6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Stará Hlína i ve třetím zápase vyhrála, doma sestřelila Novosedly 4:0

18

Fotbalisté Staré Hlíny v 6. kole Okresního přeboru zvítězili nad Novosedly 4:0. Domácí se radovali dvakrát v úvodní půli, když se nejdříve trefil Martin Hladílek a po něm Tomáš Maruška. Hladílek svým druhým gólem v zápase po pauze zvýšil vedení domácích už na 3:0, poslední hřebíček do novosedelské rakve vstřelil v 76. minutě Miroslav Pfeifer.

FK Stará Hlína
Vladimír Hadač (hráč): Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a již ve třetí minutě po krásné akci skórovali. Nadále jsme diktovali tempo hry a vytvářeli si slibné příležitosti. V určitých momentech se v soubojích přiostřovalo, jak už to v derby bývá. Ke konci prvního poločasu se nám podařilo díky Maruškovi vstřelit druhou branku a jít do kabin s vedením 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili úplně opačně než do toho prvního a soupeř nás prvních patnáct minut přehrával. Naštěstí si nedokázal vytvořit žádnou šanci. Naopak jsme dokázali 59. minutě, po povedené brejkové akci, udeřit potřetí, když se trefil podruhé v zápase Hladílek. Po této brance jsme se uklidnili a opět ovládli hrací pole. V 76. minutě jsme přidali díky Pfeiferovi čtvrtou pojistku a dotáhli tak utkání do vítězného konce.

D. Kalaj [-] - T. Balek [-] , J. Hrbek [-] , M. Šauer [-] , T. Janda [-] - P. Dolejší [-] , M. Vonka [-] , R. Chmátal [-] , T. Maruška [-] - M. Hladílek [-] , M. Benda [-]