10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

--

Manětín doma zdolal Hvozd

0

TJ Sokol Manětín doma přivítal v 11. kole Svornost Hvozd. Do utkání vstoupili lépe hosté, v desáté minutě otevřel skóre D.Šlehofer, ale ještě v první půli stihli domácí zásluou Turečka a Kelenta otočit. Ve druhém poločase pak pojišťoval na 3:1 Sekerák (77. minuta)...

TJ Sokol Manětín
J. Kronďák [-] - V. Kopelent [-] , J. Trojan [-] , P. Babic [-] , P. Zelenka [-] , D. Janouškovec [-] , M. Tureček [-] (82. J. Kolesa [-] ) , J. Kala [-] (75. L. Tintěra [-] ) , J. Barchanski [-] , P. Sekerák [-] , R. Vandrovec [-]

TJ Svornost Hvozd
J. Setikovský [-] - T. Ceperko [-] , Z. Reif [-] , F. Kolář [-] , D. Jurinec [-] , R. Černý [-] , D. Šlehofer [-] , V. Venta [-] , J. Schön [-] , J. Běhounek [-] , F. Vraštil [-]

ŽK: 24. V. Kopelent - 60. J. Schön , 85. R. Černý , 90. V. Venta .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: RAUCH Pavel - KRONĎÁK, ING. Jan (N), HANUS František (N).