13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Zápas byl zrušen

Sparta venku obrala Nekrmíř

34. M. Kochan - 3. M. Straka , 13. M. Straka , 40. M. Straka (p.) , 52. M. Beran
0

Třinácté kolo nám divákům nabídlo duel mezi TJ Nekmíří a TJ Spartou Sulkov. Sparta do zápasu vstoupila aktivněji, už ve třetí minutě šla do vedení. Rozhodně neusla na vavřínech, za 10 minut už vedla o 2 góly. Domácí pak ve 34. minutě zvládli dát na 1:2, ale ve 40 minutě Straka zkompletoval hattrick.

Druhý poločas už nenabídl tolik gólů, v 52. minutě Berna zvýšil na 1:4 pro hosty, to bylo ale to poslední, co se událo.