Martin Sládek

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Kamenný Újezd

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
430 (ø 71,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 13:30 Mokré - K.Újezd 4:0 (1:0) 46 46 0 0 0 ano
29.08. 13:30 K.Újezd - Frymburk 0:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Zdíkov - K.Újezd 3:2 (2:2) 81 81 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Vitějovice - K.Újezd 2:2 (2:0) 88 88 0 0 0 ano
19.09. 13:00 K.Újezd - Prachatice B 0:3 (0:1) 46 46 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Č.Dub - K.Újezd 1:0 (1:0) 79 79 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Č. Krumlov B - K.Újezd 1:0 (1:0) 0 0 0 0 ne

Jihočeský | České Budějovice | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Chrášťany - K.Újezd B 2:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
23.08. 17:00 K.Újezd B - Zborov 6:1 (3:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 17:00 Hrdějovice B - K.Újezd B 7:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 K.Újezd B - Strýčice 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 K.Újezd B - Koloděje 2:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:00 Pištín - K.Újezd B 2:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
04.10. 16:00 K.Újezd B - Lipí 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 H.Stropnice - K.Újezd B 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 5 351 (ø 70,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 122 (ø 30,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 1 15 (ø 15,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 9 427 (ø 47,44) 3 (ø 0,33) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 18 986 (ø 54,77) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 19 1224 (ø 64,42) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 5 406 (ø 81,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 12 1057 (ø 88,08) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 23 1944 (ø 84,52) 11 (ø 0,47) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 26 2042 (ø 78,53) 5 (ø 0,19) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 26 2186 (ø 84,07) 7 (ø 0,26) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,15)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 6 494 (ø 82,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 10 840 (ø 84,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)