Krásné Loučky, které zavítají do Kravař. Beznadějně poslední Bohuslavice se pak pokusí překvapit tým rozjetých Bolatic. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

01.06.2017 09:50

Nadcházející kolo I. A třídy opět nabízí velice zajímavé zápasy. Ve čtvrteční předehrávce proti sobě nastoupí fotbalisté Vítkova a Chlebičova. Další čtyři utkání jsou na programu v sobotu. Důležitá záchranářská bitva proběhne v Krásných Loučkách, kam dorazí Oldřišov. V zbývajících duelech se na trávníku potkají týmy ze špice tabulky. Do Jakubčovic nad Odrou cestují Kravaře, Stará Bělá hostí Darkovičky a v Ludgeřovicích se představí rozjeté Bolatice. V neděli pak již jistý sestupující z Bohuslavic přivítá podobně ohrožené Mokré Lazce a vše zkompletuje zápas mezi na jaře nevýraznými Štěpánkovicemi a podobně se trápící Štítinou.  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

25.05.2017 12:31

Ve víkendovém kole I. A třídy bude opět o zábavu postaráno. Sobotní program odstartuje atraktivním zápasem Chlebičova s Ludgeřovicemi a pokračuje neméně zajímavým střetnutím mezi Štítinou a Krásnými Loučkami. V neděli dopoledne se fanoušci tradičně vypraví do Mokrých Lazců, kde se v důležité záchranářské bitvě představí Vítkov. Odpoledne přivítají Kravaře beznadějně poslední Bohuslavice, Oldřišov doma poměří síly s Jakubčovicemi, Darkovičky nastoupí proti Štěpánkovicím a na horkou půdu do Bolatic přicestuje již téměř postupující Stará Bělá.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

18.05.2017 09:33

Víkendové kolo I. A třídy znovu nabízí sedm velice atraktivních zápasů. Pět z nich se uskuteční již v sobotu. Fanoušci jsou jistě zvědaví, jak si technicky zdatné Jakubčovice poradí s hrbolatým terénem v Krásných Loučkách. Rozjetý Vítkov se dále představí doma proti silným Kravařím, trápící se Ludgeřovice přivítají Mokré Lazce, Štítina vyzve Darkovičky a na horkou půdu Staré Bělé cestuje nevýrazný Chlebičov.  Nedělnímu programu vévodí prestižní prajzské derby mezi Štěpánkovicemi a Bolaticemi. A abychom to měli kompletní, tak v posledních Bohuslavicích hostí nevyzpytatelný Oldřišov. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

11.05.2017 13:10

Další kolo I. A třídy se neúprosně blíží, takže si pojďme trošku představit skladbu víkendových zápasů. V sobotu se hrají pouze dvě utkání. Nejprve se nevýrazný Chlebičov střetne se Štěpánkovicemi, kterým se v posledních týdnech také příliš nedaří. Jednoznačnou podívanou pak lze očekávat od souboje Jakubčovic s Bohuslavicemi. V nedělním dopoledni se určitě vydejte do Mokrých Lazců, kde se ukáže tabulkový lídr ze Staré Bělé. Odpolednímu programu rozhodně vévodí bitva mezi Kravařemi a Ludgeřovicemi. Pozornost ale jistě vzbuzují i zápasy Oldřišova s Vítkovem, Bolatic se Štítinou anebo Darkoviček s Krásnými Loučkami. 

Celkový počet článků: 46

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Unie Hlubina 13 37:18 25
2 SK Moravan Oldřišov 13 33:25 24
3 TJ Sokol Kobeřice 13 31:25 21
4 TJ Sokol Velké Heraltice 13 18:21 21
5 Městský FK Kravaře 13 33:18 20
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Starý 12
2 Pavel Galvas 10
3 Denis Bořucký 10
4 Adam Šimeček 10
5 Jan Radek 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Kozelek 44 48% 0
2 Michal Pěntka 40 43% 0
3 Patrik Fiala 39 42% 1
4 Michal Gavenda 36 46% 0
5 Lukáš Stepek 36 46% 0
Zobrazit celou tabulku