12.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Vranov venku porazil Holostřevy a upevnil si pozici na čtvrtém místě

0

Dvanácté kolo přineslo duel mezi TJ Sokolem Holostřevy a TJ Jiskrou Vranov. Druhý zmiňovaný celek nakonec z utkání vyšel jako vítěz. V prvním poločase se jako první prosadil ve 36. minutě bek Jan Petřina.

Druhá pětačtyřicetiminutovka taktéž nebyla na góly nikterak bohatá, ale nějaké gólové momenty nám přinesla. Všechny byly ale do sítě domácích. Nejdříve se v 75. minutě prosadil Zdeněk Budek, následně poté v 85. minutě upravil na konečných 0:3 pro Jiskru J. Spievak...