Rozhovory s hráči kola Plzeňský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Po loňské sezoně máme laťku hodně vysoko, prozradil nám hráč kola Václav Ryba

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 16.09.2016 21:13 0

Ve třetím kole jste za nejlepšího hráče zvolili brankáře Hrádku Václava Rybu. V utkání s Žákavou (report zde) předvedl několik velmi zajímavých zákroků a byl hlavním strůjcem vítězství svého týmu. V nové sezoně má zatím skvělou formu a v týmu doufají, že mu vydrží i nadále.

Rozhovor

Jelikož ordinuji na pozici defenzivního záložníka, tak hodně obdivuji Toniho Kroose, prozradil nám hráč kola Jiří Petřík

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 09.09.2016 19:52 0

Ve druhém kole si Vás nejvíce získal záložník Chanovic Jiří Petřík. V utkání se Strážovem (report zde) předvedl skvělý výkon a dvěma přesnými zásahy pomohl svému týmu k přesvědčivé výhře. Chanovice prožívají excelentní vstup do sezony a nachází se na prozatimní první pozici.

Rozhovor

Ookud tu bude taková parta, tak je mi jedno, jestli hraji kraj nebo čtvrtou třídu, zní z úst Jana Šebka - hráče kola

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 02.09.2016 19:22 0

V prvním kole sezony 2016/2017 jste za nejlepšího hráče označili záložníka Chanovic Jana Šebka. V utkání s Měčínem (report zde) jedinou brankou rozhodl o těsném vítězství svého týmu. Chanovicím se tedy povedlo vstoupit do sezony vítězně, uvidíme, co od tohoto týmu můžeme letos čekat.

Rozhovor

Velkou zásluhu na našich skvělých výkonech má hlavně trenér, prozradil nám hráč roku Václav Skála

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 25.08.2016 13:37 0

Hráčem sezony 2015/2016 1.B třídy skupiny B se stal obránce Hrádku Václav Skála. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Bude to těžký zápas, ale věřím, že ho zvládneme", prozradil nám své prognózy na příští utkání hráč kola Petr Karlík

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 10.06.2016 17:42 0

Ve čtyřiadvacátém kole jste za nejlepšího hráče zvolili Petra Karlíka ze Spáleného Poříčí. V utkání s Žákavou (report zde) sice nastoupil na trávník až z lavičky, výrazně ale pozvedl hru a nakonec se stal hrdinou, když rozhodl o třech bodech pro svůj tým. V týmu určitě doufají, že bude podobné výkony předvádět i nadále, má toho ještě spoustu před sebou.

Rozhovor

"Nálada v týmu je dobrá, všichni už se těší na dokopnou", prozradil nám hráč kola Lukáš Varga

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 03.06.2016 20:29 0

Ve třiadvacátém kole si Vás nejvíce získal brankář Spáleného Poříčí Lukáš Varga. V utkání se Strážovem (report zde) předvedl skvělý výkon a byl to právě on, kdo stál u zrodu třech bodů hostí. Několika perfektními zákroky podržel svůj tým, když to nejvíce potřeboval. Nakonec si z utkání odnesl i vychytanou nulu.

Rozhovor

"Na nejvyšší příčky už asi pomýšlet nemůžeme, ale myslím si, že umístění tak do osmého místa není vůbec nereálné", prozradil nám hráč kola Milan Šlehubr

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 20.05.2016 18:27 0

V jednadvacátém kole jste za nejlepšího hráče zvolili Milana Šlehubra z Chanovic. V zápase s Hrádkem (report zde) podal velmi dobrý výkon, porážku svého týmu sice neodvrátil, patřil ale k nejlepším hráčům na hřišti a se svou hrou může být rozhodně spokojený. Chanovice sice prožívají menší výsledkovou krizi, sám hráč ale věří, že se věci obrátí k lepšímu. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Určitě bych si přál, abychom obsadili první příčku", vtipkoval hráč dvacátého kola Jiří Šefl

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 14.05.2016 10:11 0

Ve dvacátém kole si Vás nejvíce získal útočník Spáleného Poříčí Jiří Šefl. V zápase v Měčíně (report zde) potvrdil skvělou formu a dvěma góly rozhodl o další výhře svého týmu. Spálené Poříčí prožívá herní vzestup a velkou zásluhu na tom má právě jejich kanonýr. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Za mého mládí se mi líbila hra Pavla Nedvěda a Tomáše Rosického", prozradil nám hráč kola Radek Holeček

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 06.05.2016 09:58 0

V devatenáctém kole jste za nejlepšího hráče vybrali útočníka Hrádku Radka Holečka. V utkání se Starým Smolivcem (report zde) se jeho týmu dlouho nedařilo vstřelit branku a vypadalo to, že utkání půjde do penalt. V 90. minutě ale vzal vše do svých rukou kanonýr Hrádku a rozhodl o dalších třech bodech pro svůj tým. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Nikdo takový výsledek nečekal, dokonce ani my ne", reagoval na poslední vítězné utkání hráč kola Tomáš Grüner

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 29.04.2016 17:21 0

V osmnáctém kole jste za nejlepšího hráče zvolili záložníka Tomáše Grünera z Merklína. V utkání s Chlumčany (report zde) předvedl téměř dokonalý výkon a výraznou měrou pomohl svému týmu k překvapivé výhře na půdě lídra tabulky. Své skvělé představení korunoval vstřelenou brankou, celkem má na kontě tři přesné zásahy. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Od zbytku tabulky nemáme moc velký odstup, takže to bude pořád nevyzpytatelné", prozradil nám své prognózy hráč kola Václav Skála

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 22.04.2016 11:47 0

V sedmnáctém kole si Vás nejvíce získal obránce či záložník Hrádku Václav Skála. V utkání s Losinou (report zde) díky němu jeho tým dlouho držel dvoubrankové vedení, soupeři se ale povedl drtivý závěr, a tak museli hráči Hrádku rozhodnout až v penaltovém rozstřelu. Hrádečtí se ale stále mohou těšit ze skvělé výchozí pozice, okupují totiž druhé místo v tabulce.

Rozhovor

"Mým oblíbeným hráčem je Wayne Rooney", prozradil nám hráč kola Jiří Brabec

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 15.04.2016 12:44 0

V šestnáctém kole jste za nejlepšího hráče vybrali záložníka Hrádku Jiřího Brabce. V utkání s Přešticemi (report zde) se sice gólově neprosadil, ale výraznou měrou se podílel na vítězství svého týmu, i když se výhra urodila až po penaltách. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Osobní cíle asi nemám, chceme jako tým postoupit a tomu podřídíme všechno", prozradil nám hráč kola Vojtěch Syrovátko

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 09.04.2016 21:30 0

V patnáctém kole jste za nejlepšího hráče kola zvolili Vojtěcha Syrovátka z Chlumčan. V utkání s Hrádkem (report zde) jeho tým sice prohrál po penaltách, sám hráč ale patřil k těm nejlepším na hřišti a i když se nezapsal do listiny střelců, tak dělal obraně soupeře velké starosti. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

"Budeme se chtít pohybovat na nejvyšších příčkách a pokusíme se bojovat o postup do A třídy", prozradil nám Václav Mencl - hráč kola

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 01.04.2016 14:58 0

V úvodním kole jarní části Vás nejvíce zaujal výkon útočníka Žákavé Václava Mencla. V zápase se Strážovem (report zde) se dvakrát zapsal do listiny střelců a pomohl tak svému týmu k vítězství. Žákava díky jeho trefám okupuje velmi solidní pátou příčku. 

Rozhovor

"Uhráli jsme asi maximum bodů, co šlo, ale chtěli bychom jít ještě výš", prozradil nám hráč podzimu Josef Polena

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 12.02.2016 23:49 0

Hráčem podzimu 1.B třídy skupiny B se stal obránce Chanovic Josef Polena. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

Mám spíše dílčí cíle, podávat kvalitní výkony, ze kterých by tým profitoval, to jsou slova nejlepšího hráče desátého kola Michala Brady

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 30.10.2015 20:36 0

V desátém kole se Vám nejvíce zamlouval výkon záložníka Přeštic Michala Brady. V zápase se Starým Plzencem (report zde) se mu podařilo otevřít skóre a jeho trefa byla nakonec vítězná. Přeštice si díky této výhře pohlídaly třetí pozici a nadále mohou stahovat náskok vedoucích Chlumčan. Pojďme se podívat, co nám hráč prozradil v našem rozhovoru.

Rozhovor

Rádi bychom se drželi v první pětce, to jsou slova nejlepšího hráče devátého kola Jakuba Chalupného

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 23.10.2015 20:31 0

V devátém kole v anketě o nejlepšího hráče zvítězil záložník Jakub Chalupný z Chanovic. V zápase se Strážovem (report zde) byl hlavním strůjcem vítězství svého týmu, připsal si dokonce i úspěšnou trefu, která byla nakonec rozhodující. Chanovice se i díky jeho stoupajícím výkonům vyšplhali na šestou příčku.

Rozhovor

Líbilo by se nám umístění na špici tabulky, zní z úst Jana Viktory - hráče kola

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 02.10.2015 19:52 0

V šestém kole se Vám nejvíce zamlouval výkon hráče Přeštic, který svým gólem pomohl svému týmu rozdrtit Merklín (report zde). V našem rozhovoru nám prozradil například vyhlídky do dalšího zápasu.

Rozhovor

Venku se nám docela daří, ale musíme zabrat na domácím hřišti, to jsou slova brankáře Losiné Michala Štěpánovského

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 25.09.2015 20:55 0

Po pátém kole v naší anketě Hráč kola opět zvítězil brankář. Tentokrát to byl Michal Štěpánovský z Losiné, který si o víkendu připsal první start a hned pomohl svému týmu k vítězství proti Strážovu (report zde). V našem rozhovoru nám prozradil například ambice Losiné v probíhající sezoně.

Rozhovor

Naším cílem je klidný střed tabulky, prozradil nám brankář Hrádku Václav Ryba

 Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 19.09.2015 11:00 0

Ve čtvrtém kole jste za hráče kola zvolili brankáře Václava Rybu. V zápase s Losinou skvělým výkonem a svým druhým čistým kontem v sezoně potvrdil, že je velkou oporou týmu (report ze zápasu si můžete přečíst zde). Hrádek se i díky němu zatím může pyšnit třetím místem v tabulce. Pojďme se podívat, co nám prozradil v našem rozhovoru.

Celkový počet článků: 20

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Přeštice B 5 32:6 15
2 TJ Sokol Křimice 5 21:1 15
3 TJ Chotěšov 5 13:5 11
4 SK Klatovy 1898 B 5 25:10 9
5 TJ Dobřany 5 12:8 9
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Půta 12
2 Martin Tušek 8
3 Jakub Szedmák 7
4 Patrik Žák 6
5 Josef Schamberger 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Klik 23 65% 0
2 Jaroslav Rajt 23 65% 0
3 Lukáš Běloch 22 62% 0
4 Miroslav Kašák 22 62% 0
5 petr hruska 20 57% 0
Zobrazit celou tabulku