JANÍČEK Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kouty - Vel. Bíteš B 2:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Hlinsko - V. Hamry 1:2 (1:0) 17.03. 15:00 -
Vel. Bíteš B - Dukovany 3:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Suchdol B - Bystřice B 3:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Deštná - Buk B 6:2 (3:1) 28.10. 11:00 -
Lodhéřov - Suchdol B 1:4 (0:1) 21.10. 15:30 -
Lásenice - Bystřice B 7:2 (2:2) 15.10. 15:00 -
Soběslav - Klatovy 5:1 (2:0) 14.10. 16:00 -
Třebětice B - St. Hobzí 3:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
Bystřice B - Dačice B 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Jarošov - Suchdol B 5:3 (3:2) 07.10. 12:30 -
Ant. Důl - Batelov 0:5 (0:2) 01.10. 15:00 -
Novosedly - Jarošov 0:6 (0:0) 30.09. 16:00 -
St. Hobzí - Suchdol B 0:2 (0:1) 24.09. 15:00 -
St. Hlína - Novosedly 4:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Jamné - Nedvědice 1:1 (1:1) 17.09. 10:30 -
Mýto - Hlinsko 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
St. Hobzí - Lásenice 1:0 (0:0) 10.09. 15:00 -
Tis - AFC B 2:1 (2:0) 09.09. 16:00 -
Benátky - Slavia HK 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Novosedly - Suchdol B 1:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
HFK Třebíč B - Bedřichov 0:6 (0:3) 26.08. 16:30 -
Č. Krumlov - Aritma 0:2 (0:2) 19.08. 13:30 -
Cidlina - Mýto 2:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Polná B - Křižanov 5:2 (2:1) 12.08. 16:30 -
St. Hlína - Strmilov 0:1 (0:0) 17.06. 17:00 -
Turnov - Brandýs n.L. 3:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Strmilov - Popelín 8:1 (4:0) 10.06. 17:00 -
Lodhéřov - St. Hlína 0:4 (0:2) 10.06. 14:00 -
St. Hlína - Suchdol B 4:0 (3:0) 03.06. 17:00 -
Herálec - Budišov-Nárameč 2:2 (1:1) 28.05. 16:30 -
Suchdol B - Popelín 2:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
Lodhéřov - Peč 4:1 (1:1) 27.05. 14:00 -
Č. Krumlov - Soběslav 1:1 (0:0) 26.05. 18:00 -
Ústí n/O - Turnov 1:0 (0:0) 24.05. 18:00 -
Pohled - Světlá 3:1 (2:0) 21.05. 16:30 -
Chlum - Strmilov 1:3 (0:2) 20.05. 17:00 -
Hlinsko - Mýto 0:3 (0:3) 14.05. 17:00 -
Strmilov - Lásenice 3:1 (3:0) 13.05. 17:00 -
Lodhéřov - Chlum 2:0 (0:0) 13.05. 14:00 -
Lásenice - Lodhéřov 2:3 (1:2) 07.05. 15:00 -
Soběslav - Aritma 3:1 (1:1) 06.05. 17:00 -
Suchdol B - Strmilov 2:2 (1:0) 01.05. 14:00 -
Světlá B - Batelov 4:1 (3:0) 30.04. 16:00 -
Bystřice B - Peč 3:2 (1:1) 29.04. 17:00 -
Lodhéřov - Dačice B 0:2 (0:2) 29.04. 14:00 -
Puklice B - Pavlov 3:3 (1:2) 23.04. 15:00 -
Černíč C - Třebětice B 0:7 (0:6) 23.04. 11:00 -
Bystřice B - Chlum 2:1 (2:0) 16.04. 13:00 -
Lásenice - Bystřice B 0:6 (0:3) 09.04. 15:00