Petr Pajerský
2026-2027
| Datum narození | (26 let) |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Dobrá Voda |
| 2022-2023 | SK Planá |
| 2019-2020 | SK Dobrá Voda |
| 2017-2018 | TJ Jiskra Třeboň |
| 2015-2016 | SK Dobrá Voda |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 640 (ø 71,11) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | D.Voda - K.Řečice | 1:6 (0:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 15:00 | Třeboň B - D.Voda | 4:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 17:00 | D.Voda - Planá n.Luž. | 4:0 (3:0) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 15:00 | Třebětice - D.Voda | 3:2 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Chotoviny - D.Voda | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | D.Voda - Buk | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | N.Včelnice - D.Voda | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | D.Voda - Met. Tábor B | 1:0 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Hrdějovice - D.Voda | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:00 | D.Voda B - Mokré B | 3:1 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 04.10. 15:00 | D.Voda B - Č.Dub C | 5:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Týn B - D.Voda B | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 414 (ø 69,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 913 (ø 70,23) | 4 (ø 0,30) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 441 (ø 36,75) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 1713 (ø 71,37) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 1238 (ø 49,52) | 6 (ø 0,24) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 1839 (ø 79,95) | 6 (ø 0,26) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 5 (ø 0,21) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 4 | 191 (ø 47,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 3 | 171 (ø 57,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 42 (ø 42,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




