12.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

Studánka si venku poradila s Brodem

49. P. Jonáš - 47. M. Berka , 61. J. Uhlíř , 71. J. Uhlíř , 76. M. Berka
0

V e dvanáctém kole se střetly celky FK Brod nad Tichou a TJ Dynamo Studánka B. Lídr soutěže nezklamal a dle očekávání si odvezl 3 body. Utkání to bylo po většinu času vyrovnané, hosté sice ve 47. minutě adli první gól zásluhou Berky, domácí ale ani ne za dvě minuty srovnali krok.

Až zásluhou Uhlíře hosté Brodu utekli. Nejprve se J. Uhlíř trefil v 61. minutě /vítězná trefa), následně pak o deset minut později podruhé. V 76. minutě pak Marek Berka už dával pojistku na 4:1.

FK Brod nad Tichou
B. Marek [-] - Z. Pytlík [-] (46. D. Novák [-] ) , Z. Bohata [-] (46. A. Janovec [-] ) , P. Jonáš [-] , M. Marek [-] , V. Křehlík [-] , M. Hišem [-] , F. Janda [-] (71. D. Bernard [-] ) , L. Kopáček [-] , O. Haník [-] , M. Majer [-] (46. J. Mlynár [-] )

TJ Dynamo Studánka B
M. Horáček [-] (46. T. Moravec [-] ) - L. Klas [-] , L. Honzík [-] , J. Honzátko [-] , D. Lončík [-] - J. Jílek [-] (76. J. Síka [-] ) , R. Černý [-] , M. Bureš [-] , J. Černý [-] , M. Berka [-] - J. Uhlíř [-]

ŽK: 67. M. Hišem - 35. D. Lončík , 77. J. Síka .
Počet diváků: 38. Rozhodčí: Friedenberger Robert - KOPÁČEK Radek (N), LIPCHAVSKÝ Josef (N).