Lubor Kitzler

2025-2026

SK Planá

PoziceZáložník
Průměrná známka5.4

Kariéra

2016-2017 SK Planá
2014-2015 FK Slavoj Český Krumlov

Zápasy v sezóně 2025-2026

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
717 (ø 55,15) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 18:00 Sousedovice - Planá 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 18:30 Planá - Bavorov 1:7 (1:3) 22 68 0 0 0 ne
30.08. 10:15 K.Újezd - Planá 0:4 (0:2) 44 46 1 0 0 ne
05.09. 18:30 Planá - Prachatice 1:2 (0:0) 0 0 0 0 ne
13.09. 13:30 Volyně - Planá 1:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
19.09. 18:30 Planá - Zl. Koruna 1:3 (0:1) 73 73 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Vimperk - Planá 0:1 (0:0) 56 56 0 0 0 ano
03.10. 18:30 Planá - Křemže 2:3 (2:2) 90 1 0 0 ano
17.10. 18:30 Planá - Lhenice 1:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Katovice - Planá 1:3 (0:2) 0 0 0 0 ne
31.10. 18:00 Planá - Hluboká B 5:1 (3:0) 63 63 0 0 0 ano
07.11. 18:00 Planá - Čkyně 3:0 (1:0) 67 67 1 0 0 ano
03.04. 16:30 Bavorov - Planá 1:1 (0:1) 0 0 0 0 ne
10.04. 18:00 Planá - K.Újezd 9:0 (4:0) 34 56 1 0 0 ne
18.04. 17:00 Prachatice - Planá 6:0 (3:0) 10 80 0 0 0 ne
24.04. 18:30 Planá - Volyně 1:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
02.05. 13:30 Zl. Koruna - Planá 1:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
08.05. 18:30 Planá - Vimperk 4:2 (3:2) 56 56 0 0 0 ano
15.05. 18:00 Křemže - Planá 2:3 (0:2) 22 22 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 13 717 (ø 55,15) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 17 958 (ø 56,35) 4 (ø 0,23) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1106 (ø 58,21) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 16 758 (ø 47,37) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1095 (ø 52,14) 5 (ø 0,23) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 166 (ø 23,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 181 (ø 25,85) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1088 (ø 54,40) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 22 1563 (ø 71,04) 10 (ø 0,45) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Jihočeský | 1.A třída sk. B 11 927 (ø 84,27) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 21 1436 (ø 68,38) 3 (ø 0,14) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 7 398 (ø 56,85) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)