Míříte o víkendu na fotbal? Zašlete nám ze zápasu fotky nebo reportáž!

0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

 

POSÍLÁNÍ INFORMACÍ A FOTEK ZE ZÁPASŮ

 

Na fotbalunas.cz mají příznivci klubů možnost, jak snadno a rychle k libovolnému zápasu sdílet nejen fotky, ale třeba i krátký popis gólových situací a jiných zajímavostí, které o zápasu víte, nebo jste je osobně viděli. 

 

Fotky a informace nám muže přes růžové tlačítko poslat úplně každý registrovaný uživatel. Pokud jím ještě nejste, zabere to jen dvě minuty. Chcete se s fanoušky podělit třeba i fotky z rozcvičky nebo oslavy vítězství po zápase? Také žádný problém! Vše bude redaktorem fotbalunas.cz rychle zveřejněno.

 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE!

 

STRUČNÝ NÁVOD PRO ZASÍLÁNÍ INFA A FOTEK ZE ZÁPASU

1. Na kartě zápasu, ke kterému chcete poslat informace, použijte růžové tlačítko se symbolem „+“. Pokud již nejste přihlášeni, budete k tomu vyzváni.

 

2. Pokud máte nějaké textové informace k zápasu (reportáž, popis branek, hodnocení, ohlasy), které chcete odeslat redaktorovi, vyplňte je na kartě report.

 

3. Fotky vložíte na kartě „Obrázky do galerie“


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou