Ondřej Hotový
2026-2027
| Číslo hráče | 5 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.7 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Dobrá Voda |
| 2015-2016 | SK Planá |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1068 (ø 89,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | D.Voda - K.Řečice | 1:6 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:00 | Třeboň B - D.Voda | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | D.Voda - Planá n.Luž. | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Třebětice - D.Voda | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Chotoviny - D.Voda | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | D.Voda - Buk | 2:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | N.Včelnice - D.Voda | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | D.Voda - Met. Tábor B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hrdějovice - D.Voda | 2:1 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | D.Voda - Chlum | 2:2 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Ledenice - D.Voda | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:00 | D.Voda - Borek | 4:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 11 | 910 (ø 82,72) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2112 (ø 84,48) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2188 (ø 84,15) | 5 (ø 0,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2296 (ø 88,30) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 714 (ø 89,25) | 3 (ø 0,37) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1137 (ø 87,46) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2280 (ø 87,69) | 5 (ø 0,19) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2228 (ø 89,12) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |




