Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
2023-2024
-
Jarošov - Třebětice B 83-11-6 % 3:1 (1:1) 19.08. 13:30 -
Lodhéřov - St. Hobzí 55-10-35 % 2:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Strmilov - St. Hlína 55-10-35 % 3:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Bystřice B - Kunžak 80-10-10 % 8:2 (3:1) 19.08. 17:00 -
Lásenice - Novosedly 43-19-38 % 5:2 (1:0) 20.08. 15:00 -
Dačice B - Suchdol B 90-10-0 % 4:0 (3:0) 20.08. 17:00
-
Jarošov - Strmilov 26-26-48 % 1:3 (1:0) 26.08. 10:30 -
St. Hlína - Lodhéřov 77-14-9 % 6:3 (3:2) 26.08. 17:00 -
Kunžak - Dačice B 23-5-72 % 1:8 (0:4) 26.08. 16:00 -
Třebětice B - Novosedly 74-9-17 % 2:0 (1:0) 27.08. 15:00 -
St. Hobzí - Bystřice B 4-9-87 % 3:3 (1:1) 27.08. 15:00 -
Suchdol B - Lásenice 52-13-35 % 3:4 (3:2) 27.08. 17:00
-
Lodhéřov - Jarošov 38-33-29 % 1:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Novosedly - Suchdol B 76-14-10 % 1:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Strmilov - Třebětice B 81-5-14 % 2:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Bystřice B - St. Hlína 59-9-32 % 4:0 (3:0) 02.09. 17:00 -
Lásenice - Kunžak 95-5-0 % 5:3 (2:1) 03.09. 15:00 -
Dačice B - St. Hobzí 95-5-0 % 9:0 (2:0) 03.09. 17:00
-
Jarošov - Bystřice B 36-18-46 % 4:1 (2:0) 09.09. 13:30 -
St. Hlína - Dačice B 14-23-63 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Kunžak - Novosedly 41-32-27 % 2:4 (2:1) 10.09. 15:00 -
Strmilov - Lodhéřov 91-0-9 % 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
St. Hobzí - Lásenice 59-18-23 % 1:0 (0:0) 10.09. 15:00 -
Třebětice B - Suchdol B 90-5-5 % 3:0 (0:0) 10.09. 15:00
-
Lodhéřov - Třebětice B 24-24-52 % 0:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Novosedly - St. Hobzí 56-32-12 % 1:3 (1:2) 16.09. 16:30 -
Bystřice B - Strmilov 40-32-28 % 3:5 (3:2) 17.09. 14:00 -
Lásenice - St. Hlína 8-12-80 % 0:5 (0:3) 17.09. 15:00 -
Dačice B - Jarošov 72-4-24 % 6:2 (4:1) 17.09. 16:30 -
Suchdol B - Kunžak 80-16-4 % 7:1 (3:0) 17.09. 16:30
-
Jarošov - Lásenice 100-0-0 % 2:1 (1:0) 23.09. 13:00 -
Lodhéřov - Bystřice B 22-17-61 % 6:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
St. Hlína - Novosedly 83-11-6 % 4:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Strmilov - Dačice B 55-17-28 % 2:3 (1:1) 23.09. 13:30 -
St. Hobzí - Suchdol B 83-11-6 % 0:2 (0:1) 24.09. 15:00 -
Třebětice B - Kunžak 100-0-0 % 4:2 (2:1) 24.09. 15:00
-
Kunžak - St. Hobzí 34-33-33 % 6:4 (2:2) 01.10. 15:00 -
Novosedly - Jarošov 15-5-80 % 0:6 (0:0) 30.09. 16:00 -
Suchdol B - St. Hlína 10-14-76 % 3:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Bystřice B - Třebětice B 60-15-25 % 4:1 (4:1) 01.10. 11:00 -
Lásenice - Strmilov 14-5-81 % 0:5 (0:2) 01.10. 15:00 -
Dačice B - Lodhéřov 90-0-10 % 1:2 (0:2) 01.10. 16:00
-
Jarošov - Suchdol B 95-0-5 % 5:3 (3:2) 07.10. 12:30 -
Lodhéřov - Lásenice 79-5-16 % 1:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
St. Hlína - Kunžak 89-0-11 % 2:8 (2:3) 07.10. 16:00 -
Strmilov - Novosedly 100-0-0 % 4:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Bystřice B - Dačice B 32-36-32 % 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Třebětice B - St. Hobzí 95-5-0 % 3:0 (3:0) 08.10. 15:00
-
Kunžak - Jarošov 9-18-73 % 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Novosedly - Lodhéřov 33-14-53 % 4:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
St. Hobzí - St. Hlína 23-23-54 % 2:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Lásenice - Bystřice B 23-5-72 % 7:2 (2:2) 15.10. 15:00 -
Dačice B - Třebětice B 71-19-10 % 1:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
Suchdol B - Strmilov 18-18-64 % 4:0 (2:0) 15.10. 15:30
-
Jarošov - St. Hobzí 95-0-5 % 8:3 (5:1) 21.10. 12:00 -
Lodhéřov - Suchdol B 39-39-22 % 1:4 (0:1) 21.10. 15:30 -
Strmilov - Kunžak 83-11-6 % 3:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Bystřice B - Novosedly 75-10-15 % 1:2 (0:2) 22.10. 14:00 -
Třebětice B - St. Hlína 80-15-5 % 6:2 (2:2) 22.10. 15:00 -
Dačice B - Lásenice 90-0-10 % 7:3 (2:3) 22.10. 15:30
-
St. Hobzí - Strmilov 5-14-81 % 1:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
St. Hlína - Jarošov 14-9-77 % 3:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Kunžak - Lodhéřov 66-10-24 % 6:2 (2:1) 28.10. 14:30 -
Suchdol B - Bystřice B 95-5-0 % 3:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Novosedly - Dačice B 23-5-72 % 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Lásenice - Třebětice B 29-19-52 % 4:2 (3:0) 29.10. 14:30
Rozhovory
- Snad se nám podaří na jaře dostat do horní půlky tabulky, říká hráč kola Daniel Kroupa
- Nikdy neodmítnu jedno pozápasové pivo, směje se hráč kola Karel Trmal
- Z tohohle vítězství jsem měl obzvlášť radost, říká hráč kola Pavel Biernat
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Jiskra Strmilov | 11 | 32:16 | 27 |
2 | Sokol Jarošov nad Nežárkou | 11 | 33:26 | 19 |
3 | FK Dačice B | 11 | 42:20 | 19 |
4 | FK Sokol Třebětice B | 11 | 25:18 | 19 |
5 | Sokol Suchdol nad Lužnicí B | 11 | 30:20 | 19 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Filip Koranda | 16 |
2 | Martin Hladílek | 15 |
3 | Jan Demeter | 11 |
4 | Patrik Bednář | 10 |
5 | Petr Bastl | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav Mynář | 40 | 60,6% | 0 |
2 | Venca Likeš | 39 | 59,1% | 1 |
3 | Martin Stejskal | 38 | 57,6% | 0 |
4 | Matěj Distel | 38 | 57,6% | 0 |
5 | Radek Devera | 37 | 56,1% | 0 |
Nejnovější události
J. Mynář 19:46 16.3.2024 Tip: výhra domácích Novosedly J. Mynář 19:46 16.3.2024 Tip: výhra hostů Jarošov J. Mynář 19:46 16.3.2024 Tip: výhra hostů St. Hlína J. Mynář 19:46 16.3.2024 Tip: výhra domácích Bystřice J. Mynář 19:46 16.3.2024 Tip: výhra domácích Lásenice