TOMEŠ Vítězslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kobeřice B - Hněvošice 2:1 (1:1) 20.04. 16:00 -
Vávrovice B - Hradec B 1:4 (0:2) 14.04. 16:00 -
Radkov - Otice 0:5 (0:1) 13.04. 16:00 -
Litultovice - Březová 0:2 (0:2) 07.04. 15:00 -
Budišov B - Radkov 3:4 (2:1) 30.03. 15:30 -
Hlavnice - Štítina 0:8 (0:4) 23.03. 15:00 -
Chlebičov B - Budišovice 4:5 (2:3) 05.11. 14:00 -
Jakartovice - Kozmice B 3:4 (1:3) 04.11. 14:00 -
Hradec B - Melč 1:3 (0:1) 22.10. 13:30 -
Dobroslavice - Oldřišov B 3:6 (2:1) 21.10. 14:30 -
Chuchelná B - Darkovičky B 4:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Otice - Holasovice 4:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Holasovice - Hradec B 0:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Stěbořice - Štítina 1:3 (1:2) 07.10. 15:00 -
Sudice - Kobeřice B 2:2 (2:0) 01.10. 15:00 -
Radkov - Brumovice 1:5 (0:2) 30.09. 15:00 -
Štítina - Litultovice 4:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Dobroslavice - Skřipov 1:3 (1:0) 02.09. 16:00 -
Deštné - Větřkovice 0:3 (0:2) 27.08. 16:30 -
Chvalíkovice - Háj B 0:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Žimrovice - Slavkov B 2:1 (2:1) 19.08. 16:30 -
Vávrovice - Březová 3:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Chuchelná - Jakartovice 3:5 (2:3) 18.06. 15:30 -
Otice - Hradec B 2:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Komárov - Háj B 4:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
Melč - Deštné 4:3 (2:0) 03.06. 17:00 -
Palhanec - Vávrovice B 1:1 (1:0) 27.05. 16:00 -
Holasovice - Slavkov B 2:3 (0:2) 21.05. 17:00 -
Hradec B - Větřkovice 3:1 (1:1) 14.05. 13:30 -
Radkov - Štáblovice 2:6 (0:0) 13.05. 16:30 -
Chuchelná - D.Benešov B 2:3 (1:2) 07.05. 15:30 -
Žimrovice - Březová 2:2 (0:1) 06.05. 16:30 -
Suché Lazce - Chlebičov B 1:4 (0:0) 22.04. 14:00 -
Komárov - Suché Lazce 1:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Radkov - Brumovice 2:5 (1:1) 15.04. 16:00 -
Štěpánkovice B - Darkovičky B 1:1 (1:1) 08.04. 15:30 -
D.Benešov B - Jakartovice 0:5 (0:3) 02.04. 15:30 -
Otice - Slavkov B 2:0 (0:0) 01.04. 15:30 -
Jakartovice - Těškovice 1:1 (1:1) 25.03. 15:00 -
Dolní Životice - Štítina 0:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Štáblovice - Slavkov B 3:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Jakartovice - Štítina 2:2 (1:0) 22.10. 14:30 -
Skřipov - Komárov 2:4 (0:2) 15.10. 15:00 -
Litultovice - Chuchelná 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Otice - Větřkovice 7:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Hradec B - Štáblovice 0:6 (0:3) 08.10. 12:00 -
Těškovice - Dolní Životice 4:2 (3:0) 05.10. 17:00 -
Háj B - P. Polom B zrušen -
Otice - Holasovice 4:2 (3:0) 24.09. 15:30 -
Brumovice - Otice 0:2 (0:0) 17.09. 15:30