Radek Soukup

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 TJ Sokol Kamenný Újezd
2015-2016 FC Velešín

Zápasy v sezóně 2025-2026

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
305 (ø 76,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Katovice - K.Újezd 5:2 (3:1) 90 1 0 0 ano
30.08. 10:15 K.Újezd - Planá 0:4 (0:2) 58 58 0 0 0 ano
07.09. 17:00 Čkyně - K.Újezd 2:0 (2:0) 67 67 0 0 0 ano
08.11. 14:00 Vodňany - K.Újezd 5:1 (1:1) 90 0 1 0 ano

Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37)
16.08. 17:00 K.Újezd B - N.Hrady 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
31.08. 17:00 K.Újezd B - Dívčice 1:4 (1:1) 90 1 0 0 ano
14.09. 17:00 K.Újezd B - Lipí 2:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
05.10. 16:00 Hrdějovice B - K.Újezd B 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.10. 16:00 K.Újezd B - SK Úsilné 4:3 (1:1) 90 1 0 0 ano
19.10. 15:30 Ševětín B - K.Újezd B 4:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
26.10. 14:30 K.Újezd B - Strýčice 2:0 (1:0) 90 1 0 0 ano
02.11. 14:00 Týn B - K.Újezd B 5:3 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 305 (ø 76,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 3 (ø 0,21) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 10 611 (ø 61,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 6 386 (ø 64,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 5 334 (ø 66,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 12 1026 (ø 85,50) 4 (ø 0,33) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 25 2136 (ø 85,44) 7 (ø 0,28) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 21 1538 (ø 73,23) 4 (ø 0,19) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 23 1867 (ø 81,17) 8 (ø 0,34) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 10 489 (ø 48,90) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)