Aleš Černý
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Sokol Kamenný Újezd |
| 2015-2016 | Soběhrdy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 587 (ø 83,85) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | K.Újezd - Kaplice B | 3:3 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Mokré - K.Újezd | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | K.Újezd - Frymburk | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Vitějovice - K.Újezd | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 12:30 | K.Újezd - Vl. Březí | 1:0 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Č. Krumlov B - K.Újezd | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:00 | K.Újezd - Mladé | 1:1 (0:1) | 91 | 91 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 5 (ø 0,33) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2109 (ø 84,36) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2321 (ø 89,26) | 11 (ø 0,42) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 10 (ø 0,38) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 531 (ø 88,50) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 11 (ø 0,45) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2310 (ø 88,84) | 9 (ø 0,34) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 15 (ø 0,60) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 4 (ø 0,15) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




