4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Planá se dočkala. Urvala tři body na půdě Kameňáku

37

Jak zápas hodnotili oba trenéři?

TJ Sokol Kamenný Újezd
Milan Svobodný (trenér): Bohužel další prohra. Začátek sezony nás nezastihnul v dobré formě. Ale není se co divit. Letní příprava nebyla dobrá. Hráči netrénovali, jezdili po dovolených či jiných aktivitách. To pokračuje i v začátku sezony. K tomu se přidají zdravotní absence a tím pádem to vypadá tak, že jsme po čtyřech kolech bez bodu. Ani na jeden zápas z těchto čtyř jsme nebyli kompletní. Sestavu lepíme jak to jen jde. Střídačka skoro prázdná,takže ani tím si nepomůžeme v závěrech zápasů. Utkání s Planou bylo podobné jako ty předchozí. Snažíme se hrát, šance máme, ale neproměníme je. A tak pak trestá soupeř. Planá nás určitě nepřehrála. Kromě té jedné branky měli sice ještě pár příležitostí, ale to my také. Ale když je neproměníme ani když jdeme sami na gólmana, tak přesně v duchu nedáš dostaneš prohrajeme 0:1. Kluci, kterým není fotbal a klub SKÚ lhostejný, makají při zápasech a trénují, ale je to jen takové jádro, pokud se k nim nepřidá i zbytek budeme mít velké starosti! Snad se to zlepší. Určitá kvalita v nás je a je na čem stavět a pokud budeme konečně pravidelně trénovat a budeme komplet, věřím že se to zlomí k lepšímu. S Planou jsme si asi úplně prohrát nezasloužili, ale nakonec byl soupeř prostě o ten jeden gól šťastnější a lepší a proto berou tři body. Soupeři přeji ať se jim podaří do dalších zápasů vyladit formu k lepšímu. Určitě je čekají těžší zápasy než byl momentálně ten u nás. Ale s podobným výkonem, kterým se prezentovali s námi by to měli těžké. Přeju jim ať se jim to podaří, kádrem patří v tabulce výš. Díky

SK Planá
Jan Pintér (trenér): V Kameňáku jsme to zvádli za 3 body! Zaplaťpánbůh….. Nebudeme si ale nalhávat, že zaslouženě a že to bylo v pohodě! Nebylo, protože jsme se do poslední minuty strachovali jestli nedostaneme gól! Šancí a nebo takových pološancí jsme měli na 4 zápasy. Bohužel naše finální fáze je doslova žalostná! Góly jsme dostat mohli ale taky jsme jich mohli iks dát. Jsem rád, že Kuba Hotový udržel nulu a těší mě výkon pár hráčů - Láca, Šejvi, Tom, Loupák. Špatně nehrál Plojhy a Srnka se konečně trefil. Teď k nám jedou Prachatice, to bude jiný oříšek!

F. Bílý [-] - R. Soukup [-] (76. P. Kuryliuk [-] ) , V. Kotalík [-] , M. Rezek [-] , M. Sládek [-] (82. L. Prokeš [-] ) , J. Musil [-] , J. Greguš [-] , M. Štemberk [-] , A. Černý [-] , F. Zimek [-] , J. Komberec [-]