Redaktor: Jakub Kadlec

Reportáž

Úněšov doma porazil dotírající Dioss


Ve třináctém kole se potkaly týmy z vrhu tabulky - na konec podzimu šlágr.

 


Reportáž

Žihle doma v závěru podzimu porazila Hunčice


Poslední kolo přineslo duel mezi Žihlí a Hunčicemi... A bylo z toho drama.


Rozhovor

"Nic podcenil nehodláme" říká o přípravě na jaro Jakub Mižár

Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
Plzeňský Plzeň - Sever 30.11.2016 19:45 Jakub Kadlec 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Sparta venku obrala Nekrmíř


Třinácté kolo nám divákům nabídlo duel mezi TJ Nekmíří a TJ Spartou Sulkov. Sparta do zápasu vstoupila aktivněji, už ve třetí minutě šla do vedení. Rozhodně neusla na vavřínech, za 10 minut už vedla o 2 góly. Domácí pak ve 34. minutě zvládli dát na 1:2, ale ve 40 minutě Straka zkompletoval hattrick.

Druhý poločas už nenabídl tolik gólů, v 52. minutě Berna zvýšil na 1:4 pro hosty, to bylo ale to poslední, co se událo.


Reportáž

Vaz Baltazar Aleada Martim Santos skolil Dobříč


Poslední kolo podzimní části ligy připravilo souboj mezi Viktorií Úlice a Sokolem Dobříč.

První poločas byl pro diváky ne příliš atraktivní, gól padl až v poslední minutě. To šla do vedení Viktoria Úlice.

Druhý poločas už byl o něco zajímavější. Viktoria dokzala mezi 75. a 85. minutou vstřelit tři branky, o dvě se postaral Vaz Baltazar Aleada Martim Santos a gól Dobříče nakonec už nic s výsledkem nedokázal udělat.


Reportáž

Baník doma porazil jasně Trnovou


Poslední kolo přineslo zápas mezi Baníkem a Trnovou. Nakonec se z výhry radoval domácí Baník.

Domácí šli rychle do vedení, skóre otevřeli už v 6. minutě. Hosté dokázali následněve 12 minutě srovnat, ale za 4 minuty už Kamenný Újezd znova vedl. Toto vedení ve 40. minutě navýšil Krúpa, který za necelý poločas dokázal zkompletovat hattrick!

Druhá půle nepřinesla žádný zvrat, domácí ji ovládli v poměru 2:1 a v celkovém součtu tedy Baník doma zdolal Trnovou 5:2!


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

19.11.2016 16:12 Jakub Kadlec 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Cvachouček řádil a Dioss má tři body


12. kolo podzimní části ligy přineslo souboj celků TJ Dioss Nýřany B a TJ Svornost Hvozd. Do zápasu šli jako favorité domácí a tuto roli nakonec také naplnili.

Do vedení šli velmi brzy, již v 7. minutě otevřel skóre Cvachoušek. Po 45 minutách bylo skóre 3:1 pro Dioss. Druhá půle nepřinesla zásadní změnu, Nýřany ji ovládly poměerm 2:1 a v celkovém součtu tak zvítězily 5:2.


Reportáž

Viktoria venku obrala nadějné Hunčice


Ve dvanáctém kole podzimní části ligy se střetly celky TJ Sokol Hunčice a SK Viktoria Úlice. Zápas dopadl lépe pro druhý jmenovaný tým.

Hosté šli rychle do vedení, skóre otevřeli už ve čtvrté minutě. Po konci první půle vedli nakonec 3:1. Druhý poločas měl v podstatě podobný průběh, domácí se trefili jednou a snížili na rozdíl jednoho gólu, pak ale přišly tři zásahy hostů a bylo vymalováno.


Reportáž

Kamenný Újezd předvedl obrat a nakonec vyhrál v penaltách


Ve dvanáctém kole se potkaly celky TJJ Sokol Dobříč a TJ Baník Kamenný Újezd. Zápas to byl jako na houpačce.

Jako první skŕovali hosté. Ve 20. minutě se za Kamenný Újezd trefil Marek Sochor. Domácí v zápětí odpověděli, ve 31. minutě srovnal Vít Schneider.

Po začátku druhé půle se hráči Dobříče prosadili podruhé, do vedení je poslal gólem V. Zeman. Hosté ale na to dokázali zareagovat, v 54. minutě se proasdil Filip Krúpa a bylo znova srovnáno.

Zápas došel až k penaltám, v těch byli lepší hosté a nakonec brali i o bod více.


Reportáž

Lídr z Úněšova padl, o překvapení se postarala Sparta Sulkov!!


Dvanácté kolo přichystalo duel mezi TJ Spartou Sulkov a TJ Slavií Úněšov... Všichni čekali, upřímě, včetně mě samotného, že zápas jasně ovládne Slavia. Všichni až na 11 statečných ze Slukova.

První půle byla bezbranková. Ne, že by se nebylo na co koukat, o trochu tvrdší hře svědčí i například žlutá karta Mižára ze 34. minuty. Ale branky se diváci nedočkali.

Druhá pětačtyřicetiminutovka už góly přinesla, přesněji dva. V 68. minutě se záložník Martin Straka dokázal prosadit jako první a načal ono překvapení. Netrvalo to dlouho a vedení domácích se zdvojnásobilo, v 71. minutě se o to postaral záložník Petr Hejzek.

Hosté pak tlačili, bušili na vrata Sparty, ta je ale k ničemu nepustila. Sulkov se tedy stal prvním týmem, ketrý letos dokázal porazit Spartu Sulkov!


Reportáž

Vranov venku porazil Holostřevy a upevnil si pozici na čtvrtém místě


Dvanácté kolo přineslo duel mezi TJ Sokolem Holostřevy a TJ Jiskrou Vranov. Druhý zmiňovaný celek nakonec z utkání vyšel jako vítěz. V prvním poločase se jako první prosadil ve 36. minutě bek Jan Petřina.

Druhá pětačtyřicetiminutovka taktéž nebyla na góly nikterak bohatá, ale nějaké gólové momenty nám přinesla. Všechny byly ale do sítě domácích. Nejdříve se v 75. minutě prosadil Zdeněk Budek, následně poté v 85. minutě upravil na konečných 0:3 pro Jiskru J. Spievak...


Reportáž

Damnov si venku poradil s Bernarticemi


Ve dvanáctém kole se potkaly TJ Sokol Bernartice a TJ Sokol Damnov B. Zápas začali lépe hosté, kteří v první půli po gólech Janků a Majerčíka šli do vedení 2:0. Druhá půle už byla na góly bohatší.

Běžela 47. minuta a K. Moravec snižoval na 1:2. Poté přišli na řadu Damnovští. Nejprve v 50. minutě dal svůj druhý gól Janků, posléze ho brankově napodobil Erik Šály a v 61. minutě dával již na 5:1 pro hosty P. Kolář.

Karel Moravec sice o minutu později přidal také svůj druhý gól, ale P. Kolář a Tomáš Majerčík si taktéž připsali své druhé góly a stanovili tak skóre na konečných 2:7...


Reportáž

Studánka si venku poradila s Brodem


V e dvanáctém kole se střetly celky FK Brod nad Tichou a TJ Dynamo Studánka B. Lídr soutěže nezklamal a dle očekávání si odvezl 3 body. Utkání to bylo po většinu času vyrovnané, hosté sice ve 47. minutě adli první gól zásluhou Berky, domácí ale ani ne za dvě minuty srovnali krok.

Až zásluhou Uhlíře hosté Brodu utekli. Nejprve se J. Uhlíř trefil v 61. minutě /vítězná trefa), následně pak o deset minut později podruhé. V 76. minutě pak Marek Berka už dával pojistku na 4:1.


Celkový počet článků: 244