Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor

Rozhovor

Doufám, že budeme vyhrávat hlavně na hřištích a ne jen v anketách, říká hráč kola Radek Kubo

Jihočeský Jindřichův Hradec 14.09.2019 12:09 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Góóóól

13.09.2019 19:59 0

Parádní oslava branky je top fotkou týdne! A na co se můžete těšit dál? Mobilmánie i experti v publiku. Počasí vybízelo ke skluzům. Nechybí emoce na hřišti i na lavičce. A na závěr - je pyro zločin?

Fotbal je u nás na vesnici číslo jedna. A projekt Gambrinus Kopeme za fotbal nám přinesl parádní zážitky, chválí si klub z Kozolup

13.09.2019 12:41 0

Kozolupy patří k historicky nejúspěšnějším klubům v programu pivovaru Gambrinus Kopeme za fotbal, který materiálně a finančně podporuje kluby z krajských a okresních soutěží. Václav Ptáček, funkcionář a trenér starších žáků klubu TJ Sokol Kozolupy, si moc dobře uvědomuje, že fotbalové zápasy místního mužstva plní pro život obce nenahraditelnou roli. A proč fanouškům nenabídnout díky Gambrinus Kopeme za fotbal lepší zázemí nebo nevšední divácké zážitky?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

12.09.2019 13:03 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Když jsou obě mužstva po zápase spokojená, není to nutně důkaz bezchybné práce sudího, přiznává mladá rozhodčí Kateřina Petrželková

12.09.2019 10:47 0

Jako druhá slečna rozhodčí na odpovídání se vám představí západočeská rozhodčí, která se s námi prostřednictvím rozhovoru podělila o své zkušenosti a zážitky z fotbalových trávníků. Jak se k netypické pozici pro ženy dostala, jaké jsou její ambice a jaký trapas na hřišti zažila? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

HVĚZDY V PRALESE: Daniel Kolář se poprvé prosadil. Překonal Jaromíra Blažka!

11.09.2019 22:12 0

Daniel Kolář vstřelil premiérovou branku! Lafata zůstal na střídačce a Horváth dostal volno! Kowalík se vytáhl proti svému Slovácku. Hattrick pro Pacandu a dva góly pro Tomáše Čížka.

NEJ VÍKENDU: Sparta B je pro diváky tahákem. Nejdivočejší zápas přinesl pět vyloučení

11.09.2019 10:55 0

Kde v České republice padlo v zápase nejvíce červených karet, kde přišlo nejvíce diváků nebo kde se povedl nejlepší obrat ve skóre? Přinášíme unikátní ohlédnutí za posledním hracím víkendem!

Tipujte s fotbalunas a získejte ceny! Kdo si vysloužil slevu na kopačky za vložení fotek?

10.09.2019 14:19 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

09.09.2019 22:22 0

Sestava kola nemá svého výrazného favorita. V rozestavení 3-4-3 můžete hlasovat pro ofenzivní hráče, kteří stříleli branky nebo pro defenzivní fotbalisty, kteří skvěle bránili a přidali něco navíc do útočné fáze. Máte svého favorita? Nezapomeňte pro něj hlasovat do středečního poledne. Svůj hlas můžete odeslat každou hodinu.

Reportáž

Staré Hobzí odvezlo z Kunžaku bod

Ani jednomu týmu se v prvních pěti kolech nedařilo, Kunžak nasbíral čtyři body, Staré Hobzí ještě o jeden méně. Do utkání odstartovali lépe domácí, vedli ve 25. minutě. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity. O deset minut později vyrovanal Zejda a utkání nakonec skončilo dělbou bodů.

Reportáž

Stráž vybojovala další výhru, doma porazila Suchdol

V zápase 5. kola Okresního přeboru porazila Stráž nad Nežárkou doma rezervu Suchdola 3:1. Skóre utkání otevřel z penalty v 5. minutě Mikuláštík. Před pauze vyrovnal Rácik. Ve druhém poločase přidal další dvě trefy Mikuláštík a byl tak hlavním strůjcem tříbodového zisku. Stráž tak slaví další vítězství v nové sezoně.

Reportáž

Chlum porazil Číměř, branky padaly hlavně ve druhé půli

Zatímco první poločas moc šancí nenabídl a do kabin se šlo za nerozhodného stavu, ve druhém poločase se diváci dočkali hned pěti gólů. Hosté byli aktivnější a po zásluze šli do vedení, jenže domácí dokázali bleskově srovnat. Ve druhém poločase to byla neskutečná přestřelka, která nakonec skončila šťastněji pro domácí a ti tak berou tři body.

Reportáž

Popelín poprvé bere tři body, Jarošov odjíždí s prázdnou

Fotbalisté Popelína si na svém hřišti poradili v utkání 5. kola Okresního přeboru s Jarošovem 2:0. Domácí byli po celý zápas lepším týmem, svou převahu gólově vyjádřili už v první minutě, když se trefil Pacholík. Po změně stran přidal ještě jednu trefu Snížek a tak nakonec domácí slaví zasloužený zisk tří bodů.

Reportáž

Horní Žďár porazil rezervu Včelnice a je stále na prvním místě tabulky

Zpočátku to na brankové hody moc nevypadalo, ale po první půli odcházel favorit do kabin s vysokým vedením 3:0. Čtvrtou branku ve druhém poločase vstřelil Voldán a bylo rozhodnuto. Nová Včelnice sice v závěru dokázala snížit, ale žádné velké drama se nekonalo. Domácí jsou s jedním bodem na posledním místě tabulky.

Reportáž

Strmilov pokračuje ve skvělé jízdě, vyhrál i v Peči

Fotbalisté Strmilova dál pokračují ve skvělých výkonech a po i pátém kole Okresního přeboru zůstanou v čele soutěže. Východočeši si připsali třetí výhru sezony na hřišti Peče, kde po gólech Dvořáka a Hanzala vyhráli 0:2. Zatímco Strmilov je dál v čele s Horním Žďárem, pečtí se i po tomto kole budou krčit na dně tabulky.

Reportáž

Okresní derby pro Novosedly! Domácí v rámci 5. kola Okresního přeboru porazili na domácí půdě Starou Hlínu 3:0, když o své výhře rozhodli hlavně v průběhu druhého poločasu. Střelecky se prosadili Vohák, Kypta a Voldřich.

Zápisník Lukáše Váchy: Šestka ke mně už patří

08.09.2019 13:31 0

V pokračování Zápisníku Lukáš přiblíží zápas s Hostouní, komunikaci na hřišti s cizinci a sdělí i něco o svých tetováních.

Rozhovor

Můj oblíbený koníček je pivo po zápase, říká hráč kola Evžen Vohák

Jihočeský Jindřichův Hradec 07.09.2019 10:54 0

Klub, jehož fanoušci napadli rozhodčí, už zná trest. Zaplatí tučnou pokutu a nezahraje si doma!

06.09.2019 10:44 0

Případ, o němž jsme informovali, už má na fotbalové půdě svůj důsledek. Disciplinární komise se k Choryni postavila razantním způsobem.