Redaktor: redakce fotbalunas.cz

Celostátní článek

Mini LED-TV není malý televizor. Přináší fantastický obraz a může být i obří (až 279 cm)

19.02.2024 07:53 redakce fotbalunas.cz 0

Technologický gigant Hisense je partnerem webu fotbalunas.cz. Nyní přinášíme další díl edukačního seriálu, který připravujeme právě ve spolupráci s Hisense. Televizory dnes máme, co do obrazovky, převážně dvojího druhu: OLED, které v rámci panelu nevyžadují podsvícení, a LCD, které ho naopak mít musí, protože jinak byste na něm nic neviděli (v drtivé většině případů). Právě sem míří Mini-LED a jak vidíte, nemá s technologií, principem, televizní obrazovky nic společného. Jenom s jejím podsvícením.

Celostátní článek

Tipujte s námi výsledky první ligy a hrajte každé kolo o ceny!

14.02.2024 13:17 redakce fotbalunas.cz 0

Tipliga fotbalunas.cz se rozeběhla a vy můžete stejně jako na podzim i nyní tipovat výsledky zápasů! Pro zápasy Fortuna ligy tu máme pro tipéry navíc extra motivaci - nejúspěšnější tipér se může každý týden těšit na voucher k odběru zboží z eshopu Pivovarů Lobkowicz. Tak neváhejte a po registraci na fotbalunas.cz tipujte výsledky nejbližšího, 21. kola ZDE.

Reportáž

FOTO: Dynamo se postaralo o překvapení úvodního jarního kola!

11.02.2024 22:46 1. Liga 38

Dynamo řeší i nefotbalové problémy a Baník jel na půdu posledního týmu tabulky plnit roli favorita. Jenomže domácí potvrdili, že přes zimu udělali v přípravě kus práce a Baník smetli rozdílem tří branek. Na zápase fotil Miloslav Kusbach!


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo 1. Liga , 2023-2024

08.02.2024 08:46 redakce fotbalunas.cz 309

Je to tu, fotbalové jaro se rozjíždí, startuje Fortuna liga. Staňte se Expertem pro následující kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváte bod do bodování naší tipovačky. Poměřte svůj odhad s bývalým prvoligovým gólmanem Zdeňkem Křížkem!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Téměř půl milionu hlasů rozhodlo o výhercích parádních cen!

25.01.2024 00:11 redakce fotbalunas.cz 0

Na webu fotbalunas.cz jste ve spolupráci s partnerem ankety Hisense mohli hlasovat v anketě o nejlepšího hráče podzimu. Ideální jedenáctky fotbalového podzimu jsme zveřejnili v několika desítkách soutěží. Došlé hlasy jsme sečetli a známe tak jedenáctku hráčů s nejvíce hlasy! A trojice fotbalistů s vůbec nejvíce hlasy se může těšit na hodnotné ceny od Hisense!

Celostátní článek

Kdo z říjnových a listopadových Hráčů kola vyhrává televizi od Hisense?

08.12.2023 11:54 redakce fotbalunas.cz 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc říjen a listopad? Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 43E7HQ.

 

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 redakce fotbalunas.cz 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 redakce fotbalunas.cz 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Louny | Okresní přebor

02.12.2023 12:00 redakce fotbalunas.cz 0

Hlasujte v HISENSE sestavě podzimu, kterou připravil Jaroslav Feciškanin.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Prachatice | Okresní přebor

30.11.2023 11:21 redakce fotbalunas.cz 0

Hlasujte v HISENSE sestavě podzimu, kterou připravil Ladislav Beran.

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 redakce fotbalunas.cz 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 redakce fotbalunas.cz 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 redakce fotbalunas.cz 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 redakce fotbalunas.cz 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 redakce fotbalunas.cz 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 redakce fotbalunas.cz 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 redakce fotbalunas.cz 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 redakce fotbalunas.cz 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Trojice výherců s nejvíce hlasy se může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 redakce fotbalunas.cz 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 redakce fotbalunas.cz 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 redakce fotbalunas.cz 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13. kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

14.11.2023 10:30 redakce fotbalunas.cz 0

Zahlasujte si v sestavě kola pro svého favorita. Vítěz hlasování hraje o hodnotné ceny od Hisense, jako například televize nebo soundbar. Hlasovat můžete do čtvrtečního poledne.

 

Rozhovor

Můj přestup z Kaplice? V Dolňáku je to od začátku o něčem jiném, hodnotí Václav Aibl

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 13.11.2023 20:29 redakce fotbalunas.cz 0

Jednadvacetiletý defenzivní hráč Dolního Dvořiště Václav Aibl se stal hráčem 12. kola a v rozhovoru přišel na přetřes i jeho přesun z Kaplice do dresu rivala.

Reportáž

FOTO: Tišice urvaly výhru v Řepíně v posledních minutách


Souboj ze středu tabulky, ve kterém přivítal Řepín na svém hřišti Tišice. Domácí šli do dvougólového vedení, na který ještě v prvním poločase stihli hosté kontaktní brankou odpovědět. Ve druhé půle zvládl hostující Sokol srovnat a nakonec v posledních minutách urvat vítězství na svou stranu.


Reportáž

FOTO: Slovácko se postaralo o překvapení a zastřílelo si v Plzni

13.11.2023 08:52 1. Liga 15

Viktorka šla do vedení, ale pak už skórovali jen hosté.


Celkový počet: 4581