Rozhovory s hráči kola Jihočeský | 1.A třída sk. A

Rozhovor

Strunkovice pětkrát vyhrály o gól. Opřít se mohou o brankáře Zdeňka Vojtíška

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 21.09.2023 22:42 0

Zase o gól a zase výhra! Strunkovice jsou zatím stoprocentní a Zdeněk Vojtíšek, dvaadvacetiletý gólman, doposud inkasoval jen dvakrát! Jak zvolený Hráč kola komentuje strunkovické úspěchy a co by poradil brankáři Dolního Dvořiště, který už lovil míč ze sítě osmnáctkrát?

Rozhovor

Strunkovický Petr Hovorka: Vždy chci vyhrát. Napůl bych hrál jen proti Slavii!

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 14.09.2023 15:21 0

Petr Hovorka je v 38 letech nejzkušenějším hráčem Strunkovic. V kariéře si zahrál v Cehnicích, Strakonicích, Čimelicích, Katovicích, Prachaticích, Sedlicích, Vodňanech, Klatovech, Přešťovicích, Oseku... Zkrátka zkušeností má dost  a dost a teď z nich čerpá tým Blaníku. Ale nejen o Strunkovicích jsme si s Petrem popovídali...

Rozhovor

Benjamínek Dolního Dvořiště Mac Tesař se uvedl parádní brankou

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 16.06.2023 09:36 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Plánská opora Jakub Hotový: V Plané máme skutečně nadstandardní podmínky

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 08.06.2023 09:25 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Brankář SK Planá JAKUB HOTOVÝ se posunul do klubu ihned po konci v dorostu, v Plané tak chytá už šestou sezónu. V týmu působí i se svým bratrem Ondřejem. V rozhovoru se brankář ohlíží za posledním zápasem proti Dolnímu Dvořišti, vyjadřuje se k tomu, že v klubu nemá žádného brankářského kolegu nebo hodnotí probíhající sezónu.

Rozhovor

S kapitánem Dolního Dvořiště Šimonem Štifterem o jeho vztahu ke klubu, dlouhém čekání na výhru, Dynamu nebo možnosti angažmá v Rakousku

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 05.06.2023 09:35 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Šimon Štifter, čtyřiadvacetiletý záložník Dolního Dvořiště, je velkým patriotem a v kabině mu svěřili kapitánskou pásku.

Rozhovor

Soustředíme se jen na naše zápasy, prohlašuje strunkovický Stanislav Pravda. Který tým je pro něj největším překvapením sezóny?

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 26.05.2023 10:02 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování v Hisense sestavě kola vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Strunkovický Stanislav Pravda se proti Blatné prosadil dvěma góly.

Rozhovor

Jindy brankář, teď kaplický František Říha vyhrál Hráče kola jako útočník!

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 18.05.2023 14:30 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? FRANTIŠEK ŘÍHA ml. z týmu Kaplice. Ten se při personální nouzi posunul v posledních dvou zápasech z brány na post útočníka a rozhodně se neztratil...

Rozhovor

Jakub Kubík z Dolního Dvořiště zaskakuje v roli gólmana. Jde o nouzové řešení, vysvětluje

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 15.05.2023 20:05 0

JAKUB KUBÍK z Dolního Dvořiště byl zvolen nejlepším hráčem 21. kola. Utkání začal v poli, ale po zranění spoluhráče Jirkala si oblékl rukavice a vysloužil si i pochvalu svého trenéra. Co Hráč kola sdělil v rozhovoru?

Rozhovor

Gustav Bujok: Věřím, že boj o záchranu se nás brzy přestane týkat

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 11.05.2023 13:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Čkyňský Gustav Bujok, který se řadí mezi nejnebezpečnější hráče týmu.

Rozhovor

Ze třetí třídy do I.A. David Chvál ale novou úroveň zvládá

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 24.04.2023 20:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Čkyňský bek David Chvál zářil proti Strunkovicím. Ještě v minulé sezóně přitom hrál za SK Svatá Maří Magdaléna prachatickou III. třídu.

Rozhovor

Roman Žurek by si se Strunkovicemi rád zahrál krajský přebor

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 20.04.2023 09:57 0

Patří k největším hvězdám soutěže. Strunkovický útočník ROMAN ŽUREK patří k největším zbraním svého týmu. Strunkovice dosud v sezóně nenašly přemožitele! "Pokud by se povedlo postoupit, bylo by to super. Ale nebereme to tak, že musíme," říká Žurek v krátkém rozhovoru.

Rozhovor

Útočník Petr Benda: Je skvělé, že Vimperk dává šanci mladým hráčům

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 04.04.2023 21:06 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Věkem stále ještě dorostenec Petr Benda zažil při výhře 2:1 životní zápas ve vimperském dresu.

Rozhovor

Michala Novotného odnášeli na nosítkách, náplastí mu může být titul Hráče kola. Jak hodnotí faul soupeřova brankáře?

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 11.11.2021 23:32 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Čkyňský mladíček a útočník Michal Novotný sice utkání proti Strunkovicím nedohrál (více zde), i tak jeho výkon trenéři ocenili nominací do sestavy kola. Co jsme se od Novotného dozvěděli v rozhovoru?

Rozhovor

Strunkovický Jakub Gažík: Dělené čtvrté místo? Před sezónou bych tomu nevěřil

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 10.11.2021 09:04 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jakub Gažík vstřelil Kaplici svůj první gól v sezóně. Po posledním podzimním zápase jsme se ho vyzpovídali.

Rozhovor

V Kaplici mě naučili nahrát aspoň na dva metry, směje se Robert Daniel. Věří v návrat krajského přeboru

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 29.10.2021 22:52 1

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! A stal se jím čtyřiadvacetiletý krajní záložník Kaplice Robert Daniel, který vsítil proti Plané svou druhou branku sezóny. Zjišťovali jsme u něj, jak je spokojen s postavením týmu nebo jak vnímá konec fotbalu v Benešově nad Černou, kde s fotbalem začínal.

Rozhovor

Strunkovický střelec Roman Žurek: Mých osm branek? S tím spokojen nejsem, věřím, že jich ještě pár přidám

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 26.10.2021 09:58 0

Ze sestavy 10. kola nasbíral nejvíce hlasů útočník Roman Žurek z týmu Strunkovic, neboli Mexika. Právě tímto označením se Strunkovice nazývají - v 19. století se pro Strunkovice ujalo lidové označení Mexiko, a to v souvislosti se skupinou strunkovických mužů, kteří se zúčastnili války v Mexiku a po návratu vyprávěli o svých zážitcích. O čem nyní vyprávěl nejlepší mexický střelec?

Rozhovor

Kam až sahají Uhlíkovi, mohou se ptát ve Vimperku. Dvacetiletý Michal velí obraně A týmu, vrátil se po nepříjemném zranění

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 15.10.2021 12:53 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Obránce Vimperku Michal Uhlík patří do základní sestavy týmu Vimperka, který prokazuje v průběhu sezóny stále lepší a lepší výkony. Kam až se stihne Vimperk vyšplhat? Nejen o tom byla se stoperem řeč...

Rozhovor

Vimperský kapitán Jakub Pospíchal nejen o kabině, ve které převažují policisté a slávisté

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 11.10.2021 19:08 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Nejvíce hlasů získal devětadvacetiletý střední záložník a kapitán Vimperku Jakub Pospíchal. A zde je s ním rozhovor.

Rozhovor

Čkyňský gólman Petr Miklas si pochvaluje podporu fanoušků. Tým doprovází i bubeníci

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 24.09.2021 05:29 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! PETR MIKLAS hájí barvy Čkyně, jak zatím hodnotí sezónu a co prozradil o čkyňském týmu?

Rozhovor

Plánský obránce Ondřej Hotový: Jsme nejlépe se oblékající klub v celé I.A třídě

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 20.09.2021 19:27 0

Ondřej Hotový se prosadil v sezóně zatím jedním gólem, a hned to byla branka vítězná. Byl zvolen hráčem 5. kola. Jak hodnotí dosavadní průběh sezóny?


Celkový počet článků: 68