Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sudí jim vyhodil čtyři hráče, přesto ještě dokázali dát gól!

17.10.2018 16:58 0

Další hrací kolo za námi! Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v akci. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu České republiky!

Zkuste i vy štěstí a ukažte své znalosti - na fotbalunas.cz už se tipuje na další kolo všech soutěží České republiky!

17.10.2018 12:42 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

17.10.2018 10:49 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

16.10.2018 01:21 0

Jedenáctka vyvolených bude na vaše hlasy čekat i tentokrát. Padne další rekord v počtu zaslaných hlasů a kdo nakonec anketu 10. kola zvítězí? Tyhle otázky budou zodpovězeny ve středu v pravé poledne, do té doby je vše pouze ve vašich rukou.

Reportáž

Stará Hlína stáhla jednobrankové manko a bere s Hobzí bod

Staré Hobzí - Velkým dramatem končilo nedělní utkání Dyje se Starou Hlínou. V prvním poločase padly dvě branky. Domácí vedli jedna nula a zdálo se, že si náskok pohlídají. Hosté však hru zlepšili a vyrovnali. Druhý poločas proběhl na chlup stejně. Domácí vedli a hosté opět dokázali zareagovat. Obě mužstva tak berou pouze bod.

Reportáž

Suchdol zdolal na domácí půdě poslední Plavsko

Suchdol nad Lužnicí – Duel dvou celků ze spodních pater tabulky byl bezbrankový jen do 13. minuty, kdy se trefil Trmal. Druhá branka přišla až dvě minuty před koncem, kdy prolomili domácí hráči střelecké trápení a druhým gólem rozhodli o tom, že tři body tentokrát zůstanou na jejich hřišti.

Reportáž

Favorit z Buku opět nezaváhal a Číměři nastřílel šest branek

Duel mezi prvním a předposledním celkem OP se proměnil ve zcela jasnou záležitost. Hostující fotbalisté sice na svého soupeře vlétli a dokonce vedli, domácí ale do poločasu dokázali vést od dvě branky. Svůj náskok bukovští postupně navyšovali, až dosáhli šesté vstřelené branky. Číměř během devadesáti minut hry branku soupeře ohrozila pouze dvakrát a byly z toho dvě branky. Buk si po vysoké výhře drží luxusní sedmi bodový náskok na druhou Peč.

Reportáž

Nová Včelnice po gólové smršti ve druhém poločase zdolala druhou Peč

Po venkovní porážce v Novosedlech tentokrát Nová Včelnice "B" v 10. kole Okresního přeboru nezaváhala. Druhá Peč hrála s domácími dlouhou vyrovnaný duel, ale ve druhém poločase odešla a rezerva Včelnice zvítězila vysoko 9:2 , hattrickem se blýskl domácí útočník Dominik Tuček.

Reportáž

Halámky prohrály podruhé za sebou, tentokrát odjely s prázdnou z Kunžaku

Do Kunžaku přicestoval společný tým Halámek/Hranic opět oslaben o několik svých zraněných opor a dalších chybějících hráčů. To neomlouvá ovšem zatím jejich nejhorší bezkrevný odevzdaný výkon v sezoně. Hosté se přizpůsobili pěšímu fotbalu domácích, kde vybočoval pouze brankář Koranda, který chytil další tutovky. Po celou dobu se hrála kopaná nevalné úrovně, nehodná okresnímu přeboru, kterému nepomohly ani nepřesné výroky pomezních rozhodčích. Tři body tak za chodící fotbal berou domácí.

Reportáž

Stráž těsně zdolala Novosedly a slaví čtvrtou výhru v sezoně

Atraktivní zápas nabídlo 10. kolo Okresního přeboru. V nežárském derby se proti sobě postavila Stráž a Novosedly. Favorit měl v prvním poločase řadu šancí a do vedení jej v 17. minutě poslal Kubo. O jedenáct minut později už bylo ale srovnáno a dokonce poločasu domácí díky penaltě vyhráli první poločas. O třech bodech pro Stráž tak bylo rozhodnuto už po první pětačtyřicetiminutovce.

Reportáž

Jarošov přestřílel třemi brankami Strmilov

Nováček OP Jarošov hraje v podzimní části výborně. Body chtěl brát i nyní v zápase se Strmilovem před vlastními fanoušky. V první půli na tom byli herně lépe domácí a po třech brankách šli do šaten jako vedoucí. Ve druhé půli sice hosté snížili narozdíl jedné branky, ale další porážku už odvrátit nedokázali.

Rozhovor

Byl bych opravdu velké dřevo, pokud bych takovou šanci nedal, říká hráč kola Evžen Vohák

Jihočeský Jindřichův Hradec 12.10.2018 22:10 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

10.10.2018 00:21 0

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

08.10.2018 11:50 0

Tradičně tu pro Vás máme sestavu uplynulého kola Okresního přeboru. Nezapomeňte, že až do středečního poledne můžete hlasovat v anketě o hráče kola!

Reportáž

Gólové hody v Plavsku, Buk nasázel domácím sedm branek

V Plavsku se zrodilo další vítězství bukovského kandidáta na postup. Hosté si po výhře 0:7 upevnili první místo v tabulce a nutno dodat, že naprosto oprávněně. Domácí celek prakticky po celé utkání přehrávali a v šestnáctce soupeře si počínali daleko efektivněji než domácí.

Reportáž

Utrápený zápas Číměře s Jarošovem rozhodla penalta domácích

Deváté kolo Okresního přeboru zavítalo také do Číměře, kde se domácí snažili uhrát další body proti nevyzpytatelnému Jarošovu. Nováček soutěže přijel plný elánu, vždyť je také v tabulce na pěkném osmém místě. Zápas ale nepřinesl příliš pohledný fotbal, vše nakonec rozhodl pokutový kop, který domácím v prvním poločase zajistil všechny tři body.