Rozhovory s hráči kola Jihočeský | 1.A třída sk. A

Rozhovor

Michala Novotného odnášeli na nosítkách, náplastí mu může být titul Hráče kola. Jak hodnotí faul soupeřova brankáře?

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 11.11.2021 23:32

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Čkyňský mladíček a útočník Michal Novotný sice utkání proti Strunkovicím nedohrál (více zde), i tak jeho výkon trenéři ocenili nominací do sestavy kola. Co jsme se od Novotného dozvěděli v rozhovoru?

Rozhovor

Strunkovický Jakub Gažík: Dělené čtvrté místo? Před sezónou bych tomu nevěřil

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 10.11.2021 09:04

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jakub Gažík vstřelil Kaplici svůj první gól v sezóně. Po posledním podzimním zápase jsme se ho vyzpovídali.

Rozhovor

V Kaplici mě naučili nahrát aspoň na dva metry, směje se Robert Daniel. Věří v návrat krajského přeboru

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 29.10.2021 22:52

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! A stal se jím čtyřiadvacetiletý krajní záložník Kaplice Robert Daniel, který vsítil proti Plané svou druhou branku sezóny. Zjišťovali jsme u něj, jak je spokojen s postavením týmu nebo jak vnímá konec fotbalu v Benešově nad Černou, kde s fotbalem začínal.

Rozhovor

Strunkovický střelec Roman Žurek: Mých osm branek? S tím spokojen nejsem, věřím, že jich ještě pár přidám

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 26.10.2021 09:58

Ze sestavy 10. kola nasbíral nejvíce hlasů útočník Roman Žurek z týmu Strunkovic, neboli Mexika. Právě tímto označením se Strunkovice nazývají - v 19. století se pro Strunkovice ujalo lidové označení Mexiko, a to v souvislosti se skupinou strunkovických mužů, kteří se zúčastnili války v Mexiku a po návratu vyprávěli o svých zážitcích. O čem nyní vyprávěl nejlepší mexický střelec?

Rozhovor

Kam až sahají Uhlíkovi, mohou se ptát ve Vimperku. Dvacetiletý Michal velí obraně A týmu, vrátil se po nepříjemném zranění

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 15.10.2021 12:53

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Obránce Vimperku Michal Uhlík patří do základní sestavy týmu Vimperka, který prokazuje v průběhu sezóny stále lepší a lepší výkony. Kam až se stihne Vimperk vyšplhat? Nejen o tom byla se stoperem řeč...

Rozhovor

Vimperský kapitán Jakub Pospíchal nejen o kabině, ve které převažují policisté a slávisté

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 11.10.2021 19:08

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Nejvíce hlasů získal devětadvacetiletý střední záložník a kapitán Vimperku Jakub Pospíchal. A zde je s ním rozhovor.

Rozhovor

Čkyňský gólman Petr Miklas si pochvaluje podporu fanoušků. Tým doprovází i bubeníci

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 24.09.2021 05:29

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! PETR MIKLAS hájí barvy Čkyně, jak zatím hodnotí sezónu a co prozradil o čkyňském týmu?

Rozhovor

Plánský obránce Ondřej Hotový: Jsme nejlépe se oblékající klub v celé I.A třídě

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 20.09.2021 19:27

Ondřej Hotový se prosadil v sezóně zatím jedním gólem, a hned to byla branka vítězná. Byl zvolen hráčem 5. kola. Jak hodnotí dosavadní průběh sezóny?

Rozhovor

Brankář Strunkovic Zdeněk Vojtíšek: Nesmíme usnout na vavřínech

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 09.09.2021 08:48

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Gólman Strunkovic Zdeněk Vojtíšek předvedl bezchybný výkon a pro fotbalunas.cz tak poskytl rozhovor.

Rozhovor

Jan Žurek dal premiérový gól v I.A. Motivací jsou pro něj i výkony jeho bratra

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 03.09.2021 23:14

Strunkovičtí fotbalisté ovládli hlasování o hráče kola. Zatímco Roman Žurek skončil druhý, stal se hráčem kola jeho mladší bratr Jan. Co nám prozradil v rozhovoru?

Rozhovor

Útočník Marek Valach věří v umístění v první trojce tabulky: V Semicích makáme jeden za druhého

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 27.08.2021 07:10

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!  Redakce fotbalunas.cz vyzpovídala třiadvacetiletého útočníka MARKA VALACHA z týmu Semic. V posledním kole nasázel hattrick, celkem už má na kontě čtyři přesné zásahy.

Rozhovor

Vodňanský brankář Pavel Váverka: Ruda Otepka nám dokáže dát pořádně do těla

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 15.10.2020 09:13

Brankář Vodňan PAVEL VÁVERKA byl fanoušky vybrán jako nejlepší hráč 8. kola. A tak ho redakce fotbalunas.cz vyzpovídala. 

Rozhovor

Semický útočník Pavel Keclík: Naše umístění? Výsledek dlouhodobé práce!

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 30.10.2019 09:23

Pavel Keclík byl zvolen mužem 11. kola. Útočník Semic patří k oporám celku z Písecka, který v sezóně neskutečně šlape. Co za tím je? A jak se Semice chystají na duel s Roudným o první místo? Přečtěte si rozhovor s třiadvacetiletým fotbalistou.

Rozhovor

Lhenický Michal Mahák: Naším největším rivalem jsou Prachatice!

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 19.10.2019 00:17

Hráčem desátého kola se stal lhenický ofenzivní hráč Michal Mahák! Co nám prozradil v rozhovoru?

Rozhovor

Plánský rychlík Petr Šteyer: Věřím, že se udržíme do pátého místa

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 04.10.2019 06:59

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Petr Šteyer z SK Planá! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Marek Pavlík patří k nejmladším hráčům soutěže, v týmu Čtyř Dvorů má ale pevnou pozici. Kdo je pro něj favoritem soutěže?

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 27.09.2019 10:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Sedmnáctiletý obránce MAREK PAVLÍK hájí barvy Čtyř Dvorů!

Rozhovor

Dočkal se prvních gólů v mužské kategorii. Lukáš Frček se snaží ve Vimperku zúročit i rady Jana Zušťáka

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 23.05.2019 17:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Osmnáctiletý vimperký útočník Lukáš Frček zaujal svým výkonem, který korunoval dvěma góly do sítě Strakonic. Co nám prozradil v rozhovoru?

Rozhovor

Kanonýr Matyáš Babka: Prachatice budu mít v srdíčku vždycky

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 16.05.2019 10:54

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jednadvacetiletý útočník Matyáš Babka válí v dresu Prachatic  - skóroval v každém z jarních osmi zápasů a nasázel celkem už deset branek. Co nám na sebe prachatická "desítka" prozradila?

Rozhovor

Kanonýr Roman Iliev: Je fajn vědět, že Lhenice budí respekt

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 28.03.2019 09:44

V prvním jarním kole pomohl Roman Iliev dalším gólem k výhře SK Lhenice. Celkem už jich má na svém kontě jedenáct. Fanoušci ho za jeho povedený výkon zvolili nejlepším hráčem kola. Co nám Iliev prozradil? Přemýšlí o zisku koruny krále střelců soutěže? A kdo je podle něj nejlepším hráčem soutěže?

Rozhovor

Nikdo z kabiny není s touto sezónou spokojen, hodnotí Pavel Kokeš z Lokomotivy ČB. Do závěru soutěže ale svému týmu věří

Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 31.05.2018 07:36

Pavel Kokeš zazářil proti Velešínu, kterému nasázel hattrick! A pro krajního záložníka to byl mezi muži hattrick premiérový - vždyť ještě donedávna neměl na kontě ani jednu trefu. S postupem sezóny se Kokešovy výkony zlepšují, kopíruje tak výkony celého týmu. Hráč kola věří, že Lokotka dokáže v posledních kolech překonat i Týn a Bavorovice...


Celkový počet článků: 56