10.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Studánka opět padla, tentokrát ji porazila jedenáctá Zhoř!

0

Desáté kolo nabídlo souboj mezi prvním a jedenáctým týmem tabulky. Na první pohled, tedy papírově, by se zdálo, že to bude jasný zápas. Jasný byl, ale naopak.

Domácí šli do vedení trefou Černého, vzápětí ale srovnal Berka. Do konce prvního poločasu pak hosté dali na 2:1 a dokonce na 3:1 zásluhou Swienczyka.

Druhá pětačtyřicetiminutovka ale byla v režii domácích. Dokázali rychle vyrovnat, a nejen to. Po devadesáti minutách svítilo skóre 6:3 pro domácí!!

TJ Jiskra Zhoř
S. Vozabule [-] - J. Demeter [-] , P. Bartoš [-] , J. Vraný [-] (85. J. Janeček [-] ) , J. Černý [-] , R. Kaiser [-] , K. Machovský [-] (58. M. Pleško [-] ) , J. Soustružník [-] , L. Hakel [-] , D. Kuchár [-] , M. Bureš [-]

TJ Dynamo Studánka B
M. Horáček [-] - J. Honzátko [-] , R. Černý [-] , L. Klas [-] - M. Bureš [-] , J. Černý [-] , J. Jílek [-] , M. Berka [-] - P. Morgenstein [-] , K. Swienczyk [-] - J. Síka [-]

ŽK: 53. D. Kuchár - 72. J. Síka .
Počet diváků: 16. Rozhodčí: Friedenberger Karel - SOBÍČEK Milan (N), ČERNOVSKÝ Zbyněk (N).