Redaktor: Jan Valenta


Rozhovor

Musel jsem na to čekat čtvrt století, říká hráč kola Vlastimil Štěrba

 Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
Jihočeský Jindřichův Hradec 25.06.2022 13:46 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Chytalo se mi dobře jako vždy na domácím plácku, říká hráč kola Patrik Brousek

 Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
Jihočeský České Budějovice 25.06.2022 13:39 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Čekal jsem, že budeme v první pětce, shrnuje konec sezóny hráč kola Daniel Kroupa

 Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
Jihočeský Jindřichův Hradec 21.06.2022 16:29 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

 Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
Jihočeský Jindřichův Hradec 21.06.2022 11:36 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

 Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
Jihočeský České Budějovice 20.06.2022 13:11 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Stará Hlína opět spustila kanonádu, Nové Včelnici nastřílela pět gólů za poločas


V utkání 26. kola Okresního přeboru si Stará Hlína vyšlápla na poslední Novou Včelnici. Hosté svůj úkol splnili beze zbytku výhrou 8:1. Náskok si vypracovali už v první půli góly Vonky, Šauera a Širhala. Ve druhé půli pak Včelnici nasázeli dokonce pět branek, přičemž hattrickem se na tom podílel Mojmír Vonka a David Širhal. Čestný úspěch domácích zaznamenal Tušil. Rezerva Nové Včelnice skončila na posledním místě a loučí se s Okresním přeborem. 


Reportáž

Novosedly rozstřílely Staré Hobzí na jeho hřišti, dvakrát se trefil Hrubý


Ve 26. kole Okresního přeboru podlehli fotbalisté Starého Hobzí Novosedlům 0:7. Hosté šli do vedení už v úvodní desetiminutovce zásluhou branek Hrubého a Hladílka. Vývoj utkání se zlomil těsně před poločasem, kdy se prosadil hostující Mazanec. Po přestávce se podruhé v utkání prosadil Hladílek, k němu se přidal Kroupa a Malý. V závěru utkání další branku do sítě Hobzí dopravil Hrubý.


Reportáž

Strmilov si v divokém duelu poradil s Popelínem, rozhodl Nečeda


Fotbalisté Strmilova zvítězili ve 26. kole Okresního přeboru nad Popelínem 3:2 a nakonec skončili na druhém místě. Domácí po prvním poločase vedli díky Hanzalovi. Ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel a padly celkem čtyři branky. Postupně se trefili strmilovský Procházka, dvakrát Pacholík a rozhodujcíc branku vstřelil Nečeda.


Reportáž

Lásenice přehrála Chlum a už není poslední


Fotbalisté Lásenice přestříleli ve 26. kole Chlum. První poločas skončil bez branek. Diváci se dočkali branek až v posledních dvaceti minutách. Domácí šli do vedení díky Demeterovi. Hosté ale vstřelili dvě branky a utkání otočili. O tři minuty později ale domácí vyrovanali díky Kandlovi. Jenže poslední slovo měl Heřmánek a Lásenice slaví cenné vítězství.


Reportáž

Peč si odvezla všechny body z Kunžaku


Fotbalisté Peče v posledním kole Okresního přeboru dokázali zvítězit v Kunžaku 2:1. Vše podstatné se odehrálo až ve druhém poločase, nejprve se trefil Novák a dvě minuty na to Kašpárek. Domácí už stačili pouze snížit Fáberem. Peč skončila na pátém místě, Kunžak se propadl až na osmou pozici.


Reportáž

Suchdol rozmetal Číměř, diváci viděli osm branek


Fotbalisté Suchdola ve 26. kole Okresního přeboru porazili s přehledem Číměř. Domácí se ujali vedení v 10. minutě zásluhou Trmala. Pak už to padalo do hostujcící sítě jako na běžícím pásu a skóre se zastavilo na čísle 8:0. Dvě branky vstřelily Koranda a Čáp. 


Reportáž

FOTO: Šlágr kola mezi Stráží a Slavonicemi gól nenabídl


Bitva o první postupové místo mezi Stráží a Slavonicemi skončila bez branek. Stále tak platí, že vedoucí celek Okresního přeboru postupuje do I.B. třídy. Stráž díky remíze přišla o druhé místo.


Reportáž

Chrášťany otočily duel s Mladým, přesto skončily na posledním místě


Souboj na půdě posledních Chrášťan se stal proti fotbalistům z Mladého hořkosladkým. Hosté se sice po prvním poločase ujali vedení díky Vokáčovi a Vrzalovi. Na konci druhého poločasu ale domácí fotbalisté zázračně výsledek otočili. Výhra 3:2 domácím nikterak nepomohla, Mladé i přes prohru zůstalo na čtvrtém místě tabulky.


Reportáž

Kamenná si v divokém duelu poradila s mistrem, hattrickem se blýskl Roman Valíček


Fotbalisté Kamenné zvítězili ve šlágru 26. kola nad první Včelnou 6:2 a naplno jí oplatili podzimní porážku. První poločas byl ještě vcelku vyrovaný, ve druhé půli už domácí jasně dominovali a svého tabulkového souseda porazili velkým rozdílem. Už jistý šampion III. třídy prohrál po osmi zápasech.


Reportáž

Nové Hodějovice porazily Týn a poslaly ho na osmé místo


Fotbalisté Nových Hodějovic ve 26. kole porazili rezervu Týna nad Vltavou bez problémů 2:0. Domácí tak končí na devátém místě, naopak hosté jsou o jednu příčku před nimi. O výsledku zápasu rozhodl už první poločas. Nejprve se trefil Kutheil, ve druhém poločase pečetil výhru Rudolf.


Reportáž

Stropnice porazila rezervu Čtyř Dvorů a není poslední


Fotbalisté Horní Stropnice se rozloučili se sezonou výhrou 2:1 nad rezervním týmem Čtyř Dvorů. Rozhodující branku vstřelil deset minut před koncem Jindřich Haňur. Horní Stropnice si triumfem zajistila předposlední místo, které asi po podzimu čekal málokdo. Čtyři Dvory skončily dvanácté.


Celkový počet článků: 2274