Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

12.11.2019 00:50 0

První polovina sezóny je u konce, všechny statistiky jsou známé tak je musíme shrnout ! Nejlepší jedenáctka hráčů podzimu nominovaná jednotlivými zástupci týmu je známá a hlasování je odstartováno. Nemůžou chybět také další jména hráčů, kteří byli nominování a zaslouží si poděkování. Pojďme si je nyní společně představit.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - Podzimní.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

12.11.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

11.11.2019 23:58 0

A je konec, tedy alespoň pro podzimní část Okresního přeboru. Tabulka se vykristalizovala do takové podoby, kdy je jasně patrné, kdo bude na jaře bojovat o postup výše, střed tabulky, či o záchranu. V sestavě kola se ale tyhle aspekty neřeší, důležité jsou výkony individuální a z nich vyšlo i tentokrát jedenáct nejlepších.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Očima ligových fanynek

11.11.2019 10:22 0

I na prvoligový fotbal vyráží fanynky a v hojném počtu navštěvují zápasy svých klubů. Často jsou viděny v klubových barvách! Ty nejvěrnější dokonce vyráží do kotle!

Reportáž

Horní Žďár podruhé v sezoně prohrál a přišel o první místo

V utkání 1. kola Okresního přeboru mezi Starým Hobzím a Horním Žďárem zvítězili domácí fotbalisté 2:1. Rozhodla trefa Petra Distla ze 70. minuty. Zbytek utkání příliš mnoho šancí nenabídl, i když si hosté v závěru tlak vytvořili. Lídr tabulky ze Žďáru podruhé v sezoně přišel o všechny body.

Reportáž

Novosedly porazily Peč vysoko 3:0

Na remízu s prvním Horním Žďárem z posledního kola navázaly Novosedly nejlépe, jak mohly. V 1. kole porazily poslední Peč jasným výsledkem 3:0. Po poločase to bylo bez branek, ovšem ve druhé půli domácí rozjeli brankostroj. Novosedly jsou po vítězství sice v tabulce stále páté, ale momentálně ztrácí na vedoucí Suchdol jen čtyři body.

Reportáž

Stará Hlína nastřílela čtyři góly Včelnici a dostala se na třetí místo

Fotbalisté Staré Hlíny v 1. kole Okresního přeboru potvrdili roli favorita a porazili dvanáctou Novou Včelnici 4:1. Dvakrát se trefil Tomáš Štědrý, po gólech přidali Šauer a Kodada. Za domácí se trefil jen Lukáš Zápotoka. Stará Hlína po úspěšné dohrávce poskočila na třetí místo tabulky.

Reportáž

Suchdol hladce porazil Jarošov a v čele tabulky vystřídal Horní Žďár

Fotbalisté rezervy Suchdola dál pokračují ve skvělé formě, když bodovali i ve třináctém utkání sezony. Na domácím hřišti porazili Jarošov nad Nežárkou 4:0, když o své výhře definitivně rozhodli až ve druhé půli. Pro Suchdol je to navíc třetí výhra doma ze třech zápasů, což jen dokazuje jejich sílu na vlastním stadionu. Jarošov naopak nenavázal na předchozí výhru s Hobzím a v tabulce se krčí na jedenáctém místě.

Reportáž

Strmilov přestřílel Stráž 5:2 a přezimuje na čtvrtém místě

Nečekaná pětigólová nadílka se urodila v souboji Stráže se Strmilovem. Hosté se dostali do vedení gólem ve 20. minutě, do poločasu ale domácí ještě vyrovnali. Ve druhém dějství už ale existovalo pouze jedno mužstvo a to hosté, kteří si odvezli vysoké vítězství 2:5.

Reportáž

Kunžak podruhé za sebou neskóroval, lekci dostal od Číměře

Rozhodující moment přinesl v utkání 1. kola Okresního přeboru mezi Kunžakem a Číměří první poločas, ve kterém byli hosté za svoji útočnou aktivitu odměněni dvěmi vstřelenými brankami, díky nimž de facto rozhodli o své výhře. Ve druhé půli své vítězství ještě zpečetili dvěma dalšími zásahy a to ještě spoustu dalších šancí nevyužili. Domácím nebyl přán ani čestný úspěch, podruhé za sebou tak vyšli nejen bodově, ale i střelecky naprázdno.

Reportáž

Chlum vyloupil Popelín

Zpočátku to na brankové hody moc nevypadalo, po první půli odcházeli hosté do kabin s hubeným vedením 1:0. Vše se však změnilo ve druhém poločase, kdy chlumečtí svému soupeři odskočili na rozdíl tří branek. Popelín sice v závěru dokázal dvěma zásahy snížit, ale na vyrovnání už se nezmohl.

Nejlepší dokopná? Podělte se o fotky vašeho týmu z rozlučky s podzimem! Ty nejlepší zveřejníme

09.11.2019 05:39 0

Zdokumentujte, jak se vaše dokopná povedla a pošlete nám k tomu nějakou povedenou fotku na info@fotbalunas.cz

Chystáme nejlepší jedenáctky podzimu. Dejte nám tip na nejlepší hráče a vyhrajte tak cenu od SportFotbal.cz!

09.11.2019 05:34 0

Fotbalový podzim už mají některé soutěže za sebou, v jiných zbývá odehrát posledních pár zápasů. Fotbalunas.cz se ale rozhodně nehodlá uložit k zimnímu spánku. Jako už tradičně vydáme nejlepší sestavy podzimu jednotlivých soutěží!

Rozhovor

V zimě je potřeba trochu zamakat a kvalitně se připravit na jarní část sezony, říká hráč kola Karel Voldán

Jihočeský Jindřichův Hradec 08.11.2019 23:43 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

08.11.2019 23:29 0

Zápisník Lukáše Váchy - Jezdím na Harley Davidson a na skútru

08.11.2019 22:17 0

V tomto díle se Lukáš Vácha bude věnovat utkání s Rakovníkem a středeční dohrávce v Plzni, dále přiblíží, jakou si koupil motorku a proč na ní do léta nejezdil.

FOTOSERIÁL: Ženy s píšťalkou

08.11.2019 20:55 0

Už dávno není takovou výjimkou, když se v rozhodcovském dresu objeví na hřišti zástupkyně něžného pohlaví. Některé z nich mají na hřišti respekt, který jim pánové můžou jen závidět!

TOP FOTKY TÝDNE: Hodolany

08.11.2019 08:38 0

Chladné počasí vybízelo k přihřátí - prim hráli v Hodolanech, kde na bitvu o čelo okresního přeboru přišlo přes čtyři stovky diváků! Nechybí ani obrovský radostný výskok či kolize sličné sudí s hráčem! Uvidíte i lepidlo na brankářských rukavicích nebo exotickou oslavu branky.

HVĚZDY V PRALESE: Marek Kulič si pustil pusu na špacír a nedohrál. Co řekl sudímu?

07.11.2019 09:05 0

Marek Kulič urazil sudího a šel do sprch! Pavel Simr má parádní formu. David Lafata, Rudolf Otepka a Richard Dostálek vstřelili vítězné branky! Újezd nad Lesy naděloval. Tomáš Okleštěk dostal dvě žluté karty během třech minut!