Damnov si venku poradil s Bernarticemi

0

Ve dvanáctém kole se potkaly TJ Sokol Bernartice a TJ Sokol Damnov B. Zápas začali lépe hosté, kteří v první půli po gólech Janků a Majerčíka šli do vedení 2:0. Druhá půle už byla na góly bohatší.

Běžela 47. minuta a K. Moravec snižoval na 1:2. Poté přišli na řadu Damnovští. Nejprve v 50. minutě dal svůj druhý gól Janků, posléze ho brankově napodobil Erik Šály a v 61. minutě dával již na 5:1 pro hosty P. Kolář.

Karel Moravec sice o minutu později přidal také svůj druhý gól, ale P. Kolář a Tomáš Majerčík si taktéž připsali své druhé góly a stanovili tak skóre na konečných 2:7...

Počet diváků: 28. Rozhodčí: HORVÁTH Jan - HAJTMAN Jaroslav (N), HOHLER Petr (N).